Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil2228

Szukam towarzyszki na wczasy

Polecane posty

Gość Kamil2228

Cześć szukam pogodniej, wesołej i szalonej dziewczyny z którą mógł bym wybrać się na Filipiny(2tyg) 2połowa lipca, ja stawiam wszystko :). Miała to być wycieczka z moją ex, a że już nie jesteśmy razem i szkoda mi kasy wywalonej w to wycieczkę. Postanowiłem tu znaleźć jakoś towarzyszkę, nie oczekuję niczego poza dobrą zabawą wiek(20-32 lata). Ja 27L, brunet, wysoki i nienajgorzej zbudowany, lubiący dobrą zabawę i taniec do samego rana. Pozdrawiam i czekam na odzew dziewczyny. kontak papkin25@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
a mozesz blizej okreslic co dla ciebie znaczy ''dobra zabawa'' ,bo mi sie wydej ze masz na mysli sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil2228
Towarzystwa podczas wycieczek, potańczenia na dyskotekach czy normalnej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil2228
Tu chyba najszybciej znajdę kogoś na ogólnym wiadomo podszywacie, na miłosnym już zakochani na erotycznym zboczki, itd więc gdzie to dodać miałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n88
Jesli to prawda, to fajny z Ciebie facet i zycze Ci zebys znalazl towarzyszke:) Moze i jestem naiwna, ale ja tam wierze, ze sa na swiecie jeszcze fajni faceci, ktorym nie zalezy tylko i wylacznie na seksie :P Chociaz twoj post wydaje sie byc troszke nierealny to kto wie, roze rzeczy sa mozliwe przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalomania czerwona
na Filipiny? przeciez tam wszytsko rozpierdolone jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghh
up.....Powodzenia!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×