Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenia sie spełniają..

ZBIERAM NA APARAT.. sprzedam ciuchy/buty itp.

Polecane posty

Gość marzenia sie spełniają..

Witam. Za miesiąc kończę 17 lat. Moim marzeniem jest aparat fotograficzny.. chciałabym jakąś lustrzankę. Teraz mam 5letnią cyfrówkę 5 mega pixeli. Często się zacina już itp. Odkąd pamiętam uwielbiałam robić zdjęcia, uwielbiałam zachody słońca i przyrodę. Dużo siedziałam na łące, w lesie i fotografowałam. Zawsze marzyłam o lustrzance, dzięki której mogłabym robić lepsze zdjęcia i kontynuować swoją pasję, jednak niebardzo mogę sobie na to pozwolić. Wiem, że to może głupie, bo są ludzie, którzy potrzebują naprawde pomocy, ale chciałabym uzbierać na tę lustrzankę. Jakąś używaną pewnie kupię, bo nie stać mnie na nową za kilka tysięcy.. dlatego chciałabym sprzedać ciuszki i może chociaż jakąś część uzbierać na to moje marzenie:) Przyszlość też wiążę z fotografią.. Oto ciuszki, które mogę Wam zaoferować.. http://www.voila.pl/303/rlx2n/ rozm. to 36/38 i buciki 38. Jeśli byłby ktoś chętny to ja wystawię te rzeczy na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze Ci powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
nie dziekuje - zeby nie zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie mój rozmiar ale p
odnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja również podniose:) mam nadzieje, że Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
Rzeczy sprzedam tanio, możecie proponować cenę.. zależy mi właśnie, żeby jak najszybciej zebrać pieniążki bo moja cyfrówka juz w rozsypce:( Dziękuję za wszystkie miłęg komentarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska2010pod
podnosze:) i 3 mam kciuki;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł ! :-) ... szkoda, że nic mi nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
tą czarną bokserkę już sprzedałam własnie.. a za tą z żabotem może 20zł? Była bardzo mało używana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł ! :-) ... szkoda, że nic mi nie pasuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
ojej, nie wiedziałam, że będzie tu tyle miłych osób:) byłam pewna, że raczej zostanę jakoś zlinczowana.. dziękuję Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linczja tylko same pasztety, dwony, barany, brzydale, stulejarze, puste blondynki, lamusiaki itp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
niewiemkurna - dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
Właśnie słyszałam już o tych stronach, ale nie mam swojego konta w banku jeszcze:( i raczej bez tego nie da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
No chciałam wystawić te rzeczy, ale jak miałabym każdą pojedyńczo wystawiać to bym raczej niewiele zyskała.. bo też niezawsze sie sprzedadzą.. a płaci się prowizję od każdej rzeczy, wiec pomyślałam, że wystawię dopeiro jak bedzie ktoś zainteresowany..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja to bym sprzedal za pare groszy, kto ile da, ceny mozna negocjowac. Lepiej sprzedac niz ma leze niepotrzebnie w szafie. Nie dlugo okres letni moze jakies zarobki przy owocach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
Szukałam przy ulotkach, jako niania itp.. wysłałam kilkanascie maili, byłam w młodziezowym biurze pracy i nic:( Po prostu nawet jeśli o ulotek chcą to teraz na cały etat, a ja mam szkołę.. a poza tym w większości też od 18 lat:( Chciałam pracować, zarobić sobie na tą lustrzankę, ale po prostu no albo na cały etat, albo od 18 lat.. nawet w sklepach pytałam, czy nie potrzebują kogoś do ulotek to wszedzie praktycznie już mają swoją ekipe:( Ciężko jest, naprawdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz problem , bo za ubrania na pewno aż tyle nie zarobisz, zeby kpic aparat. A rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
A rodzice kupują mi bilet miesięczny (40zł) do szkoły, oprocz tego dostaję na kołaczyka do szkoły, albo coś no i po prostu już nie chcę ich obciążać, bo sami nie mają lekko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia sie spełniają..
Właśnie próbuję znaleźć... dziękuję za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w szoku, że są jeszcze
nastolatki, które potrafią same ruszyć głową a nie ciagnac od starszych, albo zostając 'galeriankami' Chylę czoła i zyczę Ci, żebyś dała rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×