Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrzestnaa

czy kupujecie chrześniakom prezenty na dzień dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Jesli nie chcesz wydawać az tyle pieniążków to mysle sobie ze fajnie bedzie postawi na taki prezent http://www.polomarket.pl/pl/rubik.html Cenowo równiez wygląda to bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moim kupuję na różne okazje gry. O konsolę dbają jak o największy skarb, chociaż nie są maniakami. Jeśli ktoś chciałby kupić gry na prezent to teraz jest ogromna promocja na http://konsoleigry.pl/ Własnie tam zrobiłam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuska
Gry komputerowe - odpada, szczególnie w przypadku mojego chrześniaka, w jego wieku dostęp do gier komputerowych nie jest odpowiedni. Kupiłam już klocki dla mojego chrześniaka, niedrogo można kupić świetny prezent , który da masę dobrej zabawy i nauki w jednym - uwierzcie, jest to możliwe. W tym roku na dzień dziecka kupiłam takie klocki http://tylkoklocki.pl/p/1630/2377/clics-tuning-clics-klocki-konstrukcyjne.html, możliwości ułożenia prawie nie ograniczone, świetnie rozwijają kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję moim chrześniakom nic na dzień dziecka, swojemu dziecku też zresztą nie, bo ma kilka miesięcy, więc i tak nie ma to dla niego znaczenia. Matka mojego chrześniaka jest nauczona dostawać co rusz jakiś prezent dla niego, nawet mówi, co mam kupić, ale od kiedy ja mam dziecko, to ona nic mojemu nie daje na np. święta, więc i ja przestałam dawać jej dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojej chrześnicy co jest daleko nie. Mój mąż swojej chrześnicy co jest w gimnazjum tez nie. Kupuje dzieciom swoich sióstr i dziecku brata meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też na szczęście na dzień dziecka nie. tyle tych okazji że człowiek wyłącznie dla dzieci tyra. wystarczy jej że od matki za 500zł dostanie prezent i to nie z 500+ tylko z uciułanych! A chrzestnym niech da spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mój chrześniak mieszka daleko ode mnie, więc to główny powód dlatego nic ode mnie nie dostaje. Pewnie powiecie, że można wysłać prezent pocztą. Wiem, ale wolę mu coś lepszego kupić na urodziny. Kiedy niedawno obchodził swoje 9 urodziny zabrałam go do tunelu aerodynamicznego w Lesznie. Nie jestem z tych ciotek co rozpieszczają dzieciaki zabawkami czy słodyczami wolę je gdzieś zabrać, coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może go do kościoła zabierz! chrzestni są od prowadzenie dziecka w wierze a nie od kupowania prezentów na wszystkie możliwe święta i rocznice! coś wam się grubo pomerdało - i rodzicom i chrzestnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzestnyy
Bez przesady. Prezent to nie musi być kolejna konsola, czy quad, ale coś, co wpłynie pozytywnie na rozwój dziecka. Coś co sprawi mu frajdę, ale jednocześnie pchnie go w odpowiednim kierunku. Ja swojemu chrześniakowi od czasu do czasu funduję wyjście do fajnego miejsca, typu muzeum, czy koncert dla dzieci. Ostatnio na urodziny z kolei znalazłem super rzecz, mikroskop cyfrowy. Szukajmy takich rzeczy i nie traktujmy tego jako zwykły prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę, że lepiej dawać dzieciom możliwość przezycia czegoś zmaiast kupować kolejne rzeczy. Lepiej zabrać je na wycieczkę, albo do ciekawego miesjca, w zalezności czym sie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję tylko na urodziny i boże narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje drobnostke. W tym roku ksiazeczke i jakis slodycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kupujecie to mamy dla was propozycję na mały drobiazg . Zapraszamy do naszego sklepiku internetowego znajdziecie tam Poduszki ,kocyki,pościele ,firanki z ulubionymi postaciami z bajek . Maluszek na pewno były zadowolony z takiego prezentu. https://kasandra.com.pl/posciel-posciel-dla-dzieci-c-4_30.html Serdecznie Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobrym pomysłem są np. rolki Akurat w www.hop-sport.pl mają fajną promocję na dzień dziecka. Warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusia111
Macie kuku na muniu? Ja nigdy nie dostałam prezentu od chrzestnej czy chrzestnego na dzień dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje :) chrzesnicy i jej bratu. Na wszytkie uroczyści. Często staram się ich gdzieś zabierać nawet na głupi plac zabaw żeby mieć z nimi więź :) Uwielbiają to :)) zawsze mam dla nich jajko z niespodzianka lub jakiś inny słodycz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estebanu34

sam nie posiadam, ale fajną opcją też dla dziecka jest zakup fify w media expert, dzieciaki lubią tę grę bo brat mi mówił ostatnio a  akurat promocja jest na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Ja mojej chrzesnicy kupuje raz w roku prezent za max 50 zl. i to dla tego ze jej matka jest chrzestna mojego dziecka i tez kupuje mojemu dziecku raz w roku za moze 30 zl. Nie wiem czy kiedykolwiek wydala chocby na prezent 50 zl i nie dlatego ze nie ma tylko dlatego ze jest skapa. Zawsze sa to zabawki z chinskich tych tanich sklepow lub np.koszulki z wyprzedazy np.na 11-12 lat gdzie moj syn ma 6. Wiec ja tez nie wychodze juz przed szereg. Dodam jeszcze ze jej drugiej corce na komunie dalismy 1500 zl na laptop(zaluje tego do tej pory) a ona tydz.pozniej przyjechala na chrzciny i jako chrzestna dala 100zl. Wiec ja tez pare lat pozniej dalam jej corce 100 zl, natomiast na nasz slub (swojego brata) jak przyjechala miesiac pozniej to tez dala nam w kopercie 100-zl gdzie paliwo ich nic nie kosztowalo bo zabrali sie z jej rodzicami, do tego oplacalismy im nocleg w hotelu, a jak jej facet sie upil i przed 22.00 zmyl sie do pokoju to nosila mu tam wszystkie dania na cieplo ktore byly podawane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejka

Fifa!Ta gra to juz legenda! w media expert 3 gosci kupowalo w tym momencie co ja, no 79 to mały pieniążek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halgon

Teraz wyszła nowa fifa! w zasadzie jutro wychodzi a na media expert patrzyłem że super promocje i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×