Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gwiazdeczka_1991

Czy bĘde sztuczna??

Polecane posty

Chciałabym przedłużyć sobie włosy,rzęsy,zrobić tipsy n rąk i stóp i na zębach (Licówki-duzo jaśniejsze od moich zębów) Opalić się na soalrium i schudnąc 5 kilo... CZY BĘDE WTEDY SZTUCZNA? Czy będe mogła poprostu powiedzieć że dbam o siebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopy i zeby? zeby no dobra ok ale tipsy na stopaach? niee... nie mozesz po prostu o nie zadbac chodzic regularnie na pediciur? tipsy sa juz nie modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zlaezy. Wymienilas bardzo wiele elementow, wiec u czesci osob zapewne bedziesz tak spostrzegana... Przeciez mozna dbac o siebie, ale bez przesady... Np. zrezygnuj ze sztucznych rzes i nie przesadz z solarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak będziesz
a nie lepiej zadbać o własne włosy,kupić dobry tusz,zapuścic paznokcie,zrobić ładny pedicure,opalić się delikatnie na słońcu?Jestem tylko za zębami i schudnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATURA ZAWSZE BĘDZIE BARDZIEJ DOCENIANA I ZAUWAŻALNA NIŻ to co chcesz sobie zrobić......popieram poprzedników w ypowiedziach........zadbaj o siebie, a nie poprawiaj PANA BOGA......ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kwesita jezy w twojej psychice, ale jesli sama o sobie pomyslalas ze moglabys być sztuczna to cos w tym jest... Zadbaj o siebie naturalnie, idz na solarium raz na jakis czas na 5-10 minut, zadbaj o paznokcie i żeby a na włoski poczekaj az same urosną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiele lepiej będzie jak sama zapuścisz włosy, opalić się tylko lekko bo opalenizna po solarium wygląda nienaturalnie (lepiej opalać się na słońcu) z tipsów zrezygnuj wystarczą długie paznokcie (tylko nie za długie), przedłużanie rzęs też sprawia że wygladają nienaturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zęby jak najbardziej możesz zrobić. Tipsy najlepiej wyglądające naturalnie, ale po co na stopach? ;/ Przedłużane włosy według mnie wyglądają kiepsko. A solarium odradzam bo porobią Ci się zmarszczki i zwiększa się ryzyko zachorowania na raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LICÓWKI- PROCES NIEODWRACALNY......CO PARE LAT WYMIANA........ZASTANÓW SIE DZIOŁCHAAAAAA....HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc to ladna i tania
tak bedziesz sztuczna, ale tak naprawde to co z tego? Nie wiem dlaczego niby nie mozna poprawiac Pana boga ktory w rozdzielanu urody nie byl niestety sprawiedliwy. Hmm trzeba sobie radzic samemu. Oczywiscie wszystko zalezy od efektu koncowego jak bedziesz sie czula ze sztucznymi wlosami rzesami i paznokciami? Hmmm. Chociaz mi osobiscie nie przeszkadza sztucznosc ale efekt koncowy. Bo nektore kobiety wygladaja fatalnie a niektore owszem bardzo naturalnie i ladnie:D Nie zadawaj tu durnych pytan bo jak widac dostajesz durne odpowiedzi. Sama popatrz na siebie i osadz czy wlasne tak chcesz wygladac i czy tak naprawde podoba ci sie to. A tymi pseudo naturlish to sie nie przejmuj bo jakczasem patrze na te naturlish jak one wygladaja to rece mi opadaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejechac paznokcie zelem zeby się błyszczały? ok. Ale to tez niszczy paznokcie. Myślałam ze chcesz tipsa przyklejac na paznokcie u stóp. I błagam nie przesadz z solarka.. Wygląda to fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×