Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Anulka - alergolog wpisała w karcie Julii AZS. Kupki ok, po nutramigenie wszystko się wyregulowało, co naprawdopodobniej oznacza nietolerancję laktozy. wcześniej piła bebilon pepti, a z tego co zrozumiałam od nutramigenu różni to mleko własnie to, że nutramigen mogą pić dzieci z niet. lakt., a bebilon nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tych problemów skórnych to mam nadzieję, że jednak wyrośnie.....i z alergii może też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam od dentysty bo nie wiem czy wam mówilam ale podczas porodu tak gryzlam ten ustnik od gazu ze zab jedynka zreszta mi sie ulamal.Ten zab byl juz kilkakrotnie leczony ale teraz juz jedynie musialam miec dana korone ,na szczescie mam to jzu z glowy i to byl mój jedyny zab do leczenia ,o dziwo nic mi sie nie popsulo w trakcie ciazy:) Maly dzisiaj daje czadu mama mi mówila ze nie mogla sobie z nim poradzic tak sie darl chyba kolki znowu daja znac o sobie ,no nic musimy to przetrwac.Teraz tez placze i maz nosi malego na rekach i kombinuje jakby go tu uspokoic:( Dziewczynka ja mieszkam na poludniu anglii i mam 31 lat :)smiejemy sie z mezem ze moze sie kiedys nasze dzieciaki pozbaja hehehe A co do kosmetyków to od niedawna uzywam j&j plynu do cialka i tylko to ,nie musze nic stosowac bo maly jeszcze ani razu nie mial krostek,potówek i odparzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam, jeszcze kolacja prysznic i łóżko, niestety puste bo maz wraca dopiero jutro:(:(:( jak ja nie cierpię spac sama..... aniaania szkoda ze wasza doktorka od razu nie wpadła na to ze jula ma nietolerancje laktozy, omeczyła sie biedna... ma u was w rodzinie ktos azs???? a no jakiej podstawie lekarka postawi ła diagnoze??? badania jakies robiliscie??? oki zmykam poki spi skarb mały:) miłej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dopiero wrocilismy ze spaceru:) pod koniec laluni oczywiscie znudzilo sie w wozku wiec ogladala swiet z perspektywy moich rak:) i bynajmniej juz nieszczesliwa nie byla;P I,Anulka,zerznelam od ciebie i tez zakupilam hula hoop,takie rozowo-brokatowe,ciekawe czy pamietam jak sie na tym dziala??? Agnik-to ja tak posrodku i mam rok wiecej:):) mala fladra w miedzyczasie mojego pisania przyciela komara przy piersi,,,a tu czas sie kapac.no nic,spadam,mam jeszcze stos prania do skladania,kolacja dla chlopakow i moze jeszcze jakas gimnastyka z hula albo chociaz z mezulkiem:P do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem wszystko dobrze :) Po prostu nie chcę mieszkać dalej u teściów.... Nie trawię teścia, on mnie też. Już nawet przestał się odzywać i stwierdził, że mamy jak najszybciej się wynieść. Więc jadę do mamy. Mąż zostaje, żeby wykończyć dom, w którym razem zamieszkamy. Zresztą tu ma pracę, a tam o nią ciężko. Damy radę. Mój maluszek po tej szczepionce jest bardzo marudny :( Nóżka go boli :( Tak mi go szkoda :( Moje zęby niestety baaaardzo się zepsuły w ciąży. A jakoś nie mam czasu na dentystę, kurczę. Piersi też mam......jakby to określić-kiedyś między piersiami miałam wisiorek, a teraz mam pępek :D Są okrutne, a karmiłam tylko miesiąc. Do tego zmniejszyły się o jakieś 2 rozmiary :O Porażka. Włosy wypadają na potęgę. A jeśli o piersi chodzi, myślę nad dakolenem. Dakolen o takie