Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

kurde cooo?! Czy jedna z Twoich pooprzednich wypowiedzi to znowu rebusik?:P Chciałaś powoedzieć, że to kwestia polotu?!:P....Słuchaj...troche to skomplikowane a ja po pracy jestem raczej wykończony...także ciężko mi sie skupić:P...No ale skoro uważasz, że brak mi polotu to trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem otworzyć tę stronke radarową ale mi zamknęło przeglądarke:O...I czego tak tam śledzisz cooo? Boisz sie, że coś Ci na głowe spadnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki polot,o co chodzi,przeciez,jak tak bym uwazała ,to nawet bym tu nie siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem ,tak troche,mi tez ta stronka zle chodzi ,za duzo tych samolotów biega po niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Twoja wypowiedź, którą potraktowałem jako rebusik...jako, że nic a nic nie kumam o czym mówisz:P...: cooo " nie przejmuj sie ,to takie skróty domyslne,ale to tylko kwestia http://www.flightradar24.com/ ,musze tam posledzic" Tak sobie to tłumacze: ale to tylko kwestia i tu stronka o lataniu...to przetłumaczyłem, że to kwesti polotu.....ojjjj....tak sie chyba nie dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz mnie dalej zmuszać do takiego główkowania to będe musiał kawe strzelić a wolałbym tego uniknąć bo moge później nie zasnąć...to jak będzie cooo...co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komp sie zaciał kawa zbyteczna zwykłe pytanie było,jakie zadałes wczoraj juz dobra,dobranoc Rambo IX [dobra i posiedze ,jeszcze sekunde,az nie wrócisz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[krzyczy,juz nie rób,nie usniesz!!!}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,tamta stronka,tak mi wpadła zupełnie przypadkowo,ale juz dobra i tak nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja nie zadałem pytania żadnego...weź no posiedź jeszcze troche bo sie czuje jakbym Cie zawiódł czy jak:(....Jak to przyjaźń a potem destrukcja? Destrukcja czego przyjaźni przez miłość...miłości przez jej spełnienie? Nie rozumiem w jakim kontekście pytasz:(...Podałem linka za Zupcią informując kafe i cały świat, że nie wiem jak interpretować to, że zamieściła ten diagram miłosny...taki krzyk bezradności...no i co ja mam z Tobą począć? Moge snuć różne przypuszczenia co do Twojej osoby ale nic nie zakładam bo na kafe zdarzały sie różne dziwne zbiegi okoliczności. Weź no mi pomóż jakoś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie interesowało dokąd leca i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D...no już za póxno...jak masz odrobine sumienia to mi potowarzyszysz bo w sumie to z Twojego powodu chlapnąłem tę kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lotniska na lotnisko...z tym,że nie zawsze udaje sie wylądować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widziałes ,ze krzyczałam??? cos sciemniasz,nie za goraca ,ta kawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllle
Witam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego pytanianie zadał[własnie to mi sie w Tobie podoba,tak mysle troche głosniej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafie pić prawie że wrzątek...to tak z niecierpliwości sie nauczyłem:)...Nie parzy mnie i tyle:P...powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allle sie zaczerni,i chyba nie jestes ,czy jestes nick,na W?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej z drugiej strony alfabetu...i barykady...tak przy okazjiii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...ten skrót jest bardziej tajemniczy niż wypowiedzi cooo:classic_cool:...no może oprócz paru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skracałem link spacją i nici:O:( . Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra powoli ide,tak za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie idziesz coo? Na lotnisko? Czemu nie używasz emotek i posługujesz sie dziwną interpunkcją cooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[tylko takie mam ...wyrzuty ,ale wiem ,ze nie wypiłes,i zasniesz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emotki:) dobra te szyfry ,nie na lotnisko ,tak normalnie lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×