Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Gość -cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć, cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze poswiece. Jednak ostatnie miesiace spedzilam tylko na kafe dlatego teraz odrabiam straty i staram sie jak najmniej siedziec w domu. Teraz wrocilam z pracy, potem do 18 bede zajeta swoją drugą "fuchą" a okolo 19 jade na silownie by do lata podnisc to i owo:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintajka😘 Tak naprawde to od dziecka lubowalam sie w sporcie. Najpierw dlugo lekkoatletyka a potem dluugo pilka reczna - traktowana naprawde powaznie. Ale kontuzja barku i kolan uniemozliwila mi dalsze treningi. Za silownia nie przepadam, wole cos bardziej czynego jednak chce jakos wygladac do wakacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie :) ja bym pobiegała ale ciągle jakieś drogi mi budują i nie mam gdzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irlandia🖐️ Mintajka tez biegalam i mam zamiar znowu zaczac ale na chęciach sie konczy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro planowanie trasy trwa tyle czasu to ile potrwa jej pokonanie:P? JOŁ wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje swojego maila bo doszły mnie słuchy że ktoś wypisuje gupoty w moim imieniu do różnych kafeteriuszy:O Jesteśta?!!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie ten mail?:O...zresztą nieważne...Tofu!!! Ja Cie kręce...🖐️🌼...Jak tam na Hawajach było? Tylko nie mów że dopiero wróciłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaaa
ta jestesmy,tylko komu podajesz,bo nie wiem czy spisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rambo .Jestem juz w domku .A co u Ciebie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie już w domku nie ma:O Siedze tam gdzie Ci pisałem:)...Nie jest źle...Nachape sie troche i wracam do polski bo szczerze mówiąc to średnio mi sie tu podoba:/...Poderwałaś jakiegoś maorysa?...Nie oni chyba gdzie indziej mieszkają. Nie wiem co z gtym mailem. Wpisałem w profilu ale ni ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mail jest w aktach osobowych...wystarczy kliknąć na nick. Jak ktoś chce sprawdzić czy to ja faktycznie pisałem do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttaaa
ta ,jest,przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie sie bawilam...z dzieckiem .Pogoda byla super .Nikogo nie podrywalam (wiesz ,ze naleze do grzecznych osob);) Do kiedy planujesz tam byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cholera wie...do końca sdezonu może. Potem trzeba jakiś interes w Polszy rozkręcić. Jakiś przemycik...cuś w ten deseń:P Fajna fotka Tofu:classic_cool:...śliczny dzieciak. A ty wyglądasz jak żeńska odmiana Johna Lennona;) To byl komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki rozsmieszyles mnie :)Poptrzylam i przyznaje Ci racje cos z tego lenonka jest .Rambo baw sie dobrze ,a ja uciekam ,bo juz 2:30 rano do pracy bede sie czolgala.Buziaki zostawiam i uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie śpisz? U Ciebie 2:30 zdaje sie:). Kórde lubie Johna lennona więc sie nie fochuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to jest jak sie nie sprawdza postów:O...Trzymaj sie. Kimaj zdrowo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×