Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to bardzo dziwne

Ginekolog nie bada mnie na wizycie....... Czy to normalne?

Polecane posty

Gość to bardzo dziwne
Milka dzięki za tą wypowiedź. Masz rację, oczywiście nie brałam pod uwagę wypowiedzi, które inne osoby zamieszczały ( niektóre były wykpiwające...). Zauważułam jednak duża wrogość . Widzisz jeśli ja mam gdziekolwiek zamieścić swoją radę robię to tylko wtedy gdy coś na ten temat wiem, a jeśli nie do końca jestem czegoś pewna zawsze to piszę... Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi.... PS wiedziałam, że będzie taka riposta ze strony kafeterianek w większości wroga niestety i obrażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
to bardzo dziwne - parę lat temu poszłam do ginekologa (prywatna firma medyczna), który wykrył nadżerkę i zaproponował wymrożenie, nie wykonałam zabiegu ze względu na to, ze wyjechałam do UK. co się okazało dwa lata później zadnej nadżerki już nie było. dziewczyny już wcześniej pisały - w UK np. nie ma zadnego badania ginekologicznego w czasie ciąży - ale skoro w ciąży nie jesteś to się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo dziwne
kijevna------ dajesz mi nadzieję, że są normalni ludzie na kafe... Dziewczyny, ja jestem bardzo czuła na takie sygnały, bo niestety występuje u mnie wiele nieprawidłowości np krwawienie międzymiesiączkowe.... Poza tym jestem po 2 poronieniu. Boję się teraz, że te plamienia mogły być wynikiem nadżerki. Ja wcale nie chcę, żeby mnie tam badano, bo to do przyjemnych rzeczy nie należy, jednak lekarz, jak zaczynam u niego leczenie, powinien sprawdzić czy jest ok..... Mam nadzieję, że rozumiecie moje obawy, które osobiście uważam za naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie jeżeli przyszłaś do niego z problemem, a ona ani razu nie "zaglądnął" do środka to jest coś nie tak. Bo powinien sam zbadać co i jak:) Zycze Ci abyś jak najszybciej wyleczyła tą nadrzerkę i ani razu nie miała poronienia, a gdy zechcesz zajść w ciąże by udało się to jak najszybciej i wszytsko dobrze się rozwijało:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindzia
Mnie też lekarka nie badała tylko usg,jestem w czwartym miesiącu ciąży,ale na ostatniej wizycie zwróciłam uwagę i stwierdziła że takie badanie nie jest potrzebne więc poszłam do niej prywatnie.Była bardzo zdziwiona i o nic nie pytała od razu zaczęła mnie normalnie badać i po tym zrobiła usg.Za miesiąc kolejna wizyta ale już w przychodni,może jej przyjdzie do głowy żeby mnie zbadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mińszczanka

Mam pytanie - czy ten lekarz, który nie bada jest może z Mińska Mazowieckiego? Bo mamy tu takiego asa... Nie bada żadnej kobiety nawet tej która jest w ciąży, a cytologię pobiera położna. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×