tabletki, reklamują je od niedawna. Dziewczynka-mój szkrab też dziś wracał ze spacerku na rękach :D Baaaaardzo mu się podobało. aniaania- oby wszystko się dobrze skończyło :) Trzymam kciuki mocno!!!!! aGuśka-ja na spacerki mam bodajże DAX dla niemowląt, cudownie pachnie i jest mniamniuśny ;) A po kąpieli różnie-jak mały ma potówki, to go smaruję pudrem, a jak nie ma, to kremem bambino. kasiula-????????????????????? Co się dzieje?????? Czyżby szpital??? TFU, TFU, TFU!!!!!!! Wypluć to słowo oczywiście. Spadam, chyba czas się zdrzemnąć.... Słodkich snów i przespanych nocy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy też wypadają garściami :( i cycki też obwisłe :( DO tej pory miałam małe. Mojej Mamie po ciąży zostały większe i mam nadzieję że u mnie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadlam na chwile:P moja gwiazdka z nieba spozywa kolacje:))) Wiwi to dobrze ze to "tylko"problem z tesciem.a dla Wiktorka moze jakies oklady na nozke?jutro juz powinno byc lepiej. Kasiula sie nie odzywa..... a ja jestem lajza i nie umiem na hooolllaaaa:( zapomnialam,zdziadzialam-ale sie naumiem:P a ta malpa zasnac nie chce.ciekawa jestem jak z jej okiem bedzie po zakonczeniu kuracji??? a jeszcze Agnik pytanie do ciebie-czy podajesz Wiktorowi wit D??? bozeszzz jak sie zle pisze lewa reka.koncze.buena noczes(czy jakos tak) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allllleeeeeeeee nam topik ruszyl(no i nie moge lewa robic wykrzyknikow) moje wypowiedzi nie oddaja ekspresji mych uczuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie wierze w zadne "dakoleny" najlepsza jest metoda mojej siostry:gdy wszystkie kolezanki juz mialy piersi a ona jeszcze nie to sie......bardzo modlila o nie:O:O:O i co??i ma balony jak ta lala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Az milo patrzec jak sie topik ruszyl i czlowiek ma checi pisac i pisac:) Kasiula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! odezwij sie martwimy sie o Was:( Wiki no to sie ciesze ze to tylko problem z tesciem to to pól biedy ,wiem co czujesz bo wczesniej mialam tescia i mieszkalam z nim MASAKRA!!!!Jestem po rozwodzie i teraz mam kofanego mezulka ale niestety nie ma juz rodziców wczesniej stracil mame jak byl malym chlopcem a z tata niestety nie mial lata kontaktu bo to nie byl dobry czlowiek , zmarl w ubieglym roku. Dziewczynka witaminy D nie dawalam i nie daje ,polozna powiedziala mi ze wystarczy 15 minut z dzieckiem na polku i jest ok wiec stosuje sie do tego ,praktycznie maly mial póltorej tygodnia i spacerujemy sobie codziennie to tu to tam :) Dziewczynka rodzilas w anglii???i jak wrazenia bo ja jestem bardzo zadowolona:) Kochane cycuszki musza byc dobrze wymasowane regularnie hehe bede musiala pogadac z mezem moze to zadziala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) moja Olenka spiiiiiii ciekawe jak długo???? w nocy taki meksyk odstawiła ze sama chyba tez pojde spac, nie wiem co jej sie dzialo, moze to przez ta wysypke???? dopiero kolo 3 zasneła na dłuzej niz 30 min!!!!! wygladam i czuje sie jak ząbi:/:/:/ wiwi bedzie dobrze zobaczysz, zamieszkacie w swoich 4 scianach i bedziecie sie cieszyc soba i synkiem:) bez tescia i tesciowej tez! my mieszkamy z moimi rodzicami ale my na gorze a oni na dole no a poza tym z własnymi rodzicami