Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Gość kasienka0103
Kasia Legnica - moja Ola też spała ze mną i to aż do 7 miesiąca. Teraz zasypia koło mnie, ale przenoszę ją do łóżeczka i śpi sobie smacznie całą nockę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
no mojemu maluchowi idzie 7 miesiąc i śpi nadal:) i ostatnio bez kołysania nie zaśnie:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88x
telefon na tatrzańska to 768553599 ja robilam jakos przelom 13-14 tyg nie bylo problemu z rejestracja drugie badanie jakos po 20 tyg jak sie nie myle, za piewszym zazem badanie jest dopochwowe i zewnetszne a za drugim tylko zewnetszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88x
ja osobiscie na wypadajace wlosy polecam neril garniera dostepny w aptece koszt ok 18 zl ale koniecznie trzeba miec odżywkę bo sie wlosw nie rorczesze sama stosuje w ciazy bo mi wypadaja i mam niedoczynnosc tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
dziekuje majka :)) kupie tego garniera w aptece jutro zapytam, odzywke mam i to nie jedna :)), mam wlosy do polowy plecow i chyba zetne bo szkoda mi patrzec jak wypadaja. co do badania to myslalam ze 1 badanie jest tylko wewnetrzniea heh ale jak mowisz tez i zewnetrznie, Ty robiłaś 3d tak ? i płaciłaś 150zł? a on przyjmuje w jakies konkretne dni?woglole jak go odebrałas byl w miare mily czy taki automatyczny? ja wogole przed tymi lekarzami to lek odczuwam, kazdy inny mam swoje humory itp. a i co do lozeczka to kupie turystyczne widziałam takie fajne z zabawkami wiszacymi, melodyjkami co usypiaja i lampka przy lozeczku i takie dzidzisus bedzie miał w domku, bo tak jak pisałyscie szybciutko przestaje spać w łóżeczku, a turystyczne mi sie zawsze przyda na podroz. od wczoraj brzuszek mnie pobolewa, nie wiem moze zle odczuwam ta poogode. Wczoraj ok 21 zjadlam sałatke z kurczakiem, i cierpiałam do 4 rano, odzwyczaiłam organizm od jedzenia o tej porze i okazało się to za ciezkie, moze to i dobrze. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88x
ja placilam 160zl za d4 na tatrzańskiej , a 3d jest w legnickim polu za 150zl ale nie mam numeru. Pan doktor w ok ja nie należę do osób wymagających fajnie tłumaczy i pokazuje :) nie wiem w jakie dni przyjmuje najlepiej zadzwonic, wiem ze raz byłam po południu a innym razem z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej znacie moze dobrego laryngologa bo muszę z małym pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88x
dobry laryngolog to pani doktor Czyczerska w szpitalu przyjmuje polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Witam Kobietki :) w piekne sloneczne dni :)) chciałabym zapytać do ktorego tygodnia ciazy USG robione jest dopochwowo? ja mam tam troszke tłuszczyku na brzuszku to chyba przez brzuszek bedzie gorzej widac prawda? i jeszcze jedno pytanie :) w ktorym tygodniu mozna dowiedziałyśćie się o płci dziecka? slyszałam ze to roznie :)) niektorzy w 13 a inni w 20.,niby lepsza widocznosc jest jesli chodzi o chlopaczka :))?? ja w tym tyg ide do gina i sie zastanawiam, oczywiscie jak zwykle wejde do gabinetu a cisnienie bede miec ogromne, i nie umiem wytlumaczyc gin ze poprostu kazda wizyta jest dla mnie stresem i cisnienie podchodzi do gory :) a ona wypytuje czy nie mam nadcisnienia, w domu mam elektroniczny cisnieniomierz i mam cisnienie dobre, a jak tam wejde to leci do gory.. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej. Mia- wewnętrzne chyba o ile dobrze pamiętam to do 14 tyg.:). Mi lekarz potwierdził na 100% pleć dziecka w 21 tygodniu:) mały pokazał się bardzo ładnie:) Co do ciśnienia to miałam dokładnie tak samo. W domu ok a w gabinecie wysokie:) nA KIEDY MASZ TERMIN BO NIE PAMIĘTAM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Mam termin na 3 grudnia wiec jeszcze troszkę, teraz jestem w 14 tygodniu, 4 miesiac najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe, ale chcualabym wiedziec tez czy bedzie coreczka czy synek :) nie ukrywam ze chcialabym chlopca no ale tu sie nic nie wybiera :)) a serduszko jak myslisz teraz bede mogla posluchac? bo jeszcze nie slyszalam tylko widzialam jak bije.. nic nie poradze na to cisnienie nie potrafie nad tym panowac, zeby sie uspokoic czy cos jak tam w chodze to sa dla mnie nowe emocje:) a gin jak juz mowilam odczucie srednie co do osoby w moim mniemaniu no ale coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##Aga##
Mia - ja również jestem w 14 tygodniu :) Tydzień temu byłam na usg 3d. Było robione i dopochwowo i normalnie. Lekarz powiedział, że na płec jest jeszcze za wcześnie. Bicie serduszka słyszałam wyrażnie, a wcześniej też tylko widziałam na zwykłym usg. Z tego co wiem, to następne, które robi się w połowie ciąży (3d) jest tylko zewnętrzne. U mnie z ciśnieniem jest ok, zresztą ja zawsze miałam niższe niż norma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
tak powinno słychać. super uczucie mi aż łzy pociekły jak usłyszałam pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluminaatkaa
dzisiaj spotkalam kolezanke i powiedziala jest w 13 tyg. ze lekkarz jej powiedzial ze to chlopiec bo sie tak ustawil ze bylo widac a Ty gdzie bylas na 3d? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Aga to co masz termin na 3 grudia :)?? czy jak gdzie chodzisz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwroc
Witam, W pierwszej ciąży poznałam płeć w 20tyg, teraz w 14 tc-ale przez usg dopochwowe.Sama wyraźnie widziałam siusiaczka,nie dało się nie zauważyć ;) Niedługo wybieram się na usg połowkowe (chyba do dr Hercunia) i zobaczymy czy się potwierdzi. Serduszko słyszałam też od ok 10-11 tc ciąży i dr daje mi posłuchać na każdej wizycie. kasia ja nie znam laryngologa żadnego :/znaczy ja chodziłam do dr Gilasa niegdyś iwyleczył mnie skutecznie z zatok,ale czy dla dzieci też się "nadaje" to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##Aga##
Ja mam termin na 4 grudnia, ale ostatnie usg wykazało, że 29 listopad (+- 7 dni). Na usg 3d byłam w Legnickim Polu u dr Korysia i do niego właśnie chodzę od początku ciąży. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja również jestem z Legnicy, termin porodu mam na 30 września. Z usg 3D wynika, że będzie chłopczyk ;) Kasia legnica ja byłam u dr Giczały, bo mały ma przerośnięty trzeci migdał i będzie miał usuwany. Nie wiem czy jest dobrym laryngologiem, ale podjeście do Szymka miał. Czy wiecie coś może na temat porodów rodzinnych w Legnicy? Znajoma rodziła w styczniu tego roku i słyszałam, że są odwołane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
jak mozesz powiedz cos o tym lekarzu z legnickiego pola ile sie placi za usg 3d? sam przyjmuje? jakis starszy? jakies namiary jak mozesz. i kiedy w jakich godzinach przyjmuje? jesli chodzi o porody rodzinne to jak dzwonilam to mowili mi ze mozna ale najczesciej jest to kwestia do dogadania niestety na miejscu, ja sie bez meza nie ruszę, tyle sie slyszy ze na sali porodowej roznie traktuja kobiete. Zreszta nie wiem czy wiesz ale od tego miesiąca na dolnymslasku znieczulenie jest za darmo i mozna ządać. W sumie czesto jest tak ze lekarz prowadzacy jak ma wplyw na to czy wejdzie ojciec czy ktos z rodziny czy nie. Moj pracuje w szpitalu i prywatnie i z tego co wiem ma cos do gadania. i te sale jedynki to trzeba zadzwonic lipiec-sierpien wtedy powiedza co i jak, bo nie sa odplatne ale jednak sie placi.. kobietki kochane te ktore juz sa mamami :) czy jak cos na tych salach co jest wiecej kobiet ile jest lozek? czy lozka sa oddzielone parawanami? ja dzis ide do gina..jak zwykle od rana juz sie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia_Latinka sale matek z dziećmi nie są oddzielone