Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miadella. odpiszcie

Szeroki rozstaw między małymi piersiami

Polecane posty

Gość Miadella. odpiszcie

Mam 15 lat i małe piersi. Przez parę lat się kompleksiłam ale mi przeszło. Mój problem polaga na tym że mam na dodatek szeroki rozstaw. Az se zmierzyłam i 4-5cm. NIe jest aż tak strasznie wielki ale mnie to wkurza. No bo nie mogę nosić bluzek z większymi dekoltami bo wyglada na to jakbym była płaska. No cóż tylko 80cm w biuście a pod 75 więc wcale nie tak dużo ale jak pisałam no trudno spotkał mnie pech może jescze urosną bo sie rozwijam. Ale nie moge już po prostu bo nie dość że cycki małe to jeszcze mi rosną "po pachami". Czytałam różne wątki na ten temat i tam że niektóre kobiety nie mogą nawet nosić staników bo im piersi i tak po bokach wychodzą i sprawia im to ból . Przeczytałam też że jedna pani poszła z tym nawet do ginekologa po radę a on powidział żeby se kleiła biust taśmą i ma tak chodzić aż piersi odzykaja kształt. Yy dla mnie dziwne. Ale ja sprubowałam dziś z bandażem elastycznym. Scisnałam cycki potem stanik, ładnie włożyłam do miseczek i normalnie miałąm biust jaki bym mieć chciala. Tylko cięzko mi trochę było bo normalnie jak w gorsecie i sparawiało lekki ból. Ale warto. Tylko czy nie ma innego sposobu bo nie chce przeciaż tak na WF owinięta bandazem się przebierac. Macie jakiś sposb. Chodzi mi o to by mieć rowek... A tak przy okazji to może jakiś sposób an powiększenie piersi mogłabym dostać. Robie ten masaż i wydaje mi się że trochę urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapodaj fote z karteczka do
oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIadella
nikt mi nie odpowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko masz 15 lat, jeszcze sie rozwijasz, daj sobie na wstrzymanie :( :( :( o push up-ach nigdy nie slyszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Są tasmy dwustronne sklej je wiec do kupy :D A tak jeszcze mniej powaznie to one spod pach CI wyrosły?? ;) pozdrawiam i nie masz Sie czym martwic zawsze jak sie spoglada na swoj biust cos nie pasuje, ale przeciez inni nie maja takiej perspektywy jak Ty wiec moze nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony Wacław
Koniecznie zapodaj fotę bo zupełnie nie wiemy o czym mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam? autopsja?
Heh, jestem w twoim wieku i mam praktycznie tak samo. Tylko nie wiem czym jest to spowodowane, moze jestesmy genetycznymi mutantami? :) Moze jak urosna (o ile w ogole) beda blizej siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam 15 lat i małe piersi. Przez parę lat się kompleksiłam ale mi przeszło" dziecko ty masz 15 alt piersi ci jeszcze rosną. piersi nie zaczynają rosnąć jak chodzisz do podstawówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×