Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidl jest tani?

bezdotykowy termometr dla dzieci

Polecane posty

Gość jagnass
Szybko mierzy temperaturę model Multitemp od Sanity. To jest kwestia dosłownie sekundy. Super alternatywa dla starych rtęciowych, gdzie się mierzyło po kilkanaście minut nawet. Duży i czytelny wyświetlacz, a w pamięci zapisuje się aż 20 ostatnich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekk33
Dobrze działa termometr nonContact Geratherm. To niemiecki produkt, solidny, przebadany klinicznie, nie przenosi bakterii, z tego co wiem to używają go w szpitalach, przychodniach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka Oza
jeszcze niedawno koleżanka kupowała mi w jakiejś aptece rtęciowy, ale już go nie ma :( PAdło na termometr cyfrowy tommee tippee. Kosztuje ok 120 zł na happybabby.pl . Wsadza się do ucha i juz ma się wynik. Na *****iwego malca to dobre rozwiązanie. Cena mogłaby być niższa, no ale one tak kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatz
Profesjonalny jest termometr nonContact niemieckiej firmy Geratherm. Jakbym miała jakiś polecać to na pewno ten. Sama używam i na pewno można sporo czasu zaoszczędzić, jeśli w domu się robi szpital. Jak mi naraz zachorował mąż i dzieci, to taki 1 – sekundowy pomiar temp to zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaKak
Thermofocus 01500A3 - kupiłam go w Polskim Sklepie Medycznym w Rzeszowie, termometr jest bezkonkurencyjny, zdecydowanie pewny wynik pomiaru, kalibracja względem otoczenia, podświetlany wyświetlacz, czego więcej chcieć, zastanawiałam się długo czy wydać tyle pieniędzy, ale jednak pewność że pomiar temperatury u mojego dziecka jest prawidłowy skłonił mnie do wydania tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko jest włoski Thermofocus - profesjonalny sprzęt medyczny, a nie jakiś Chińczyk. Polecam poczytać sobie trochę o tym produkcie tutaj: http://medyczny-rzeszow.pl/p/78/623/termometr-thermofocus-01500a3-bezdotykowy--termometry.html Można faktycznie sporo się dowiedzieć i podjąć samemu decyzję. Jak dla mnie rewelacja. W końcu mam dokładny termometr elektroniczny, na którym mogę w 100% polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj w dobrym sklepie medycznym. Ja tego rodzaju rzeczy zawsze kupuję w http://medisquad.pl/ - mają duży asortyment i świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irstt
Polecałabym poszukać wśród bezdotykowych. Dużo wygodniejsze niż jakiekolwiek inne, a jak się ma dzieci to już w ogóle są bezcenne. Ja mam w domowej apteczce coś takiego jak Baby Temp Sanity. Prosty w obsłudze, mierzy szybko i dokładnie. Jeszcze mi się tutaj nie zdarzyło, żeby wynik był jakiś przekłamany. Działa na podczerwień, nie trzeba jakoś specjalnie blisko czoła przykładać żeby załapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena1980
W moim przypadku dobrym zakupem był termometr Geratherm NonContact. To jest bezdotykowy aparat na podczerwień. Bez żadnej rtęci i innych składników, które by mogły się wylać i jakąś krzywdę zrobić. Podoba mi się cała estetyka, jest bardzo poręczny, no i najważniejsze że mierzy od zaraz, także jakieś czekanie na wynik tutaj odpada. Poza tym, że można temperaturę ciała sprawdzić to też jest przełącznik na mierzenie temp powietrza, albo przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w domu taki marki Luvion, sprawdza się: www.babymama.pl/termometr-bezdotykowy-exact-luvion-p1351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co uwazacie o apteo care 003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo999
Ja miałam w domu kilka elektronicznych, ale problem za każdym razem był ten sam, że się szybko psuły ni stąd ni zowąd...NIedawno kupiłam sobie bardzo fajny termometr za to, praktycznie niezniszczalny, bo analogowy Classic Geratherm. Wygląda niemal dokładnie tak samo jak te rtęciowe, ale tutaj rtęci nie ma. Także nie ma obaw, że coś się stanie, zrani dziecko, czy otruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka44
Wydałam trochę więcej na termometr ale jest to urządzenie bezdotykowe, więc już musiało trochę kosztować. Termometr nazywa się Non Contact jest od Geratherm, także made in Germany. Przedłużyłam sobie gwarancję aż do 5 lat, więc jest to inwestycja długofalowa mam nadzieję. Działa okej, podczerwień świetnie wyłapuje czy to czoło, czy butelkę z mlekiem, czy inny przedmiot – można sprawdzać temp w różnych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podanie rabatu, dziś kupiliśmy z tym kodem taki model: www.babymama.pl/termometr-do-ucha-i-czola-nuvita-p1987 I do czoła i do ucha, ciekawe jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamirek
U mnie w domu to najczęściej wszyscy chorują właśnie wiosną. To zdradliwa pora roku jest niestety. Myśmy wymieniali rtęciowy termometr teraz parę dni temu na bezdotykowy Non Contact. Bardzo praktyczny sprzęt, jestem mega pozytywnie zaskoczona. Faktycznie wystarczy chwila i mam wynik na blacie. Zapamiętuje ostatnie 30 wyników, więc jak mi synek ostatnio chorował to mogłam sobie śledzić jak się gorączka zmieniała w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingapol
Szybko mierzy gorączkę termometr Classic. To jest niemieckiej firmy Geratherm produkt. Od razu mówię, że aparat jest tradycyjny bez żadnych baterii i wyświetlacza lcd, tylko normalna podziałka do odczytu temperatury. Na plus jest fakt, że zastosowali galinstan zamiast Hg, także już można być spokojnym o to, że nawet jakby się rozbiło to nikomu krzywdy nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykaa1987
Wygodnie mi się mierzy aparatem NonContact od Geratherm. Ekran podświetla się na czerwono jak wyłapie gorączkę, podobnie są też sygnały akustyczne, także od razu wiadomo, że temp jest podwyższona. Pamięć wyników jest na 30 pomiarów, można sobie wrócić do starszych badań jeśli jest potrzeba żeby porównać. Cała konstrukcja jest poręczna, jeszcze się nie zdarzyło żeby termometr wypadł mi z ręki, wyśliznął się czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dontbklame
Korzystam u dzieci z pomiaru za pomocą NonContact i się sprawdza, sekunda i badanie gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilswiech
Żona kupowała jakiś czas temu termometr nonContact bezdotykowy i powiem że fajna rzecz, w końcu nie trzeba się przy zwykłym mierzeniu gorączki męczyć i czekać nie wiadomo jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze nam się w domu sprawdza szklany termometr Classic, nie ma rtęci jest bezpieczny, antyalergiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekbala
Analogowy termometr sobie zamawiałam niedawno, dokładnie nazywa się to Classic Geratherm – szybki, bezpieczny pomiar bez rtęci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o naszym nonContact, przedłużyli nam gwarancję do 5 lat, mierzy od ręki, dokładnie, idealna opcja przy niemowlaku w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×