Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

omć ... sorry Wewo.... to Ty faceta jesteś? ;):D upsa...... coo... a co będziemy teraz robić, jak nas zbudziłeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ,robic,ja sie delikatnie i powoli ,wycofam,na inny topik,bede pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,wam zalecam poranno gimnastyke,bede pozniej,Nadziejo,tak jak w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnej kreskówki. "Człowieki fajne są" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Magda fajne i ponętne imię. Może stąd takie grzeszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)fajnie, jak będziesz później, bo ja też ... Wewo... ona poszła, ranełej na nechste topik :) i nie wiem, czy słyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozy...ile razy można mówić. Więc jeszcze raz grzecznie prosze: spierdalaj z tym chłamem Kafeteria zrechabilitowana...sorki Zupcia😘...wiesz, że jestem wybuchowy. Pewnie ma to jakiś związek z tym, że w saperach byłem. Fajnie, że sie pokazałaś bo już zaczynałem sie zastanawiać czy rzeczywiście Cie spotkałem...czy tylko mi sie to śniło:) 🖐️ wszystkim...dziś zaniecham zwyczajowego JOŁ....tal dla odmiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.... no to .... wiele wyjaśnia.... już myslałam, że to trzeba od niego zakupić po zapewne okazyjnej cenie ;):) ..... można zaglądać, jakby co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam że jak mnie zobaczy to juz nie napisze :D Rambo nie chowaj sie tak :P Już sobie lęce stąd :D🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem...oglądałem ten diagram podrzucony przez Zupe😍:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono🖐️...nie mam bladego pojęcia:P...Najchętniej zakropkowałbym cały diagram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie...samolubny bękart?:P...Nie jestem samolubny...Wręcz przeciwnie: jestem taki wspaniały, że chce altruistycznie sie tym z kimś podzielić...bo co? Tak sam dla siebie tylko:O...nieeee;)....Co do bękarta to możliwe...Nie wnikałem tak bardzo w genealogie mojej rodziny:). Szczerze mówiąc to nie robi mi to różnicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu numerowana? Hmm.... no więc... pewnego razu.... ale chyba nie pamiętam już...... ale ...ale ...Ty też Rambo... i to po rzymsku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie ukrywałem, że jesem czubkiem:P...wręcz przeciwnie: jestem z tego dumny:) Żono co robisz na wyspach...oprócz nadgodzin z szefem w domu?:classic_cool:...Zupa czy ja też moge Ci podesłać ten diagram z moimi propozycjami? Chociaż pewnie powiesz, że nie jesteśmy związkiem...zresztą i tak Ci przysle tylko, że jutro bo dziś ledwo zipam. Uległem presjii otoczenia i zacząłem dawać z siebie wszystko w pracy...co za głupota:O Gacku🖐️:)...Nadziejo. rzymskie IX....nie chce mi sie wymyślać więc polece starym tekstem....to liczba fałszywch pogłosek o mojej śmierci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacek"
Zaglądnę później. Idę jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.... też fajnie Rambo :) ale się niezdrowo podniecilam, ale się okazało, że źle przeczytałam zdanie..... Zupa czy ja też moge Ci podesłać ten diagram z moimi pozycjami...... /a było....../ propozycjami? chyba muszę się wcześniej połozyć spać :O nie ma jak zmęczenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D...taki diagram też sie da załatwić...tymbardziej, że jego opracowanie nie zajmie zbyt wiele czasu:P...Ale moge tylko narysować bo nazwać to sie będe wstydził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×