Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Karin81 skarbie przepraszam ze nie pisalam ,wogóle was wszystkie przepraszam bo wczoraj padlam jak mucha spac a rano do pracy wiec jestem o takich porach wlasnie na necie jak teraz:) Pola zycze powodzenia ,dolanczaj do nas biegusiem:)Katasha witam Cie serdecznie fajnie ze dolaczylas do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem feminal magnez wietamine b6 i jakies tabletki na nogi przepisane przez lekarza bo największy problem mam z nogami. Puchną, bolą, żyły mi wychodzą :( Tragedia poprostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi Slonko ja tez sie ciesze ze narazie jest lepiej i masz racje juz nie moge sie doczekac jutra:)Dlugo jestes w pracy ale swietnie ze nie masz mdlosci to najwazniejsze ze sie nie meczysz:)buziole kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...W tym tygodniu możesz odczuwać lekkie skurcze w dole brzucha oraz mieć plamienie, ponieważ zarodek implantuje się mocno w ścianie macicy. Niektóre kobiety mylą nawet to podkrwawianie z normalną miesiączką. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o ilości utraconej krwi oraz jeśli skurcze będą dość silne... Takie cos znalazlam na stronce internetowej dotyczacej sódmego tygodnia ciazy a ja wlasnie jestem w tym tygodniu.Pocieszylo mnie to gdyz ja mialam tylko delikatne plamienie a tutaj pisza ze nawet wystepuje obfite krwawienie,wiec dziewczynki nie jest tak zle ,mozliwe ze wlasnie dla tego plamilam :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implantacja zarodka nastepuje wczesniej, przed terminem @ ja mialam wtedy lekkie plamienie....ale nie wiem moze w 7 tygodniu jakos mocniej sie zagniezdza czy cos w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Agnik- Ufffff zes ty mnie teraz uspokoiła....kochana...kamien z serca...ja tez jestem w 7 tyg. jedyne co to boli mnie nie raz dosc intensywnie podbrzusze i na przemian pobolewaja jajniki..... nie wspominajac juz o piersiach...masakra:(:( Ale MUSI byc dobrze:) nie ma inaczej:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
agnik kochana dziekuje za link....poczytałam sobie.... i uspokoiłam sie:):):):) Mam nadzieje,ze nie tylko ja ale kazda z Was:):):) Zycze kochane miłego poranka...ja dzisiaj wstałam dosc wczesnie;):) bo o 5 juz...jakos ostatnio nie moge spac:) Buziaczki moje drogie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim:) Wreszcie piatek... Leniuch sie ze mnie zrobil okropny. Przychodze do pracy, mówię dzień dobry a za chwile chciałabym powiedziec juz do widzenia ;) Wczoraj jak szykowałam obiad o mało co spaliłabym zupe, bo chciałam ja podgrzac i mi się usnęło na siedząco:) Karin - z samopoczuciem z dnia na dzień lepiej. Zaczęłam się w końcu cieszyc, że to dzieciątko JEST. Taeraz okropnie boje się,że mogłoby stac sie cos łego :( Agnik - nie musisz nikomu dziekowac, jestemy tutaj po to by sobie nawzajem jakos pomagac, wspierac, w koncu nikt nas teraz tak naprawde nie rozumie oprocz nas tutaj samych:) Ja gdybym nie przyłączyła się tutaj do Was, gdybym nie powiedziała mężowi, to dalej biłabym się z własnymi myślami. Jestem taki okaz, że psychicznie nie radze sobie z pewnymi rzeczami, jest ciężko jak jasny gwint. Nawet jak miałam powiedziec mężowi o tej ciąży to nie wiedziałam jak-chociaż dużo wcześniej już o tym rozmawialiśmy i świadomie zaczeliśmy się starac. Dopiero rozmowy o tym zaczęły jakby rozjaśniac sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamam 26 lat i mam termin na 16 lutego a jetsem z lublina:uuff ale ja też jestem wzdeta strasznie!a ten prenatal radosna mamo moge juz lykac jestem w 6 tyg;;;;i wogole to taka duża ta kapsuła mozna to lykac w postaci tego proszku co jest w srodku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik spokojnie Ja już pisałam w tamtym tygodniu miałam naprawde silne plamienie które po czasie przerodziło się w krew jak na początku miesiaczki i dlatego strasznie panikowałam. Ale po tygodniu od tego zdarzenia poszłam na USG i wszystko z dzieckiem ok. więc kamień z serca cały czas biorę jednak duphaston na podtrzymanie no i niestety zazwyczaj rano delikatne plamienie nadal jest. Ale moje 2 kuzynki mówiły że miały tak samo i dzisiaj jeszcze zadzwonił do mnie mój brat i powiedział że jego żona w ciązy tez plamiła. Wiec może cos tam się musi nam poprostu przygotować na przyjęcie