jakios inaczej niz z tesciami... nie wiem jak dziewczynak twoj hula hop ale moj jest taki hardkorowy!!!!!!!! http://allegro.pl/kolo-hula-hop-magnetyczne-podwojny-masaz-wyprz-i1662812082.html spoko tez na poczatku nie pamietałam a teraz smigam ze hoho;) oczywiscie jak mi sie chce;) do włosów planuje zakupic maseczke przeciw wypadaniu moze akurat pomoze.... tabletki na piersi..... eeeee nie wydaje mi sie no chyba ze antykoncepcyjne z wieksza dawka (chyba) progesteronu to wtedy przynajmniej przez 2 tyg beda bardziej jedrne i nadmuchane;) KASIULA na litosc Boska plizzzzzzzzzzz napisz cos???? dzisiaj juz czwartek w ta srode miałas isc z Anula do lekarza!!!! co z wami???? ale mnie dzisiaj głowa boli:(:( aha i jeszcze jedno, w sumie najwazniejsze, Oli wysyoka niec mniejsza:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka - ale się uśmiałam z tą modlitwą, ale mi to już chyba nie pomoże...o tych tabletkach też myślałam, ale jakoś mnie to nie przekonuje.... wow, ale świetny ten hula hop!!! na początek może też kupię sobie zwykły i zobaczę jak mi pójdzie:) a u nas azs zostało zdiagnozowane po wyglądzie skóry, bo Julka miała takie "książkowe" objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zasne:(:( nie da rady! pytanie do mam karmiacych piersia: pijecie kawe???? ja nie piej a dzisiaj wybitnie o niej marze.... aniaania troche mnie uspokoiłas bo gdyby Ola miała takie ksiazkowe objawy to pediatra pewnie by roZpoznała. jak bedziesz kupowac hula hop to wez ten ktory bedzie najciezszy, łatwiej sie takim kreci:) i oczywiscie najwiekszy obwód:) oho cos mi sie wydaje ze królewna sie budzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie pisalam bo wylądowałyśmy w szpitalu w nocy po tej wizycie u gastroenterologa!!! Wyniki krwi, posiewy, wszystkie usg ekg i inne rożności u malej - w porzadku. Jednkak że cisnelam w sprawie tego refluksa zrobiono dodatkowe usg opo jedzeniu aby uchwycic moment jak jedzonko sie podnosi ale oczywiscie nie wyszlo. Pomimo tego na podstawie objawow - m.in mała rzygneła na 2 lekarzy :P - stwierdzono refluks i dostała na to leki, działanie dopiero za 2 tyg najwczesniej... Ale...te leki to pikus...ze wzgledu na ten refluks mała ma byc na nutramigenie (w szpitalu juz dostawala, było ok choć to tak śmierdzące no ale po troszeczku pila) a tego NIGDZIE NIE MA!!!! W całej Polsce trudno o to. Poradzono nam w zamian tego bebilon pepti - raz mała to dostała...Wyła po tym jakby ja ze skory obdzierali. Nie toleruje tego wogole... Pozostaje nam życie o wodzie, chyba ze jakas hurtownia sprowadzi nutramigen :(:(:( Nic tylko w łeb sobie pier****ąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAnia a moze ty wiesz gdzie moge kupic ten nieszczesny nutramigen??? Albo odkupic od kogoś??? Biore każda ilość!!! Pisz na gg jak mozesz 8522910 a jak nie to podam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek! my sie jeszcze turlamy w lozeczku:D Lala obudzila sie dzis o 6.30 wiec nie jest zle i juz zdazyla sie ze mna zdrzemnac:) M pojechal zawiesc chlopakow do szkoly a ja zbieram sily na batalie z balaganem ufff Agnik tak rodzilam tutaj tzn w uk.jakie wrazenia?na pewno bardziej intymnie niz w pl no i jestem zadowolona z ich podejscia do niektorych spraw,a sam porod?bolalo bolalo i..przestalo:D my dzis z M mamy niezle zadanie do wykonania-zlozyc trampoline:).mam nadzieje ze to bedzie rownie inspirujace niczym skladanie mebli kuchennych:) aaa A nulka juz wiem co nie tak z moim hoola!!