Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stievo

wymieniłem polskie prawo jazdy na czeskie ,czy w tej sytuacji mogą mi zabrac pol

Polecane posty

Gość stievo

wymieniłem polskie prawo jazdy na czeskie ,prawo jazdy czeskie było wydane na podstawie prawa jazdy polskiego,,,obecnie posiadam Czeskie i mam problem taki ze Polskie władze administracyjne chcą mi zabrac prawo jazdy za długi alimentacyjne czy jest to mozliwe ?jak ja juz nie posiadam prawa jazdy polskiego lecz czeskie.....alimenty nie płace rok jest to kwota około 4000 ty zł,powód nie płacenia alimentów jest mój stan zdrowia i operacja nogi co ma nastepstwa takie ze nie moge podjac zadnej fizycznej pracy bo nawet lekarze nie chca mi podpisac zdolności do pracy prosze o jak najszybsze informacje czy w takiej sytuacji polskie władze mogą mi zabrac prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cover silver
Osoby, które uchylały się od obowiązku alimentacyjnego nałożonego na nich przez sądy jak dotąd mogły stracić prawo jazdy. Jednak Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepis, który umożliwiał zatrzymanie prawa jazdy dłużnikowi alimentacyjnemu jest sprzeczny z Konstytucją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×