dzidzi. Ja z objawów to najgorzej miałam w 5-7 tygodnia ale to chyba tez z tych nerwów czy wszystko z dzieckiem ok. Teraz nadal mam mdłosci i czasem mnie zbiera na wymioty ale nie jest tak źle. Mam patent musze co 2 godzinki cos podjadac i wtedy czuję sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jakoś nie miałam się kiedy odezwać , ale nadrobiłam czytanie i jestem na bieżąco :) Denerwuję sie...jutro ide do gina zobaczyć czy coś widać i czy jest ok. Oby zarodek prawidłowi się zagniezdził. Mam dwurożność i jet ryzyko że umiejscowi się w którymś z rogow :( Bóle, o których pisałam wcześniej ustąpiły od wczoraj, i jak narazie (odpukać) cisza :D Pozdrwaiam was wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
NICK .................. WIEK ...............PRAWDOPODOBNY TERMIN PORODU figunia86............... 24..................... .................. Kessi_27................30................... 04.02.2011....... agnik80.................30................. ....................... agi27....................28....................14.02.2011 ....... maagdaa................30...................17.02.2011... ..... portolak.................24...................10.02.2011. ...... emka kafe...............25...................16.02.2011....... radosnaJUZmama......26....................02.02.2011..... .. aniaania.................27....................01.02.2011 ....... nancy1984..............25....................13.02.2011.. ..... Oli14.....................30....................16.02.201 1....... trezele..................26....................16.02.2011........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Trezele- dopisąłam cie do listy....slonce;):):) Kasiula nie martw sie wszystko bedzie dobrze. jutro daj znac.....koniecznie.....bedzie OK:):) Katasha- najwazniejsze ze sie uspokoiłas..... teraz tylko pozytywne myslenie....:):):) trezele -tak mozesz brac ten Prenatal i mozna go wsypac do przegotowanej ostudzonej wody i wypic jak nie umiesz przełknac tej kapsułki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ piątkowo :D Trezele ja też jestem z Lublina ( teraz to już wlaściwie spod Lublina ale kiedyś mieszkałam na LSM) a ty skąd jesteś dokładniej :) termin mam na 17 stego więc też bardzo podobnie :) wczoraj miałam usg ( bo nie mogłam wytrzymać ;) a moja mama jest gin) i jednak miała rację że to za wcześnie i że nic nie będzie jeszcze widać....na razie widać było tylko pęcherzyk w macicy :) także uzbroiłam się w cierpliwość i czekam :) czuję się bardzo dobrze, tylko lekka senność mnie dopada popołudniami a tak ogólnie to w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .................. WIEK ...............PRAWDOPODOBNY TERMIN PORODU aniaania.................27....................01.02.2011 radosnaJUZmama......26....................02.02.2011 katasha7................26....................02.02.2011 Kessi_27................30.................... 04.02.2011 portolak.................24....................10.02.2011 agi27....................28.....................14.02.2011 maagdaa................30.....................17.02.2011 figunia86............... 24..................... .................. agnik80.................30................. ....................... emka kafe...............25...................16.02.2011....... nancy1984..............25....................13.02.2011.. ..... Oli14.....................30....................16.02.201 1....... trezele..................26....................16.02.2011 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .................. WIEK ...............PRAWDOPODOBNY TERMIN PORODU aniaania.................27....................01.02.2011 radosnaJUZmama......26....................02.02.2011 katasha7................26....................02.02.2011 Kessi_27................30.................... 04.02.2011 portolak.................24....................10.02.2011 nancy1984..............25....................13.02.2011 agi27....................28.....................14.02.2011 emka kafe...............25....................16.02.2011 Oli14.....................30.....................16.02.2011 trezele..................26.....................16.02.2011 maagdaa................30.....................17.02.2011 figunia86............... 24..................... .................. agnik80.................30................. .