(a twoje to wymiata-swietne!!!) otoz moje jest za male:D maz mnie wczoraj oswiecil-kupilam jakies dla dzieci!i faktycznie,na szyji moge nim krecic,bo na brzuchu musialabym sie chyba podpiac do pradu zeby sie tak ruszac:) dobra to ja teraz na trzy cztery wstaje z lozka:D moja corka cos tak dziwnie steka i sie skupia??ciekawe co to moze oznaczac?:DDDD ostatnio takie postekiwanie konczy sie regularnymi kapielami i zmiana calego ubranka:) do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie moje obiecalo mi dzis sniadanie,wiec czekam..... Anulka ja kawe pije prawie codziennie,czasem nawet dwie,ale rozpuszczalna z mlekiem i takie siuski. Kasiula dobrze ze juz cos ruszylo z wasza corunia,ale z tym nutramigenem to faktycznie jakas porazka:( miejmy nadzieje ze z powrotem szybko sie pojawi w aptekach.moj starszy syn tez byl na nim przez rok. oooo-kawa przyszla:D u nas dzis troche sie ochlodzilo,mala znowuz podpieta do spoldzielni mleczarskiej:) ale tym razem mam prawa reke do dyspozycji:) omlet juz pachnieeeee mniamo (wykrzykniki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) tak mnie zmobilizowalyscie, ze w koncu do was musialam napisac :) Dziewczynka ma sile przebicia :) Regularnie was czytam ale mam malo czasu na pisanie. Po pierwsze mam zla wiadomosc dotyczaca Nutramigenu. Wczoraj w aptece dowiedzialam sie ze nie ma go w zadnej hurtowni poniewaz stanela produkcja w Holandii wiec moze sie w polsce pojawic ok polowy lipca. Ja jestem w tej dobrej sytuacji ze jeszcze karmie piersia, ale chcialam zdobyc to mleko zeby podawac kaszki malemu bo jak wroce do pracy to przeciez bidulek musi cos jesc, a pic go samego nie chce bo jest ochydne. Jedyne wyjscie z tej sytuacji to dzwonic po aptekach w mniejszych miejscowosciach z nadzieja ze maja jeszcze zapasy. A najgorsze jest to ze moj synek jest uczulony nawet na Bebilon Pepti wiec za bardzo nie mamy innego wyboru jak Nutramigen. No nic pozostaje czekac ale bardzo wspolczuje tym ktorzy go teraz potrzebuja. Takie firmy zupelnie o tym nie mysla. Masakra A jesli chodzi o nasze piersi to niestety ciaza i karmienie rozciagaja skore i trzeba sie z tym pogodzic, taka kolej rzeczy. Po pierwszej ciazy pomogly tabletki antykoncepcyjne i jakos ten moj biust wygladal ale bez tabletek to lipa. Kasiula ale masz przeboje z ta swoje corcia, nie zazdroszcze, ja chyba bym zwariowala z nerwow. Oby tylko leki i zmiana mleka jej pomogla. No i jeszcze chcialam napisac ze ja pije czasami taka slaba kawe i mlodemu nic po niej nie bylo. Na poczatku sie balam ze moze nie bedzie chcial po niej spac ale zupelnie go to nie ruszylo, wiec polecam sprobowac zeby sie przekanac jak zadziala na wasze dzieci, bo wiadomo ze kazde dziecko jest inne i reakcje tez moga byc inne. Dwa dni temu bylam na wizycie w poradni laktacyjnej i mila pani poinformowala mnie ze po trzecim miesiacu mozna wlaczac do diety wlasciwie wszystkie produkty w wyjatkiem grochu, fasoli i kapusty(oczywiscie dotyczy to mam karmiacych piersia) wiec po malu zaczynam jesc wszystkie inne warzywa i owoce z nadzieja ze nic nie zaszkodzi mojemu synkowi. Chcialam wam jeszcze napisac ze bardzo sie ciesze ze ten nasz