Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 37.4

37.4 czy to temperatura u 2miesiecznego dziecka?

Polecane posty

Gość ej powiedz
ja sie nie unosze. nie tak latwo jest mnie zdenerwowac. hmm, nie zauwazylam zebym byla wulgarna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
:D:D:D Czupurek, DOBRE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Czupurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym zakupem był termometr NonContact choć nie ukrywam, że miałam dylemat, bo tych bezdotykowych termometrów to są teraz dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rownież polecam termometr NonContact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1919x
Doradzałabym kupić polski termometr Baby Temp. Cenowo wychodzi całkiem korzystnie i też gwarancję ma dość długą – trzy lata dokładnie, także zakup raczej na długie lata a nie na chwilę. Mi się mierzy tym aparatem bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą podczerwień ma nasz termometr Baby Temp, nie czeka się długo aż sygnał złapie na ciele czy na przedmiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych bezdotykowych termometrów to polecałabym mój czyli Baby Temp, na pewno to co mogę powiedzieć na plus to jest szybki i bateria na długo starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga mi bardzo przy dzieciach Baby Temp i jego pomiar na podczerwień, to jest moment jak wynik mam na blacie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do mierzenia temperatury mam Baby Temp i tym mogę zmierzyć ciepło w sumie wszędzie, w sensie że nie tylko ciała ale też przedmiotów, powietrza, czegokolwiek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BabyTemp super mogę też polecić! Proste w zrobieniu badanie wystarczy wycelować i podczerwień robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawialiśmy internetowo BabyTemp w zeszlym tygodniu. Wszystko okej, dziala tak jak w instrukcji, szybkie proste badanko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie zamawialiście ten babytemp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

U mnie używamy w domu od Geratherm modelu Classic w szklanej formie, z bezpieczną substancją w środku. Dla mnie i męża oczywiście to najlepsza opcja, ale wiem również że w przypadku dziecka praktycznie niemożliwe jest, żeby takim termometrem zrobić pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Oferta przygotowana przez Sanity to zawsze dobrze zrobione termometry czy inne sprzęty medyczne więc możesz sobie zobaczyć ich propozycje, myślę że będziesz zadowolony. Taka fajna opcja to również Baby Temp od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×