Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Hej :) To prawda, że ile kobiet w ciąży, tyle opinii o lekarzu. W pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza, teraz prowadzi mnie inny lekarz, bo tamten przestał mi "odpowiadać". Za to moja koleżanka chwali go sobie. Lepiej się osobiście przekonać ;) Mia_Latinka dobrze, że z maluchem wszystko w porządku :) Ja mam raczej niskie ciśnienie, więc tu nie pomogę. Może to faktycznie spowodowane jest wizytą gina. Z witamin biorę Femibion, ale mój lekarza twierdzi, że to i tak nic nie da, lepiej zdrowo się odżywiać. Przepisał mi tylko Ascofer, bo jak zwykle mam mało żelaza ;) Wczoraj miałam wizytę i wsjo w porządku, mały kopał aż miło ;) Tylko waga mi coś szybciej rośnie, niż poprzednio :( Trudno trzeba będzie zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Antoś o widze ze juz wybrałaś dla malca imię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia w zasadzie to starszy brat wymyślił to imię i nie dopuszcza żadnego innego :D A mój login powstał na tym forum w 2006 roku ;) Zbieg okoliczności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
no Antoni to piękne stare imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie okulistę dla maluszka - 2 mc, bo pojawiła się czarna kropka na białku i mały zaczął to oczko trzeć. Cholera czy u mnie zawsze musi być pod górkę.... Antoś fajne imię, dobrze ze się wraca do naszych polskich imion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia legnica znalazłaś już może jakiegoś laryngologa? Bo mój mały przestał chrapać i teraz nie wiem czy dobrze robię wycinając mu te migdały. Poszłabym skonsultować to z innym lekarzem, ale zupełnie nie wiem gdzie? szrlotka1 nie pomogę w tej kwestii niestety. Wiem, że w szpitalu jest lekarz okulista, który bada takie maluszki, bo mój Szymek jako wcześniak miał tam badanie. Nieprzyjemny widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
prosze o odp o tego lek z tatrzanskiej.. wiecie co ja mam teraz jakies leki co do tego cisnienia mierze caly czas..zwariuje niedlugo, nie przytylam od poczatku ciazy tylko 1 kg bo wymiotuje, niestety sktora sie rozciaga i rozstepy sie pojawiaja a kremy niestety malo co pomagaja..myslalam ze jak duzo przytyje to beda dopiero sie robic a tu masz.. :( no trudno. bede dalej smarowac :) ja niestety polskiego imienia raczej nie dam..kazdemu podoba sie co innego i dobrze :)) dlatego dzieciaczki nazywaja sie tak roznie :)) dzisiaj ide kupic te tabletki witaminki, i w poniedzialek zetne wlosy ciezko mi sie z nimi pozegnac..ale trudno juz nie moge patrzec jak wypadaja jeden po drugim.. apropo co do lekarza to macie racje :)jednemu pasuje drugirmu nie, mnie wkurza to ze kontroluje to co jem mimo tego ze notorycznie zwracam, a gin mi ciagle gada zebym kontrolowala jedzenie i malo owocow i zero slodyczy pewnie kupie sobie siano i bede zagryzac korą bo to zdrowe.. rece opadaja przeciez nie waze nie wiadomo ile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mz 777
Mia_Latinka ja raz byłam jakoś z rano po 10 godz, a drugim razem jakoś po 16godz nie robi żadnych badań trzeba mieć jak dobrze pamiętam karte ciązy i dowod przy pierwszym badaniu jest usg dopochwowe i zewnętrzne a za drugim razem tylko zewnętrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
dziekuje :) za odpowiedz, bo ja bede szła w 19-20 tyg to juz chyba tylko zewnetrzne prawda? ok ja sie zapisze tydzien przed wystarczy chyba? a jak sie zapisuje na dana godzine to faktycznie o tej sie wchodzi :)?? i on na tatrzanskiej jest 3d tak? i cena 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mz 777
na tatrzańskiej jest 4d cena 160zl ja mialam takie szczescie ze wchodzilam zawsze pierwsza wiec nie wiem czy sie czeka ja rejestrowalam sie jakie poltora tyg wczesniej i za drugim razem usg bylo tylko zewnetrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
nie znam okulisty niestety. ja na usg czekałam 2 dni i miałam tylko zewnętrzne jak już kiedyś pisałam u doktora Rojka płaciłam 100 zł i również byłam zadowolona. będę musiała wziąć skierowanie do laryngologa. będziemy we wtorek na szczepieniu to wezmę ale pójdę chyba jeszcze raz do tej samej a jak nie pomoże to pójdę gdzieś prywatnie. A W NIEDZIELĘ ODPOCZYNEK:) DZIADKOWIE Z MAŁYM ZOSTAJĄ A MY DO SZKLARSKIEJ JEDZIEMY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latnika
a Rojek gdzie przyjmuje? i w jakich godzinach on ma 3d taK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbgbhbcvg
dziewczyny ja polecam tylko i wyłącznie dr Roberta Nowackiego z Lubina. Nachodziłam się już do wielu lekarzy, prawda jest taka że w Legnicy nie ma dobrego ginekologa. Jedynie Nowacki pomógł - ten lekarz to skarb. Fantastyczny cierpliwy spokojny i kompetentny i co najwazniejsze bardzo delikatny przy badaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
PRZYJMUJE W JAŚKOWICACH. TERAZ KOSZTUJE CHYBA 120 ZŁ na ulicy grunwaldzkiej 7 tel 603 95 02 55, przyjmuje w poniedziałki od 19 i w czwartki od 16, lepiej jest zadzwonic i sie dopytac Z TYM ŻE TAM CHYBA NIE MA 3 D. CO DO JAŚKOWIC TO NIE MAM JUŻ NR TEL. SZUKAŁAM W NECIE I NIE ZNALAZŁAM MOŻE tOBIE SIĘ UDA ALE TERAZ TAK PORÓWNUJE I DAĆ 120 PRÓCZ TEGO DOJAZD TO NIE WIEM CZY NIE LEPIEJ NA MIEJSCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ALE NAM SIĘ TU NAZWISK WYŚWIETLIŁO. JA MYŚLĘ ŻE KAŻDY LEKARZ NA SWÓJ SPOSÓB JEST OK. I KAŻDA JAKIEGOŚ CHWALI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej jak tam sobie radzicie przyszłe mamusie w te upały? ja w zeszłym roku chodziłam przez całe lato i było bardzo ciężko. Dziś byliśmy na szczepieniu, mały teraz marudny a od wczoraj strasznie płacze, ma takie napady w południe i wieczorem. Pewnie te upały mu tak dokuczają. Najlepiej śpi na dworze ale wychodzimy z rana lub pod wieczór bo za gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Kasiu :) nie dziwie sie ze Twoj Aniołek płacze w takie upały.. bo nie dość ze goraco to co najgorsze duszno.. co do mnie to bardzo mnie meczy ta pogoda, bardzo boli mnie głowa, i nie radze sobie z tym, i jeszcze te wymioty i mdłosci, mam nadzieje ze to sie ustabilizuje ale ciagle nic sie nie zmienia, ciesze sie ze mam wentylatory i troszke mi pomagaja ale taka pogoda mi nie służy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ja w taką pogodę mdlałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spacery robie z rana, spacery - hyhyhy - mały na rekach krzyczy a mamusia szuka ławki, bo już jej sił brakuje do noszenia 6 kilo!!! mam pytanie co robiłyście z ropniem po szczepieniu, bo nie chce zejść i nie wiem czy przebijać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
sama lepiej nie przebijaj. u nas samo zeszło nic z tym nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc bała bym sie przebijać, ale on już sie trzyma drugi tydzień. cholera ciekawe czy przy drugim sie wie więcej!! hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
:) Hey kochane :) gdzie są jakies sklepy z normalnymi cenami :) gdzie mozna kupic rzeczy dla dzieci? bo chcialabym zaczac cos kupować a puki co to real, auchan, i cerfur tam jest tego pelno :) dziekuje za odp ostatnio brzuszek mnie boli..mam nadzieje ze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
pisze jedna reka jesli chodzi o hurtownie to najrozsza to u maciuszka a najtansza z tego co wiem to na mickiewicza kolo parku lub nowy komis na gojawiczyndskiej, ja duzo kupowalam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja większość kupiłam na allegro, wózek również, łóżeczko w ikea a materac w super hurtowni w lubinie na kolejowej, w legnicy jest fajna hurtownia maluch na wierzbiaku, duży wybór i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
gdzie jest wierzbiak :) czy cos takiego :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
cz to ta hurtownia na domkach . nie daleko stacji paliw carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
jesli to ta hurtownia to tam dość drogo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiele rzeczy dla maluszka kupowałam w pepco śmieszne ceny mają za bawełnę kaftaniki czy body, swoje zakupy robiłam dla maluszka od 14 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
pepco też polecam jeśli chodzi o ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Ja prawie całą wyprawkę skompletowałam w tej hurtowni na Mickiewicza. Dla Antka nie będę robić większych zakupów, bo praktycznie wszystko mam. Będzie trzeba dokupić trochę pieluch i kosmetyków ;) Kurde czy Wy też tak puchniecie? Ja mam czasem nogi jak balony i do tego bolą :S Muszę się jakoś tego pozbyć, może kremem? W pierwszej ciązy tego nie miałam, ale wtedy chodziłam w zimie ;) Znalazłam namiary do laryngologa dr Fuławki. Przyjmuje na kasę chorych i prywatnie na koskowickiej, jakby ktoś potrzebował ;) Zmykam póki co na jakieś zakupy :) Mam nadzieję, że teściowa przyjdzie do Szymka, bo nie chce mi się go ze sobą ciągać :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×