Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidl jest tani?

bezdotykowy termometr dla dzieci

Polecane posty

Gość rencia9
Termometr Multi Temp jest w porządku, radzi sobie przy badaniu w uchu, na skroni, dotykowo, bezdotykowo – nie robi mu to wielkiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre funkcje ma model Non Contact, zmierzy gorączkę ale zmierzy też ile stopni ma woda w szklance itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holymm
Wypróbowany mam termometr Classic od jakiegoś czasu i dobrze mierzy, nie czeka się super długo aż gorączkę zmierzy, nie ma rtęci w składzie ale już działa i wygląda dokładnie tak jak rtęciówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello;-) Mam używam i polecam nonContact, dobra niemiecka rzecz na długiej gwarancji, z szybko reagującą podczerwienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna promocje ma teraz sanity - sprzedaje w komplecie termometr baby temp razem z kompresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mam doswiadczenia z modelem Classic jak do tej pory, mierzy w miarę szybko jak na dotykowe ,nie ma rtęci wewnątrz, cały ten miernik jest dość czytelny, co zawsze w rtęciówkach mnie wkurzało że nic nie było widać ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę klasyczne rozwiązania takzę termometr sobie kupowałam analogowy ostatnio – Classic, mam na niego wieczystą gwarancję, mierzy jak na razie dokładnie i w miarę szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Zestaw gorączkowy Sanity od paru tygodniu i już się zdążył kilka razy przydać, to jest po prostu dwupak – termometr Baby Temp i kompres żelowy mini idealny na główkę bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy gorączce to fajnie mi zdaje egzamin zestaw: termometr BabyTemp+kompres żelowy mini, kompres na zimno robi się w zamrażarce, nie cieknie z niego jak z kostek lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję 5 na 5 mojemu nonContact, bałam się, że długo będzie podczerwień mierzyć temp otoczenia ale wszystko chodzi szybciutko, nie zawiesza się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z modelu nonContact od Geratherm i jakiś minusów nie wynajdę na to urządzenie :P Wynik jest szybko, zostają te pomiary w pamięci, baterie wytrzymuj***ardzo długo bez konieczności wymianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multi Temp dwie kolezanki mi podpowiadaly i się nie zawodzę na tym termometrze jak do tej pory. Szybki dokladny prosty w obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka wysłała mi niedawno link do termometru Classic XL to jest niemiecka firma Geratherm i taki sobie zamówiłam właśnie. Bardzo jestem zadowolona bo to jest normalny standardowy termometr analogowy, bez wyświetlacza baterii i całej elektroniki z którą ze względu na swój wiek radzę sobie nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara454
Żeby móc polecić termometr to warto chyba z niego korzystać co najmniej kilkanaście miesięcy? Inaczej taka opinia jest nic niewarta. W sezonie grypowym termometr jest włączany zaledwie kilkadziesiąt razy. To mało. Jakimś wyznacznikiem opinii mogą być dopiero testy producentów termometrów jak Visiofocus Smart, czy inni. Nie ma ich jednak za dużo w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo mogę polecić komplet BabyTemp + kompres właśnie rodzinom z dzieciakami. Termometr podaje wynik od ręki i samo zrobienie badania jest bardzo bezpieczne. Nie wkłada się czujnika ani pod pachę ani w usta, cały pomiar jest na odległość wystarczy żeby czoło było odsłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dołączam do sympatyków modelu BabyTemp ;-) komfortowy poręczny z ładnym estetycznym wyświetlaczem z efektem lupy także nawet jak ktoś nosi grubsze okulary – jak ja – to będzie widział tutaj wszystko wyraźnie. Na plus bym też napisała jeszcze prostą i szybką wymianę baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie termometr NonContact ktoś może go używa? Z tych na podczerwień które zdążyłam przejrzeć w sieci ten wygląda mi na najbardziej praktyczny i poręczny, ma duży wyświetlacz sam kształt okej, wygląda na termometr który dobrze leży w ręce, nie wyślizguje się...ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jedną stronę z opisami różnych termometrów, to jest właśnie ranking http://rankingtermometrow.pl/. Powiem że przydatny serwis zawsze to jest jakaś informacja o tym co oferują wybrane marki, a akurat w tym ich zestawieniu to pokazują różne typy termometrów i bardziej tradycyjne i nowoczesne z podczerwienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, spektrum zastosowań zestawu gorączkowego termometr BabyTemp + kompres jest bardzo szerokie. Termometr najczęściej używam przy dzieciach, ale już kompres to bardziej mi służy na różne okłady (na bóle głowy, bóle menstruacyjne, rozgrzewająco/chłodząco itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Classic niemiecki solidny z wieczystą gwarancją także powinien przeżyć i mnie i moje dzieci. Dobrze że nie ma rtęci bo zawsze mnie ta trucizna stresowała zwłaszcza jak byłam młodsza. W ogóle fajnie że już się nie produkuje takich rtęciowych z tego co wiem, super że udało się zastąpić czymś tę substancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się też używa BabyTemp. Sygnal podczerwieni bardzo mocny faktycznie lapie z kilku centymetrow swobodnei bezproblemowo. I tez moge potwierdzic ze tak samo szybko jak gorączkę to mierzy tez temperaturę obiektów – wody w wannie, mleka w butelce, czy po prostu powietrza w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest złożony, bo termometrów teraz sporo, ale sklep Haxe oferuj***ardzo dobre urządzenia w przystępnych cenach. wygoda użytkowania jest naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który lepszy Classic czy Classic XL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma

Z wyborem termometru jest o tyle problem, że sprzętu jest za dużo. Sama czytałam dość sporo porad ze stron typu https://pewnypomiar.pl/category/porady/ i dzięki temu zyskałam więcej pewności, że zakup będzie słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 23.11.2018 o 11:45, Gość gość napisał:

Który lepszy Classic czy Classic XL?

Dużym plusem Classic XL jest to będzie działał latami i pewnie posłuży jeszcze moim dzieciom. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Modeli termometrów bezdotykowych z tego co pamiętam to znajdziemy na rynku całkiem sporo więc każdy może coś sensownego dla siebie szukać. Opcja taka jak firma sanity i model fasttemp może być dobrym rozwiązaniem, bo ten sprzęt sprawdza się świetnie, ma wiele pozytywnych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Termometrów na rynku jest całkiem sporo. Dlatego, gdybym coś wybierała to tylko od sprawdzonej firmy, która robi urządzenia medyczne jak np. nonContact od Geratherm. Wydaje mi się, że jest to termometr warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×