Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fan stóp

wycałuję stopy dziewczynie

Polecane posty

Gość ja to wiem, bo
nigdy nie zdobede sie na odwage, zeby pozwolic dotykac sie obcemu mezczyznie. mam jakas blokade i pomimo, ze czasem mowie ze chialabym, wiem ze nic z tego nie bedzie, znam siebie.jestem plocha niczym lania. masaz stop, pocalunki, pieszczoty, to marzenia ktore tylko balamuca moja wyobraznie i zmuszaja do fantazji. jestem juz wtym wieku, ze chyba nawet wstyd myslec a co dopiero pisac o tym, czego nigdy sie doswiadczylo i juz nie zasmakuje:) bede biegac boso po lace, czuje sie wtedy wolna i dziecieco szczesliwa rozspisalam sie, wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan stóp
Masaż stóp bądź ich całowanie nie musi kończyć się sexsem, można na tym poprzestać, a ile masz lat, że tak się przejmujesz swoim wiekiem? A co gdyby twoje stopy miały być całowane przez przystojnego chłopaka? No i czy czujesz się atrakcyjną kobietą bo może tu się obawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan stóp
Kłamałem maleńka. Masaz zawsze koncze inym masazem. Przemyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszac nie mialam na mysli
zblizenia:P ogolnie dotyk. nie jestem atrakcyjna, moze pociagajaca ale nie robie nic w tym kiesunku, zeby faceci padali przede mna:P masaz stop :) jednak zaczynam marzyc.pora sie zamknac:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia to nie wstyd a paść przed tobą też bym mógł aby twoje stópki nie pokaleczyły się o ostrą trawę, stąpała byś po mnie, jesteś samotna czy masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to ma znaczenie
czy jestem sama czy nie:) gdybym chciala masazu i nie tylko i nie miala zachamowan, brak lub "posiadanie"partnera nic by nie zmienilo:) kusisz mnie kusisz:D nie wiesz co robisz:D chlodne stopy kobiety pod wplywem nasazu, robia sie ciepple, krew szybciej krazy, budzi sie do zycia:P kobiety o garacej krwi, bedace w uspieniu ero:p moga byc wulkanem, pamietaj o tym :Dpa, milo mi bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ze mnie taki kusiciel, ja kuszę na masaż i całowanie stóp a kobieta na co by kusiła tego nie wiem ale widzę, że stopy to twoja kobieca strefa erogenna, która w dodatku niedopieszczona jest bo nie trafiła na takiego faceta jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt nie trafilam na takiego
kiedy trafilam :P bylam mocno nieuswiadomiona ze mozna az tak i az nawet czuc stopami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy moja bosa rozmówczyni dziś jest? oczywiście całuję stópki na przywitanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żyje moja bosa znajoma, a może są dziewczyny które lubią jeszcze masaże i pieszczoty stóp nie koniecznie zakończone sexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
spierdalaj zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan fjuta
Ja se sama lize i wsadzam w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karr
moglbys podrzucic pare fotek jak wygladaja wdlg ciebie idelane stopy ? w butach (jakies sandaly ? nie wiem co sie podoba) i bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melanina
To skoro tak całujecie te stopy to co wtedy robi wasza partnerka-bo mam z tym problem...Co mogęwtedy robić? Czekać az skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej podniecające by
było,gdyby w trakcie całowania w ogóle na to nie patrzyła,ale oglądała telewizję lub czytała coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej podniecające by
tylko najwyżej dawała wskazówki gdzie masować i całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej podniecające by
i tymi stopami mogłaby jezdzić po twarzy,po nagiej klacie,dojść do penisa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillubuski
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×