parawanami. Leżysz po prostu w małym pokoju z 3-4 kobietami. W pierwszej ciąży chciałam mieć osobny pokój, ale całe szczęście nie wzięłam. Nie dość, że doświadczona dziewczyna ze mną w pokoju podpowiedziała kilka rad (np jak przystwiać dziecko do piersi), to jeszcze jak poszłam się umyć czy do lekarza, to któraś zawsze mi przypilnowała małego. Słyszałam, że do tych pokoi rzadko kiedy pielęgniary zaglądają, ale nie wiem ile w tym prawdy. Ja robiłam usg 3D we wrocku, zapłaciłam 150 zł (płyta z nagraniem, opis, kilka zdjęć czarno-białych i jedno kolorowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
witam nowe mamusie. gdzie przyjmuje dr Giczała i ile bierze za wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja byłam w przychodni na piekarskiej, bo dostałam od mojej lekarki skierowanie. Nie wiem czy przyjmuje prywatnie, na pewno pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
dzięki. ja byłam już z maluchem u pani dr,cz. w szpitalu i nie jestem zadowolona. synkowi na dziąśle na rosła taka skórka i pewnie będzie do usunięcia a ona kazała piochtanina mu smarować. Smarowałam delikatnie i mimo tego on po tym leku zwracał mi. a skórka nadal jest a tu ząbki idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! dziewczyny, przed porodem podejdźcie sobie na położniczy i zobaczycie sale i warunki - nie oczekujcie luksusów, ale uwierzcie mi ze jak sie ma swoje dziecie obok to wszystko inne jest nie wazne. powodzenia dla przyszłych mamusiek Ja dalej walcze z kolkami, jest troche lepiej, wiec i mamusia czuje sie troche lepiej. Wczoraj było pierwsze szczepienie i mały był twardy. Oczywiscie krzyczał tak, ze pielegniarka była zdziwiona - bo akurat miał atak kolki.Ale jak wrocilismy do domu to sie łanie uspokoił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##Aga##
Mia - ja za 3d płaciłam 150 zł. A ten lekarz nazywa się Jerzy Koryś i ma swoją stronę internetową. Wpisz w google to na pewno znajdziesz. Ja chodzę do niego w przychodni w Jaworze, nie prywatnie, a usg 3d robi w przychodni w Legnickim Polu, bo też tam pracuje i ma odpowiedni sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mz 777
ja 4d robiłam u doktora Kazimierza Hercunia w legnicy ulica tatrzańska 2 tel 768553599 rejestracja w godzinach od 8-11 i od 15-16.30 :) ja płaciłam 160zł z płytą i zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0103
Jeśli chodzi o dr Korysia to go absolutnie odradzam. Nie cieszy się zbyt dobrą opinią w Jaworze. Osobiście do niego nie chodziłam, ale od koleżanek słyszałam wiele złego na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ##Aga##
Ja długo zastanawiałam się do jakiego ginekologa w Jaworze pójśc, jak okazało się, że jestem w ciąży. Nie było takiego lekarza o którym bym nie słyszała złych opinii. Ja jestem taka, że muszę sama się przekonac, ile jest kobiet w ciąży, tyle różnych historyjek. Obecnie jestem w czwartym miesiącu i nie mogę nic złego powiedziec o doktorze K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
hey :) dzieki za odp to jednak pojde do tego na tatrzanskiej. zamierzam w 19 tygodniu isc, bo pozniej wyjezdzam na wczasy :) dzieki za podanie num telefonu i godzin rejestracji, moglabym jeszcze sie dowiedziec w jakich godzinach przyjmuje rano czy wieczorkiem? i jak przebiega cale badanie, czy idzie sie tylko i wylacznie na USG 3d czy jeszcze przed tym wewnetrznie bada? mam nadzieje ze nie :)) dobra a teraz co do wizyty u gina mojego to ogolnie zle odczucie no ale coz, dzidzius ok wiec reszta malo wazna, oczywiscie jak zwykle cisnienie mi podeszlo, a w domu mam bardzo dobre, wkurzylo mnie to ze wciska mi tablety na nadcisnienie nie bede nic takiego brała.( tez pisałyście ze w gabinecie mialyscie wyzsze..:( jakie witaminki bralyscie? bo mi leca wlosy jeden za drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×