Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosiaczek62

cidrex plus ktos barl

Polecane posty

Gość prosiaczek62

co myslicie o tym preparacie bral ktos pomaga w odchudzaniu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka_Wa
przy regularnym stosowaniu, pomaga schudnąć, jednak bez ruchu czy diety schudnąć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka77
Redukuje apetyt, nie chce sie po nim jesc wiec latwiej schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldencja
Najlepszy polski produkt na odchudzanie w dodatku niedrogi a skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka636
Witam mąją przygodę z Cidrex Plus rozpoczęłam 2 miesiące temu i powiem wam, że odchudzanie w którym jest ocet jabłkowy jest bardzo przyjemne - po pierwsze ocet jabłkowy hamuje apetyt - wiec łatwiej spożywać posiłki regularnie po drugie - pomaga metabolizować tłuszcz. zaparłam się przez 2 tygodnie zrobiłam sobie diete 1200 kalorii, następne 6 tygodni 1500 - zrzuciłam z Cidrex Plus 8 kg i jestem z siebie mega dumna - kuracja 3 opakowania preparatu cidrex plus z zieloną herbatą kosztowała mnie 42 zł. Cidrex jest super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patson
Mam 16 lat, dzisiaj zaczęłam brać. Z tego co czytam produkt jest warty kupienia. Chciałabym schudnąć 13 kg - moje marzenie, jednak zobaczymy czy się da. Na pewno zmniejsza apetyt. Nie chce mi się patrzeć na słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam już jakiś czas temu i bardzo mile wspominam. Bardzo łatwo się łyka, smak przyjemny i skutków ubocznych brak. W połączeniu ze zdrową dietą spadło parę kilo więc warto spróbować. Cena tez przystępna więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja łykałam Cidrex w zeszłym roku. Chciałam zrzucić kilka kilogramów, ale niestety przez wciąganie tony słodyczy nie było to proste. Cidrex pomógł zwalczyc łaknienie i jakoś poszło. Do tego trochę ruchu i 6 kg mniej :) polecam spróbować. Znacznie ułatwia sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb75
Cidrex poleciła mi koleżanka parę lat temu. Na pewno pomaga kontrolować wagę, specjalnie nie potrzebuję schudnąć ale w okresach kiedy więcej jem np. teraz jesienią/ zimą jest pomocny aby nie przybyło mi paru zbędnych kilogramów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Stosowałam Cidrex Plus, ale szału nie ma. Apetyt miałam trochę mniejszy to fakt, ale ból brzucha który towarzyszył całej kuracji... Masakra. Myślałam, że zejdę... Poczytałam trochę na temat octu jabłkowego i okazało się, że wcale nie jest taki zdrowy jakby się mogło wydawać. Podrażnia błoną śluzową żołądka. Może doprowadzić nawet do wrzodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×