Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

markizy tam sa ,[tak mi głupio Was zostawiac ,kazdy jakis ,,,nie w sosie ,jutro bedzie słońce zobaczycie}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo sosu to powiem Wam, ze wlasnie jadlam schabowego z makaronem i sosem grzybowym. powinny byc ziemniaki ale kuzwa nie chcialo mi sie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce bedzie jeszcze jakieś 5 mliardów lat...potem sie wypali, wybuchnie pochłaniając układ słoneczny i zapadnie w siebie...już nie pamiętam czy będzie z tego super nowa czy nie...ale chyba zbyt mała masa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa nawet linka nie umiem skopiować dziś porzadnie...tera dobrze jest:P...Zresztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO MNIE ZADENUNCJUJ.. mam to gdzieś...tam gdzie sie wybieram i tak kafe nie ma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zupa...dzieki...za wszystko. Niestety nigdy nie będe miał okazjii zobaczyć jak pociechy korzystaja z moich pomysłów....Może i Twoim dzieciakom sie przysłóże jakoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam Tu sobie na bana...bede Rambo IX PIERWSZY BAN...i ostatni zreszta:P:P:classic_cool::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa....najgorsza jest ta obojętnosć....nawet mnie koorwa zbanować nie chcą jak kiedys. A Ty pupcia co Tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie trafiłaś:D....Jak widzisz pracuje nad tym już od dłuższego czasu...moze chociaż to nam wyjdzie jakos wspólnymi siłami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambus zjeżdzaj z tych pomidorków bo normalnie ochuujejesz tam.Marnujesz sie tam chłopie a tu dziewuszki kolanami pocierają aż iskrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczniemy śmierdzieć to sie znajdą chetni do chwycenia za łopaty:)...Nic sie nie przejmuj...Zreszta w moim przypadku to i tak bez znaczenia...Pewnie Ty sie wygrzebiesz i zrobisz mi tę ostatnia przysłóge:classic_cool:...powiedz że moge na Ciebie liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mocno i trwale szkodzi na mózg--------> bardzo jestes zupka spostrzegawcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj...Tu już nie chodzi o Ciebie. Jesteś tylko katalizatorem:)...Ale jednak nie...po prostu bez Ciebie to jedyna droga...innej nie chce. Nie obwiniam Cie ani nic. Na siłe to itak by było bez sensu więc sama widzisz, że musze...Naprawde jestem obcy...nigdzie nie pasuje...nawet Ty mnie nie chcesz ale to pewnie z innych powodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obruszaj sie na słowa...nawet Ty...chodziło mi o to, że może byśmy sie zrozumieli Kathi...przepraszam:(...nie myśle tak. Adrenalina tak działa...w ramach przeprosin zaprosze Cie na moją imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że widzicie, że ten post jest skierowany do dwóch posób...kooorwa...:(...ręce im sie trząchają to przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo pojechales po bandzie. Sorki ale nie mam przyjmnosci wiecej z Toba rozmawiac. Powiem tylko tyle, ze glowna zasada na topiku to kultura, ktorej Tobie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wiem... I wiem, że jestem spostrzegawcza. Problem w tym, że nie sądziłam, iż robię AŻ tak wielkie błędy w ocenie. Skoro nie o mnie, to luzik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathi...będe na tym forum jeszcze tylko 29 dni...czas troche poszaleć...Przepraszam Cie jeszcze raz...i to by było na tyle jeśli nie chcesz rozmawiać🖐️. Możesz mnie zgłosić gdzie chcesz itd. spoko. Obiecuje, że będe sie wyładowywał gdzie indziej od tej por:classic_cool: Zupka...No to jesteśmy zgodni:D Cieszy mnie to. Nie musisz sie martwić swoim sumieniem...nie jestem terrorystą przecież! Odliczam niie dlatego, żeby cie do czegoś zmusić tylko tak sam dla siebie...żebym nie zrezygnował. Oczywiście licze na cud ale... Zresztą juz bym to zrobił ale póki tu jestem to płace sam za siebie...nie będe obciążał kosztami rodziny...Powiedziałbym coś jeszcze ale nie chce zostać nazwany ZOMBI:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może "dead man walking!"? Albo dead meat? Bo jedni lubią dead, a inni surowe... A Rambo jak wiadomo, wielkim terrorystą był :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał tak zwał:classic_cool:...ważne że wiadomo o co chodzi:P Cóż skoro cie to razi...:( Nie potrafie udawać a to jest wieklkie uczucie z mojej strony...więc wyszło jak wyszło...teraz jestem deat man walking..a niedługo tylko deat man:D...Duzej różnicy nie ma Nie jestem terrorystą...Ale taka moja wola...amen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sorki za zakłocenia;)...wziąłem prochy na uspokojenie, które zaczynają działać...ide spać...ale numer...nie no poprostu chce wyglądać świerzo tak na koniec:P...Więc ide i pocieszcie sie tym, ze to już tylko msc.:)...Zupcia😘...mam nadzieje, że jeszcze pogadamy...tak na luzie teraz jak już wszystko jasne:classic_cool:. Miłoby było. Dobranoc i przepraszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×