Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rah rah rah rah rah

wstydze sie tego :( sperma...

Polecane posty

Gość rah rah rah rah rah

w swoim zyciu mialam dwoch facetow. z dwoma preferowalam oral i tu jest problem...z pierwszym nie mialam oporow, sperma byla zawsze slona i odpowiadala mi.......dawno sie rozstalismy i teraz jest ten drugi...jestesmy ze soba ponad dwa lata i dwa lata walcze ze soba :( w smaku jest straszna, w dodatku gesta aler to nie jedyny problem, wiekszym wydaje mi sie to ze mimo ze TZ dba o higiene czesto czuje 'klaczki i paproszki" gdy biore go do buzi....:( musze to wyciagac bo przeciez nie bede zjadac, co mam go zawsze przed MYC?? chce w koncu zrobic to od poczatku do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joijo
zaraz sie porzygam:O:O to ty bierzesz do buzi nieumytego swiezo penisa?:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rah rah rah rah rah
zmuszam (lub prosze) zeby za kazdym razem myl wczesniej ale albo to zrobi w pospiechu niestarannie albo nie ma takiej mozliwosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niiiiiiiiii
O fuj, to po co się bierzesz za pena jak jest nieumyty. Nie zrób mu loda póki się nie umyje,może to go nauczy.a jak mu liżesz czy brudny czy czysty,to mu wygodniej się nie umyć bo i tak loda będzie miał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rah rah rah rah rah
na prawde, uwiezcie rozmawialismy na ten temat setki razy, mowila prosilam a teraz praktycznie przestalam mu to robic z wiadomych wzgledow... nie wiem czy to normalne u facetow ze 'umycie penisa' to wedlug nic zanureznie go lub ochlapanie woda i...koniec? bez uzycia mydla ani starannosci...bo w tym przuypadku tak jest...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niiiiiiiiii
To brudas jeden! Nie rób loda jak nie robisz,ale seks z brudnym penisem,też nic przyjemnego.możesz się choroby nabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
co to znaczy mowilam, prosilam??:O Krotka pilka, albo starannie umyje penisa albo nie ma lodzika. Zreszta takie rzeczy robi sie wtedy kiedy kobieta ma na to ochote, a jak ty mu obciagasz smierdzacego fiuta, to jak moze cie szanowac?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rah rah rah rah rah
przyznam sie ze raz na sile go zaciagnelam :D i wypucowalam mydlem ale mial nieszczesliwa mine i twierdzil ze tak nie lubi i ze to nie zdrowe!!! to jest upierdliwe na dluzsza mete bo nawet jak widze jak sie kapie w wannie...siedzi...nie zmoczy nawet plecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fuj
fujjj....ja to w ogóle nie rozumiem jak można łykać spermę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niiiiiiiiii
No właśnie, Kiok ma rację. W ogóle jak można obciągać brudnego penisa. Szanuj się kobieto,bo jak się sama nie szanujesz, to on ma Cię szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fuj
powiedz mu prosto z mostu ''albo PORZĄDNIE myjesz sprzęt albo nici z loda''...i tego się trzymaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o niiiiiiiiii
Trzydziestka, dobra jesteś :) A ten artykuł o myciu penisa - bomba, ale się naśmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rah rah rah rah rah
idealnie bo wlansie nie robilismy tego z 3 miesiace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vzllallaaa
ja zawsze podaje do buzi i nigdy zadnej kobiecie nie smierdzialo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csssssssssssssss
Masakra nie no to ja swojego myje zawsze. raz tylko oboje byliśmy nie za świeży. 3 dni się nie myliśmy bo nie było jak, ale byliśmy tak napaleni na siebie że to zwyciężyło :P. W sumie nasze intensywniejsze zapachy jeszcze bardziej nas nakręcały :D. Taki mały perver :P I nie miałem żadnego sera pod napletkiem czy jakiś innych farfocli, Twój facet to fleja że mu się zbiera mastka pod penem. Dla mnie obciach na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki chlopaszek mlody
Jestem chłopakiem,ze swoja dziewczyną jestemy juz 3 lata i juz nieraz obciagała mi śmierdzącego penisa.Po prostu nie zawsze mi się chce myć ale dla niej to nie problem, ważne abym nie miał za dużo serka pod napletkiem :) W sumie kocha mnie bardzo i zrobi dla mnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwwwwwwwwwwwww fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, nigdy spermy bym nie polknela rewwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchać uważnie
Nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
połykać sperme?? nigdy obleśne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchać uważnie
Nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
nie zdążyłabym tego połknąc i bym zaczeła że tak powiem zygac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchać uważnie
Teraz tak Ci się wydaje, może za miesiąc, za pół roku, za dwa lata sama tego zapragniesz. Nie wiesz tego. Dlatego nigdy nie mów nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet Girl
no moze masz racje ale ja jestem juz ponad 4 lata z chlopakiem i nigdy nie odwazylam sie polknac wydaje mi sie to naprawde ochydne...i chyba sie juz do tego nie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jak sie kocha to nawet sperma dla kogos nie jest problemem. Nigdy nie mowcie nigdy jak raz sprobujecie to bedziecie chcialy ciagle to robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×