Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majóweczka2011

Gdzie można kupić torebki na prezenty z własnym nadrukiem???????

Polecane posty

Gość Majóweczka2011

Chcielibyśmy dać rodzicom prezent w torebkach białych z nadrukiem naszych imoim i daty ślubu...tylko gdzie takie można kupić????? Widziałąm je u znajomej na weselu ale nie mam z nią kontaktu..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba by do jakiejś drukarni/poligrafii podjechać. Ale nie wiem czy nie będą chcieli drogo za tak małe zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nie prościej i taniej- kupic białe torebki, flamaster czarny i.... zgrabnie czarnym flamastrem napisać na białych torebkach Wasze imiona i datę ślubu??? Taki wydruk DWÓCH torebek bedzie kosztował majątek w drukarni... a tu wystarczy odrobina chęci... powodzenia@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo- jak boisz się, że niezgrabni napiszesz- wydrukować na mniejszych karteczkach te dane i nakleić na torebki. Ew. potem ładnie okleić jakimiś aplikacjami dostępnymi w pasmanterii, by nie bylo widać,że to naklejone jest na torebki? to też ładnie bedzie wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kansznakos
Tutaj masz takie - http://giftmania.com.pl/ Szczególnie przy większych ilościach zdecydowanie opłaca się zamawiać to przez internet. Stawki są ok, ale większe znacznie ma po prostu styl, wybór, wygląd. Bo chyba wiecie czego chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka000
Możesz sprawdzić u nich fotosam.pl Robię wszystko w zakresie wywoływania, drukowania zdjęć oraz gadżety z nadrukami. Na pewno robią coś takiego na torbach bawełnianych więc może i na papierowych zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_a
Firma Rajapack wykonuje takie zamówienia, to producent opakowań, kartonów, torebek ozdobnych i akcesoriów biurowych. Jeżeli jesteście zainteresowani, z ich asortymentem można zapoznać się na stronie http://www.rajapack.pl/rajaboutique.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek114
Możesz znaleźć takie torebki na prezenty i dopasować własny nadruk, wysłać zdjęcia itp. do nadruku reklamowego w firmie Allbag - www.allbag.pl tam są drobne opisy jakie te torebki są, a wchodząc na sklep masz wszystko do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassja23
Duży wybór toreb papierowych jest na http://www.atemi.pl/ - mają też z nadrukiem, także można stworzyć własne. I są nawet w różnych kształtach, żeby można było dopasować torbę do prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endlesss
Prowadzę sklep internetowy z torebkami damskimi i bardzo dobrze mi schodzą rzeczy od multicase24.pl. Żadna klienta nie zgłosiła do ich produktów reklamacji. Skóra naturalna to jednak solidna sprawa i do syntetyków nawet nie ma odniesienia. Zostawiam ci numer do mojego konsultanta w tym sklepie 22 830 00 24. Można poszerzyć, dzięki nim wiedzę o produktach skórzanych i najpopularniejszych markach w branży. Uczciwe podejście, więc zostawiam namiary. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam w wielu miejscach i mogę polecić w bardzo dobrej cenie zakupy w tym sklepie https://opakowania24.eu Torebki z nadrukiem kupiłem po niecałe 2 zł za sztukę. Tanie są tez duże torebki. Znacznie taniej niż w Empiku czy Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sama kupić odpowiednie koperty czy opakowania i spróbować zrobić taki nadruk, ale jednak polecam poszukać firmy zajmującej się tym profesjonalnie. Raczej nie wybierałabym pierwszej lepszej drukarni a firmę taką jak http://ecobagnetwork.eu/ . Robią papierowe opakowania z nadrukiem dla największych firm w Polsce, więc na pewno będziesz zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamówki i worki foliowe z nadrukami realizuje dla nas producent www.nowaplast.pl który terminowo wysyła zamówienia. Kolory są pełne a nadruki czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

J polecam opakowania foliowe z firmy Crespo z łodzi. Crespo to doświadczony producent torebek foliowych, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w branży produkcyjnej, jak i handlowej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

I dodam jeszcze że te torby nie nadajom sie do wszystkiego, ale ja pakuje w nie kanapki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×