Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

figunia86

Test ciążowy pozytywny czy negatywny?

Polecane posty

Mam pytanie jeżeli na teście wyszły mi 2 kreski ale ta druga jest jaśniejsza to znaczy że jestem w ciąży? Test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniówka_2010
Tak, jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
akurat w ta strone raczej sie nie myli... jak chcesz potwierdzenia to idz na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dokładnie tak samo:) Jedna kresa o bardzo intensywnym zabarwieniu, a druga jasno rozowa;) I dzis mija juz 3 miesiac ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
przewaznie jest tak, ze ta druga jest jasniejsza. Jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślicie że mam zrobic 2 test za jakies 2 3 dni na 100% potwierdzenie? kiedy wybrac sie do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test myli sie tylko w jedna strone. jezeli jest druga kreska nwet słaba to w twoim moczu wystąpił hormon hcg. nie ma mozliwosci by taki hormon pojawil sie w twoim organizmie jesli nie ma ciązy. przeczytaj sobie ulotke dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu robic drugiego testu a do lekarza najlepiej w tym tygodniu idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
ja polecialam do gina tydzien po tescie. zrobil mi usg. okazalo sie, ze to juz 8 tydz. tez mialam bardzo leciutko rozowa druga kreche. gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jeszcze dostane okres? Przecież robilam test w dniu ktorym mialam dostac @ wiec moze jeszcze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak musisz iec do lekarza by na usg potwierdzil ktory to tydzien. skoro test pokazal ciaze to raczej okresu nie dostaniesz... chyba ze samoistnie poronisz lub wystąpią plamienia krwią - ale sam juz tego nie dasz rady ocenic czy to jedno czy drugie. musisz isc do lekarza by mozna bylo dokladnie sie dowiedziec ktory to tydzien ciazy- byc moze zaszlas jeszcze w zeslym cyklu a okres wystapil, bo byl wlasnie takim "plamieniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Jeżeli przeczytała byś uważnie ulotkę wiedziała byc że kreska testowa może byc jaśniejsza od tej kontrolnej. Jeżeli po takim wyniku testu( dodatnim) pojawi sie jakiekolwiek krwawienie, jedź natychmiast do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
nie mieszajmy jej w głowie tymi "okresami w ciązy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja;) SIAK CZY SRAK MUSISZ ISC DO LEKARZA!! NAJLEPIEJ ZAPISZ SIE NA TEN TYDZIEN, JAK NAJSZYBCIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fat cat- test moze sie pomylic rowniez w druga strone, choc to naprawde wyjatkowe przypadki. ale mojej siostrze pokazał dwie kreski, jedna troche bledsza ale dobrze widoczna, tego samego dnia zrobiła z krwi i beta wynosiła zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
no ja mialam w ciazy krwawienie. moze mniej obfite niz okres ale mialam. dlatego tak pozno zrobilam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na moim tescie miałam taką kreche, ze nie mogłam się wykręcić, ze to nie to - ale robilam kilka dni po terminie ;) "postaram sie byc kulturalna" - niezła kolekcja;) ;) autorka cos znikneła chyba się wystraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale nie wiem co mam sobie myśleć oO pozatym dzis robilam ten test bo dzis mialam dostac okres pozatym przypuszczalam ze to moze byc to bo niesamowicie mnie piersi bolaly i bylam rozdrażniona ale teraz mysle ze moze to ciaza urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Kobieto, co jeszcze sobie wmówisz?? Idź do lekarza zrób usg i będziesz wiedziała. Żadna z nas między nogi ci nie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
co masz mysleć? Cieszyć się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj sobie ulotkę. tam na pewno pisze, ze test powinno wykonywa sie wlasnie od dnia spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie, będzie. mąż sie twój cieszy - to juz połowa sukcesu;) ja jak sie dowiedzialam bylam załamana. moj facet od razu sie ucieszyl a mi to troche zajeło. troche inne rzeczy miałam w planach;) teraz jestem w 5tym miesiącu i generalnie ciesze sie, akceptuje sytuacje itp. nigdzie nie jest napisane, ze masz byc zachwycona od początku - no, moze w kolorowych pismach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniówka_2010
Wszystko będzie dobrze. Jak ja zobaczyłam dwie kreski na teście to ryczałam przez tydzień. Dzidziuś nie jest planowany. Mój mąż baaardzo się cieszył od początku. Do mnie zaczęło to docierać jak byłam na pierwszej wizycie i jak zobaczyłam bijące serduszko na USG. Teraz nie mogę się doczekać sierpnia kiedy to zobaczę małego człowieczka, który kopie w moim brzuchu. Uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem że generalnie ciąża to nie choroba ale jutro mam rozmowe o prace i nie wiem czy bede sie mogla na czym kolwiek skupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×