topik w koncu ruszyl bo zaczal umierac smiercia naturalna :) a w dodatku te pomaranczki zaczely siac wielkie zamieszanie i ciesze sie ze im sie nie udalo was sklucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) ja równiez bawie sie w krowe dojna a maly wydziwia bo zmeczona maruda jest ale jak zwykle pewnie usnie przy cycu. Dziewczynka ale ci dobrze ja sniadanie jadam praktycznie na lunch i to w biegu ,pewnie dlatego wygladam jak wygladam,hula hop mi raczej nie potrzebne tylko porzadnie sie wyspac i jesc normalnie. Mówia ze jak bedzie przebiegala ciaza takie bedzie dziecko u mnie cos sie to nie sprawdzilo,maly jakis nadpobudliwy nerwowy i rzuca sie strasznie zanim usnie.Nie mam pojecia czym to jest spowodowane bo ja ciaze przechodzilam bezstresowo i raczej zycie ogólnie mam spokojne wiec o co chodzi???moze te zakichane kolki i zaparcia zestresowalo moje dziecko cholera to wie,wiem jedno ze szybko to ja sie chyba nie wyspie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ciesze sie ze napisalas:)widze ze sytuacja nie wyglada dobrze ale teraz chociaz wiesz co dolega malej oby to mleko predko sie pojawilo:) Kawe pije tylko czasami na miescie late a tam wiecej mlaka niz kawy a powiem szczerze ze tez by mi sie przydal powrót do tego trunku bo padam na pysk czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula dobrze ze Ania przebadana i ze wreszcie lekarze podjełli jakies konkretne leczenie!!! tylko to mleko..... wejdz na ta strone, nie wiem moze juz na niej byłas, moze tam znajdziesz jakoas pomoc????? pisza zeby pytac... http://www.nutramigen.info.pl/ Wiwi u nas po szczepieniu tez był problem z nozka, spuchła i był wyczuwalny pod skora twardy guzek, zadzwoniłam (panikara;)) do osrodka zdrowia i kazały mi pielegniarki kupic altacet w tabletkach i zawijac Oli nozke, takie okłady robic, moze spróbuj??? Agnik ja tez chyba nigdy sie nie wyspie..... tez juz mam czasami dosc... tak jak np dzisiaj rano, a w nocy juz niewiele mi do płaczu brakowało... a jutro spróbuje kawki:):) memo uwazaj z nowosciami, zwlaszcza z owocami u nas skonczyło sie to wysypka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjoooo!!! Memo witaj:D chwila dla siebie,zanim rozdarta sie nie przebudzi:)wstawilam zupe,ogarnelam chalupe,pomoglam M z trampolina zrobilam mu kanapki do pracy-krzyz na droge calus w czolko-poszedl zarabiac na bande obibokow:D memo ja pomimo iz caly czas karmie piersia w zasadzie nie stosowalam zadnej diety no i roznie sie to konczylo zwlaszcza dla Malej.ale juz od dluzszego czasu jest spokoj,a odkad zaczelam jej wprowadzac owoce i warzywa kupki jej sie bardzo poprawily bo miala zielone, z sluzem.a teraz po rozszerzeniu diety to na poczatku nawet zatwardzenie miala!staram sie tylko unikac truskawek,swiezej kapusty(kiszona uwielbiam i nic sie nie dzieje)no i gazowanych napojow,ale z tym to roznie,nawet male piwko sobie wypije na wieczor niekiedy. ja jak sie nie wysypiam to tylko z wlasnej winy bo chodze pozno spac(ost o 1.30)a mala juz ok 21-22 spi,no i spi dlugo,ost do 6.30.nie wiem od czego to zalezy?moja siostra tez narzeka,ma coreczke starsza od mojej o 10 dni i ta jej tez sie budzi co 3 godz w nocy.a Lala odkad skonczyla 5 tyg.spi fantastycznie w nocy i w dodatku caly czas na brzuchu:D zlote dziecko nie ma co... a na trampolinie