Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Gość Kasia legnica
kasiaula- serdeczne gratulacje. wiesz tyle tam kasiek było:) mi jeszcze 3 tyg zostały, strasznie się dłuży dziś przygotowywałam łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu miałyśmy wyjść razem w niedziele ja wyszłam a Ty nie, jak z ta Anią jak dobrze pamiętam zrobili jej w końcu ta cesarkę po 1 0 dniach? i co z tą co z nami miała wyjść a wzięli ja na porodówkę?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
cześć Kasiu . Kaśkę tą co miała z nami wyjść cofnęli z powrotem na patologię a w poniedziałek wyszła na własne żądanie. ja też wyszłam w poniedziałek te drugie wyniki wyszły świetnie . Ania dostała na wywołanie ale to nic nie dało i dr. P. kazał dać ją znów na patologię pani dr. Cz-S się nie zgodziła i zrobili jej cesarkę chłopak 3990:) widziałam jak byłam po wypis taka kluska fajna:) a ta z grzywką co miała mieć bliźniaki miała ciśnienie 140\90 i dr.P dał jej lek na zbicie niestety zadziałał odwrotnie i też szybko wzięli zrobili cesarkę dziewczynka 2600 a chłopak coś ponad 3:) a co u Ciebie na kiedy masz termin bo nie pamiętam? uff ale się rozpisałam. Nawet Cecylie która była po terminie 4 dni wysłali do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na środę dopiero i cisza, co Ty gadasz Celinke odesłali masakra, pewnie nic sie nie działo:(((( mi wypisała na 2 listopada skierowanie, mam nadzieje,ze złapią mnie bóle jednak wcześniej, ciekawe jak ode mnie z sali z tymi bliźniakami.A ty sie nie spisze jeszcze masz czas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
mam czas ale już tak ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
a tak w ogóle to wolę żeby mnie w domu wzięło niż trafić na patologie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też,ale jeśli będę już długo po terminie to pójdę, chociaż tez nie mam ochoty tam leżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
kasiss- kasia mam nowinę . Cecylia miała cesarkę. ma synka 3520 i 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia 82
hej dziewczyny ! U mnie nadal cisza -trochę bóli w podbrzuszu ale brak skurczów - mojej małej sie nie spieszy! Czy orientujecie sie jak to jest jak sie trafia do szpitala ze skierowaniem po terminie porodu? co oni robią kłądą na patologię i czekają czy podają kroplówkę na wywołanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia 82
kasiss witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje za przywitanie:) Tak jeśli nic się nie dzieje,a masz skierowanie po terminie leżysz na patolgii i czekasz, ja mam na jutro termin a skierowanie na 2 jeśli sie nic nie wydarzy. W nocy czułam jak mały napierał i skurcze ale czop jest jak był wody nie odeszły więc pozostało czekanie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej ja mam od kilku godzin jakieś lekkie skurcze nawet nospa nie pomaga. takie dziwne aż brzuch się mocno napina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabcia z tego co zaobserwowałam jak w sierpniu leżałam to dziewczyny po terminie ze skierowaniem kładli na patologię właśnie i po kilku dniach dopiero robili próby oksy.Jak one nie podziałały to dopiero po następnych kilku dniach porządna dawka oksy :O :( Kasia legnica to może to już dziś?:):):) Jak lezałam na patologii w sierpniu leżała ze mną na oddziale dziewczyna z bliźniaczą ciążą.Maiał mieć dwóch chłopców :) A w domku dużo starszy synek :) Leżała w tym 2osobowym pokoju koło kibelka i łazienki.Była na podtrzymaniu dłuuuugo przed terminem. Była jeszcze jak Wy leżałyście ostatnio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kaia- jakaś z bliźniakami była ale w tym pokoju podwójnym nie. jedna jak wychodziłam to została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, Kasiu ,że skurcze przeszły, ale to normalne, macica ćwiczy już no chyba,że są to bardzo mocne wtedy trzeba to sprawdzić. A ja dalej w dwupaku:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
