Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Gość Kasia legnica
daga- przyjdzie czas spokojnie. ja już też nie mogę się doczekać. dziś idę do Cz- S prywatnie bo za bardzo się denerwuje bo coś się dzieje. właściwie to martwię się że tak szybko dlatego wolę zeby sprawdziła. mam bóle brzucha takie jakieś zarzynania a plecy to mi wysiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kasia, dobrze, że wybierasz się dziś do innego lekarza. Pewnie będziesz zdziwiona podejściem do pacjentki :) Daj cynka po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
a co dobrym jest lekarzem? nie znam jej a tamtą sobie daruję niech mi da tylko zaświadczenie do becikowego i niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Cz.S. naprawdę świetny z niej lekarz, na każde pytanie odpowie, nic nie lekceważy no i podejście do pacjentki... Z reszta ja tez dziś u niej będę, bo ma zdecydować co dalej ze mną... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bardzo dobrze idź do niej, może to pomoże ci później w szpitalu, pamiętasz jak było na patologi jak byłaś państwowa tylko.:(((( A ja dalej czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
żałuję że wcześniej do niej nie chodziłam. rzeczywiście na wszystko odpowiada i nie ignoruje człowieka:) z maluszkiem i ze mną jesst wszystko ok:) mam rozwarcie na jeden palec ale w najbliższych dniach nie powinno się nic wydarzyć:) cieszę się żę coś się dzieje bo nie chciałabym przenosić jak te niektóre dziewczyny z patologii. pamiętasz Kasiu naszą Anię biedulka 12 dni po terminie. a co do opuchniętych nóg to rzeczywiście mniej wody więcej odpoczynku. ja piłam dużo wody bo moja lekarka kazała. do niej już chyba tylko po zaświadczenie pójdę. Daga- A co Tobie powiedziała dzieje się cos. ja mam już tak nisko brzuch że ciężko siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga..
Nie kasiss na szczęście nic się nie dzieje :) Jeśli co najmniej dwa dni do wyznaczonego terminu pacjentka Cz.S. nie urodzi to zawsze chce ją zobaczyć aby ocenić czy położyc do szpitala czy spokojnie czekać w domku :) Mnie jak dzis zobaczyła to lekko sie zdziwila... Na to ja powiedziałam że Szkrab już od malego nie słucha sie Matki... Zbadała i tez stwierdziła że jest rozwarcie na palec... Także jeśli do poniedziałku nie urodzę to we wtorek do szpitala i tam już tez Ona zdecyduje :) ... no i czekamy :) .... Cieszę się że powiedziała że z Tobą wszystko w porządku :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss tak teraz spojrzałam że wasze nicki pomyliłam... Przepraszam was bardzo dziewuszki:) Oczywiście to poprzedni wpis miał dotyczyć Kasi Legnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Daga- ok zauważyłam pomyłkę ale wiedziałam że to do mnie skierowane:) ale dziś kręgosłup mnie boli nastałam się przy smażeniu naleśników a teraz wszystko odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kasis- czy coś się wydarzyło już może bo coś dziś milczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej hej co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1989
MAM BARDZO ZŁA WIADOMOŚĆ... NIE WIEM JAK TO PRZEKAZAĆ... leżałam do wczoraj prawie tydzień w szpitalu z Michałkiem... poszłam tam z powodu wymiocin i gorączki... co się dowiedziałam... ma bardzo dużo bakterii w moczu (nie jest to dobre bo ma ta ranke UKM na nerce) do tego dosłuchali się, że ma chore serduszko... jakiś szmer... jestem kompletnie załamana w najbliższym czasie dostane skierowanie na USG nerki i serduszka... do tego mój skarbek dostał grypy... MASAKRA Najbardziej załamuje mnie dodatkowo mój ojciec...wmawia mi na chama,że to wszystko moja wina. Mam do was pytanie czym grozi: - UKM bo ja wiem tylko tyle, że to ranka i skoro ma zły posiew moczu (dużo jakiś pałeczek bakterii) to jest niebezpieczne... - szmer na serduszku... czy to oznacza, że będzie mieć duże problemy z serduszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