fantastycznie sie fika,juz mam lekkie zakwasy:)musze korzystac bo jak tych dwoch wpadnie tak moge pomarzyc o skakaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeśli pozwolicie też postaram się pisać co u nas ;) mam podobny problem mąż w pracy siedze sama w domu a znajomi mają ciekawsze rzeczy do zrobienia niż słuchanie o dziecku :( My tak jak pisałam spróbowaliśmy spaceru w foteliku zamiast gondoli mój syn przeszczęśliwy rozglądał się we wszystkie strony aż miło było popatrzeć nawet przez chwile nie płakał :) ..ja smaruje małego emoilum najlepiej się sprawdza, ostatnio kupiłam krem z filtrem na słonko ale nie jestem zadowolona jest strasznie gęsty i ciężko się go rozsmarowuje nie mam pojęcia jaki teraz kupić. ...aż z ciekawości spytam dzisiaj u nas w aptece o nutramigen może mają jakieś zapasy ...karmie tylko piersią i z nowościami bardzo uważam jeden nowy produkt co kilka dni, jakis czas temu najadłam sie sporo nabiału i skończyło się wysypką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka3sia witaj:D Rozdarta wciaz spi:O zupa skonczona,pralka jeszcze nie wyprala,chillout:) przed chwila kolezanka dzwonila ponarzekac na ksiedza-stara sie zorganizowac chrzest a ksiadz zaczal od umoralniania i nawracania ehhh slonko nam wylazlo zza chmur,mogla by sie juz przebudzic to bym na spacer z nia poszla i do szkoly po chlopakow. a co myslicie o pomysle zeby gdzies powstawiac zdjecia naszych pieknotek i pieknotkow i moc ich podziwiac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Agnik????my nie mamy dzieci z tego samego dnia?! tak sobie czytalam na wyrywki nasz topik i trafilam na twoj"porod"13-go!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że forum ożyło :) Super :):):) Kasiula, z tym nutramigenem to rzeczywiście koszmar jakiś. Może spróbuj podzwonić do wszystkich aptek w mieście i pytaj czy mają. Ja karmię Małą tylko piersią. Nawet nie wprowadziłam jej jeszcze jabłuszka ani marchewki (tak zaleciła pediatra). Jedynie herbatką ją przepajam z kopru włoskiego albo ułatwiającą trawienie. Jem prawie wszystko, unikam kapusty, grochu i smażonego. Truskawek parę spróbowałam:) nie mogłam się powstrzymać :( ale było ok :) Dziewczynka:) masz super poczucie humoru :) tak 3maj :) Moja pediatra po każdej szczepionce każe mi robić godz. okład właśnie z altacetu (mam taki w żelu), tzn. robię kroplę żelu w miejscu ukłucia, na to przykładam niewielki kawałek folii (taki od torebki śniadaniowej), na to gazik i zawiązuję na godzinę bandażem. Za pierwszym razem nei było śladu, za drugim było lekko zaczerwienione wkoło ale grudki żadnej nei było. Wit. D moja pediatra kazała mi nadal podawać. Co do spania... to już Klaudia ładnie spała, tzn. jak poszła spać ok. 21 to budziła się o 4-5, a przez ostatnie dni coś jej się poprzestawiało. Najpierw nie śpi do 22-23, a potem budzi sięjuż o 1-2, 4,6,... nie wiem czemu tak się dzieje, a już tak się cieszyłam :( Spacery 3-godzinne też przesypiała a teraz śpi tylko 1godz. Ja nie piję kawy. Czytałam że kawa może działąć na dziecko pobudzająco. Ale myślę że jakaś słaba albo rozpuszczalna to by nie zaszkodziła. memo witamy spowrotem :) a z pifka to tylko karmi malinowe :) no i jak byłam w ostatnią sobotę na weselu to lampkę wina. Super że topik się ruszył :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×