Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

Kurde! To spotkajcie sie w pół drogi:P...Na jakiejs wysepce na pacyfiku:) Tubylcy bedą was traktowac jak półbogów i będziecie nieli wszystko za friko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płacisz i wymagasz...Kaczyński za darmo leciał i widzisz co sie mu przytrafiło:P...No chyba, że planował wieczny spoczynek na wawelu...to mu sie akurat udało:) Ale coś czuje, że te powodzie, które teraz mamy wypłuczą go stamtąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też mówie Kmicic...Tam jest wszystko za darmo: kokosy spadają na głowe, kobiety z hifem same pchają sie do łóżka, promienie UV pracują nad rozwojem raka...zresztą nie wiem...nigdy tam nie byłem i nie chce jechać:P Mam to w dupie...wole na śląsk ale tam mnie nie chcą....chyba nie wyglądam jak górnik czy jak?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spozniles sie ,bo wlasnie z tamtad wrocilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spotkajcie sie w Polsce...też wpadne:) Kmicic pokażesz futra grizlich, których udusiłeś gołymi rękoma...Tofu zademonstruje głowy samurajów obciete swoją katana. Ja sobie to wszystko podziwiał a Wy pogadacie na osobności...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popisze sobie troche głupoty bo niedlugo ide spać:(...także wszyscy którzy sie tam czaicie:P...już niedługo będziecie mogli tu pisać bez ryzyka natknięcia sie na mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo nie uciekaj:( nie oplaca mi sie spac ,wiec przez godzinke siedz tutaj .Jak teraz pojde spac to na bank nie wstane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo...ale dlaczego chcesz nas zostawic samych??? Ja nie bajeruje lasek na kafe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może sie lepiej polożymy;)?...Nie no żarcik niestosowny:P Tu nie ma co robić w tym kraju po pracy...przynajmniej w tej małej miejscowości w której mieszkam. Nawet poderwać nic nie idzie bo holenderski jest bardziej popieprzony od japońskiego...bez urazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicicu...musze sie wyspać do pracy...już wczoraj planowałem zrealizować to z pozoru prozaicznie proste zadanie ale skończyło sie wielokrotnymi przekrętami na łóżku...domyslasz sie pewnie czemu tak mam;)...No lae posiedze sobie do 23 może:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktora jest u Was godzina ? Kmicic ja juz nie laska .jestem kobitka przed 40-stka.rambo nie badz zazdrosny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiem, że nie jestem to sie obrazisz:P...u mnie jest 22:04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraze sie :) gdy Ty pojdziesz spac ,ja bede sie szykowac do pracy ... u mnie juz jasno sie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byki robie ... sorrki .mozg juz nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle robie byki...aż boje sie mysleć co to oznacza:) Kmicic pewnie zaraz dopowie co:classic_cool: A nie boisz sie Tofu, że w takim stanie zrobisz komuś krzywde? Jesteś stomatologiem z tego co pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko...wyrwałem sobie zęba u dentysty w Polsce jak na urlopie byłem...jakoś w czwartek chyba...ale coś mnie zaczyna pobolewać ta dziura:O...jakieś rady może?...Tylko płace w euro nie w jenach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje ,ze nikomu sie nic nie stanie .Nie chce dzis nikogo ,kto chcialby usunac 8 .Tylko nie dzisiaj .Zreszta dam sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rada za darmo :) wyczyscil Ci porzadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak...nie widziałem. Potem wsadziła cus w tę dziure i powiedziała cobym nie wyjmował tego bo sie samo rozpuści...nastepnie zapodała mi wacika w to miejsce, którego nakazała trzymac 20 min. Plułem krwią non stop. Nie jadłem, nie piłem ani nie paliłem przez godzine...według zaleceń. To znaczy nie boli jakoś bardzo. Zapomniełem, ze nie mam już zęba i chciałem go użyć w procesie rozdrabniania pożywienia przez pomyłke;)...pare razy...moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nic Ci nie bedzie .Rana w dziasle po usunieci zeba zrasta sie 6 miesiecy.Przez pierwszy uwazaj .a przez nastepne nie bedziesz juz pamietal .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poniedzialek 1:27 pm :D Tofu....to do mnie jestes malolata i laseczka :P:D z fotki wygladasz na 26 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)...kurcze aż 6 msc.? Tu mnie zaskoczyłaś. Troche długo...pewnie z powodu obecności jakichś...zresztą nie wnikam:) Zaufam specjalistce, którą stać na wakacje na hawajach:P. 6 msc....no patrzcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien bede miala 39 .Ale milo mi 26 he he Rambo masz w dziasle wlozona tabletke (aby sie szybciej goilo i sponsel( gabka dentystyczna) bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×