kASIA_ tAK kASIU PRZESZŁY:) WZIĘŁAM NOSPĘ I JEST OK. MAM PROBLEM Z MOJĄ LEKARKĄ. W ZESZŁYM TYGODNIU DZWONIŁAM TO OKAZAŁO SIĘ ŻE JEJ NIE MA W TYM TYGODNIU DZWONIĘ TO KAŻE W PRZYSZŁYM DZWONIĆ A JA MAM NOGI JAK BALONY I NIE WIEM JUŻ CO ROBIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia legnica mniej pij,w ogóle nie jedź rzeczy z solą.mocz stopy w zimnej wodzie i leż z nogami do góry. Ojjjj pamiętam te uczucie :( Ale na pocieszenie powiem Ci,że mi nogi zrobiły sie szczupłe w kostkach momentalnie jak Adaś ze mnie wyszedł :) My spacerujemy do upadłego.Adaś sie buntuje (nie lubi zbyt długo leżeć ;) ) ale nie ustąpię. No i dalej nie chce smoka a o takim z butelką nie wspomnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Legnica kochana przede wszystkim musisz iść do innego lekarza, ponieważ jak pamiętam miałaś białko w moczu do tego puchną ci nogi a to nie dobrze, a jakie masz ciśnienie? jeśli wysokie to jak najszybciej do lekarza, to grozi stanem przed rzucawkowym!!!!musisz być pod kontrolą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabcia 82
Kasia Legnica u mnie skurczó brak - czasem pokłuwanie w podbrzuszu jak na miesiaczkę ale poza tym cisza.NOgi też mi puchna i śladowe białko w moczu też mam .Tak jak naposiałą kaia lekarz zalceiłm i mniej pić i mniej solić bo zatrzymujemy już bardzodużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Witajcie Zaglądam do Was z nadzieją na przyrost, a tu od czasu Kasiuli nic, oj dziewczyny brać się do roboty! Kasia - kobieto idź do innego lekarza, albo na izbę przyjęć, bo Was ta baba wykończy! Wiadomo, masz prawo puchnąć, ale to jak już zauważyła iina Kasia, to białko w moczu i wahania ciśnienia są niepokojące. Widzę, że większość zaliczyła patologię... Jak ja byłam też była dziewczyna z bliźniętami - parka! i miała cc zaraz po mnie, leżałyśmy razem na pooperacyjnej i przez chwilę na położnictwie, a teraz spotykamy się razem u pediary! Aaa, właśnie Kasiu pytałaś o pediatrę, ja zapisałam małego na Kolejową do dr Pyrkosz i jestem bardzo zadowolona. Zawsze przyjmnie, nie ma, że brakło miejsc. Mam bliziutko i jak synuś był malutki to nawet co parę dni chodziłam, bo kichnął, a to za dużo kup, a to brak kup i takie tam problemy niedoświadczonej mamy ;) Ja należę na Tatrzańską i tam jest taki buredel, że szok! Wiecznie nie ma miejsc, i jako, że wszyscy są lekarzami rodzinnymi to razem czekają zieci, starcy itp. W ogóle mi to nie odpowiada! Witam nowe koleżanki! Piszcie z nami o wszystkim, bo po jesteśmy! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
dzięki dziewczyny:) ciśnienie mam bardzo dobre a nogi mocze kilka razy dziennie może ostatnio ze staniem i siedzeniem przesadziłam zaraz się kładę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie pochwalę odszedł mi czop:))))a to dobry znak:)P ,pewnie jeszcze nie cały ale już szykujemy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
no to super Kasia i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie czekam na rozwój akcji mam nadzieje ze do dwóch dni urodzę:)ale to się jeszcze okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
trzymam kciuki. mój maluch jak na razie strasznie się wierci:) oprócz tego co chwilę ganiam do kibelka:) wydaje się że się chce a to tylko ucisk na pęcherz:) dziś składali wózek . bardzo skomplikowany kolega który ma 3 dzieci nie mógł się połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie kupiłam, poczekam jak urodzę:)mam upatrzony więc nie będzie problemu i tak nie pójdę z małym od razu na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ja po prostu miałam okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku kasiss jak ja Ci zazdroszczę :) Ja mam termin na jutro a tu nic zero czopa, skurczów czy chociaż jakiegokolwiek kłucia :( ehhh tylko czekać pozostało... Pozdrawiam i czekam na rozwój sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na szybciutko! Melduję, że trzymam kciuki, hmm właściwie tylko jednego, bo drugi po bolesnym zabiegu chwilowo nieczynny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×