Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Cześć Mamuśki :) Kasia - ja chodziłam z małym na Bielańską do dr Pakuły. Raz płaciłam 50 zł, a raz 70 zł, a ile kosztuje teraz to nie wiem, bo mamy iść dopiero na wiosnę. Państwowo są straaaaszne kolejki wszędzie. Ja szczepiłam małego 5w1 i u mnie w przychodni to koszt ok. 130 zł. Najlepiej się zapytać w swojej przychodni, bo ceny mają różne, a można też samemu kupić w aptece. Aha, Kasiu pytałaś o odbijanie. Ja też miałam taką metodę jak Kaia, a odkryłam ją przypadkowo, bo musiałam odłożyć go na momencik, a po ponownym podniesieniu beknął jak stary! No i od tamtej pory było już ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu małemu kikut odpadł po 10 dniach. Tak do 14 dni to norma, a niektórym maluchom odpada już w szpitalu. codziennie był moczony w kąpieli, a potem dokładnie suszony i traktowany spirytem i nic się nie paprało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnajnaj mój ciągle beka jak stary :D:D:D:D:D:D kasia Adasiowi kikut odpadł w 13 dniu życia!Ortopeda z USG mieiśmy za darmo :P w naszej przychodni w Lubinie.Ale to wbiłam sie bo jak stałam w rejestracji to pan przede mna sie wypisywał.Wiec mi sie czmychnęło! Jasia i Adasia szczepię tymi 5 w 1 i płacimy 120 zł. Jasia później jak był przed przedszkolem to zaszczepiłam raz na pneumokoki a potem meningokoki. No i sezonowo przeciw grypie go szczepię do dwóch lat :) Adaś póki co ma za sobą szepionki szpitalne i dwa razy już te 5 w 1 w przychodni (dokładnie w 6. i 12. tygoniu życia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Kasia - ja też szczepię Olę 5 w 1, koszt 130 zł. Mojej niuni pępuszek trzymał się na jednej niteczce od 7 dnia życia, a odpadł dopiero po 2 tygodniach. Używałam spirytusu do jego przemywania. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ja zauważyłam że już mu po mału odpada . dzięki za odpowwiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej, juz nie wiem co robić mały całą noc płakał i płacze nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
No dobrze, byliśmy w aptece lek kupiony. Przy okazji usłyszeliśmy że można pomyśleć nad mniej tłustym mlekiem. Stad moje pytanie, jakiego mleka używacie? Które odmiany/gatunki są przez was polecane przy problemach z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA ty nie karmisz piersią?Myślę ze wpierw zastosuj Esputicon ;) U nas bardzo sie przydał i w zasadzie przy obu mych chłopcach zadziałał tak,że więcej bóli nie mieli nigdy.:) Niewinnie napisze,że mam też Sab Simplex niemiecki nieotwartą buteleczkę i mogłabym odsprzedać za 20 zł+ koszt ewentualnej przesyłki priorytetem :) Ale i tak polecam ESPUTICON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ok. dawałam mu nan a pani w aptece powiedziała że to najbardziej tłuste mleko i kazala dawać to kóre dostawal w szpitalu czyli hipp bio. biedny zmęczony teraz śpi dałam mu troszkę wody z glukozą i zasnął. to jest straszne dla matki jak jej dziecko ma takie problemy chwilami czuje się bezradna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Kaia- Synek całą noc pięknie przespal i nie mail problemów z brzuszkiem. no na jedzenie się budził zjadł i nadal spał i teraz też grzecznie śpi:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaia kochanie a ten Esputicon to na wzdęcia??? Bo ja z moją maleńką już od 6 tygodni się męczymy:( podaje Sab Simplex ( czeski) ale nie wiele to pomaga, mała każdego wieczoru robi nam taką jazdę że brak słów... Ten Esputicon to krople czy co to jest i jak to się aplikuje?? Daj znać - proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia legnica :D:D:D Ale sie cieszę!I nie przestawaj podawać.Rano i wieczorem podawaj po dwie krople.Po jakimś czasie po jednej dwa razy dziennie.A potem np tylko rano :) I tak minimalizuj ;) Kasiula 84 tak na wzdęcia też ;) Esputicon to krople takie gęste (oleiste). Ja dawałam po dwie kropelki na smoczek lub języczek rano i wieczorem na początek! Około 20 zł bez recepty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczekD
Cześć dziewczyny:)ja mam na styczeń,jest ktośkto rodzi w styczniu? pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Hej dziewczyny. Ale dzisiaj zasypało. Ale nawet zima nam nie straszna. Było ciężko, ale trochę pospacerowałyśmy. Moja mała kobitka w dzień głównie zasypia na spacerze, ale dzięki temu śpi 4-5 godzin. A za tydzień Olcia kończy 3 miesiące, ale ten czas leci... Piszcie co u Was. Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
my dziś zaczynamy do otwartego okna małego przyzwyczjać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
witaj Kasiaczek. a gdzie zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hejka. mój w nocy dał popalić dopiero wstałam bo musiałam odespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Martwi mnie nadal to że mały charczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
raz jest tak że śpi super a czasem marudzi nie wiem czy to kolki czy nie problemy z noskiem a nie chcę iść do przychodni bo tam łatwo teraz coś złapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
może powietrze w mieszkaniu za suche? i sól morską używamy i odsysamy i nic nie pomaga nawet odessać ostatnio ciężko bo nie zawsze coś tam leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
dr. Rojka widziałam kilka razy jak byłam w szpitalu ale opisać ciężko bo może ze 2 razy go widzialam i wiem że przyjmuje w Jaśkowicach . u niego robiłam usg 3 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
a co do tego że mój synek tak charczy slyszałam że może to być sapka niemowlęca. słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Mój synek zamienił sobie noc na dzień i odwrotnie tej nocy malo sał ale nie płakał a w dzień to śpi cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×