HEJ . JAK DLA MNIE KOŁPA JEST OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ojojoj!:( Ucałuj Michałka! :* Jeśli chodzi o nereczkę to ja kompletnie się na tym nie znam :( więc nie pomogę! A jeśli chodzi o szmer na serduszku to też miałam jako niemowlę.I wiesz co?Wyrosłam z tego :) Rodzice wozili mnie po klinikach,konsultowali sie z wieloma lekarzami.A samo zniknęło :) Do 13 roku życia miałam kontrole co rok i było zawsze dobrze!:D Monisia trzymam kciuki i nie słuchaj innych.JESTEŚ NAJLEPSZĄ MAMĄ DLA SWOJEGO DZIECKA!Lepszej nie mógł mieć!Głowa do góry!:* A po grypie nie będzie niebawem ani śladu tylko dopilnuj teraz by powikłań potem nie było! cirri18 a czemu pytasz? Ja uważam,że to bardzo dobry,porządny i kompetentny lekarz.Miałam z nim styczność parę razy w szpitalu i odpowiadał na każde moje pytanie.Podczas obchodu nawet rozmawiał z jedną koleżanką 10 minut :D (położne stały za nim i oczami przewracały :D:D:D ).No i jak rodziła to mimo że był przy mnie inny lekarz to on zajrzał do mnie 2 razy ;) a nie byłam jego pacjentką podczas ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdvstrc
Dziewczyny a jakiego lekarza polecacie w Legnicy na problemy z zajściem w ciażę? Czyz nacie kogoś kto się porządnie mną zajmie? Mam już 1 dziecko więc jestem płodna, rzecz w tym że mam problemu hormonalne, zaniki i nieregularne mieisączki, brak owulacji, itp. Polecacie kogoś z Legnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Monisia - życzę Ci dużo wytrwałości w tym trudnym czasie, a dla Twojego synusia duuużo zdrówka. Ze mną leżała dziewczyna, której dziecko też miało szmery na serduszku, ale po kilku dniach ustąpiły. Zrobili usg i wszystko było ok. Życzę Ci z całego serca, żeby wszystko było ok. Nie przejmuj się tatą, rodzice sądzą, że wiedzą lepiej, ale nie zawsze tak jest. Jeszcze raz dużo zdrówka! Głowa do góry! Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o Kołpę, bo zmieniłam ginekologa: z Dajnowskiej na niego i też mam odczucia, że jest dobry, ale chciałam się upewnić :-) mam nadzieję, że uda mi się trafić w jego dyżur z moim porodem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia : z pomiędzy Lubina i Legnicy - praktycznie połowa drogi.. ale rodzić zamierzam w Legnicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Cirri- ja ostatnio leżałam na patologii i z tych lekarzy którzy się mną zajmowali najlepiej wspominam dr. Kołpę. w porównaniu z dr. P. to niebo a ziemia. deliktny i w ogóle można go o wszystko pytać na kazde pytanie odpowiada. po porodzie mam zamiar chodzić do niego lub dr. cz-S, gdyż też moim zdaniem jest dobrym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
A mi od jutra zostaje tylko tydzień do rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia: ale fajnie masz :-) ja dopiero w połowie lutego.. rodzisz w szpitalu w Legnicy domyślam się? jak to w końcu jest z tymi porodami rodzinnymi? chciałam, żeby moja mama była ze mną, ale z tego co czytałam kilka stron temu, to jest to w tej chwili problem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ponoć problem jest i to duzy, porody rodzinne są całkowicie niemożliwe. niestety, też chciałam żeby mój mąż był no ale trudno. tak będę rodzic w naszym legnickim szpitalu. mam bliziutko jak już sie zacznie nie będe miała głowy do tego żeby gdzi indziej szukać. a poza tym maja dobry sprzet dla dzieci a to dla mnie ważne choć mam nadzieje że mój synek nie będzie musiał z niego korzystac. już sasiedzi mi mówia że więcej jak tydzień mi nie daja. poza tym brzuszek niziutko już mam no i te skurcze słabe ale sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
wierzę że bedzie ok:) skurcze coraz bardziej sie nasilaja zobaczę co dalej będzie się dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaia: nie, nie z Prochowic, z jednej z wiosek - sypialni pod Lubinem.. od listopada zaczynam kurs w szkole rodzenia w szpitalu, chodziłyście tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Cirri-ja chodziłam do szkoły tu koło carrefoura ale jakbym teraz miała wybierać to wybrałabym tą ww szpitalu dziewczyny bardzo ją sobie chwalą:) a na kiedy masz termin? i kto tam mieszka sobie w Twoim brzuszku? dziewczynka czy moze chlopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej dziewczyny. co to może być? od kilku dni leci ze mnie jakiś śluz taki białqawy co to może być? bo czop to chyba jest twardy i lepiący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×