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr coś mi nie wychodzi chciałam poukładać tabelkę zgodnie z terminem porodu żeby jakoś tak uporządkowane było i jak wysyłam to się cos krzani grr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maagdaa - tak myślałam, że będzie Cię kusiło żeby zajrzeć wcześniej;) ale nie ma tak dobrze - swoje musisz odczekać;) widzę, ęe sa próby uporządkowania tabelki, sporo nas już tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .................. WIEK ...............PRAWDOPODOBNY TERMIN PORODU aniaania.................27....................01.02.2011 radosnaJUZmama......26....................02.02.2011 katasha7................26....................02.02.2011 Kessi_27................30.................... 04.02.2011 portolak.................24....................10.02.2011 nancy1984..............25....................13.02.2011 agi27....................28.....................14.02.2011 emka kafe...............25....................16.02.2011 Oli14.....................30.....................16.02.2011 trezele..................26.....................16.02.2011 maagdaa................30.....................17.02.2011 figunia86............... 24..................... .................. agnik80.................30................. .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr zgłosiłam już do usunięcia ta oststatnią tabelkę coś mi sie pieprzy więc żeby nie mieszać na forum już się do tego nie dotykam przepraszam za zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .................. WIEK ...............PRAWDOPODOBNY TERMIN PORODU aniaania.................27....................01.02.2011 radosnaJUZmama......26....................02.02.2011 katasha7................26....................02.02.2011 Kessi_27................30.................... 04.02.2011 portolak.................24....................10.02.2011 nancy1984..............25....................13.02.2011 agi27....................28.....................14.02.2011 emka kafe...............25...................16.02.2011 Oli14.....................30....................16.02.2011 trezele..................26....................16.02.2011 maagdaa................30.....................17.02.2011 figunia86............... 24..................... .................. agnik80.................30................. .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starałam się pomóc, wszystko poustawiałam i też się pomieszało..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Maagdaa-fajnie masz, jestes pod stala opieka pewnie :) Masz swojego wlasnego, prywatnego gina :) Moze w razie naszych watpliwosci bedziesz nam co nie co podpowiadac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, pobawie sie z ta tabelką, moze jakies inne znaczki coś zmienia... ale nie obiecuje bo jak Wam nie wychodzi to i mi moze nie wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jakaś ona jest głupia w polu tekstowym wygląda ładnie i jest równiutko poukładana a jak się robi wyślij to na forum się coś przestawia grr. A wy jak chodzicie do lekarzy prywatnie czy na NFZ. Ja chodzę na kasę bo mam dobrego lekarza no i on ma tez usg i robi wszystkie badania za darmo więc po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ - - - - - - - - - - - - WIEK - - - - TERMIN PORODU aniaania - - - - - - - - - - - - - 27 - - - - - - - - - 01.02.2011 radosnaJUZmama - - - - - - -26 - - - - - - - - - 02.02.2011 katasha7 - - - - - - - - - - - - 26 - - - - - - - - - -02.02.2011 Kessi_27 - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - -04.02.2011 portolak - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - -10.02.2011 nancy1984 - - - - - - - - - - - 25 - - - - - - - - - -13.02.2011 agi27 - - - - - - - - - - - - - - - 28 - - - - - - - - - -14.02.2011 emka kafe - - - - - - - - - - - -25 - - - - - - - - - -16.02.2011 Oli14 - - - - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - 16.02.201 1 trezele - - - - - - - - - - - - - -26 - - - - - - - - - - 16.02.2011 maagdaa - - - - - - - - - - - - 30 - - - - - - - - - - -17.02.2011 figunia - - - - - - - - - - - - - -24 - - - - - - - - - - agnik80 - - - - - - - - - - - - -30 - - - - - - - - - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja mam dzisiaj wolny dzien:) zdarzylam juz posprzatac salon i kuchnie, isc do przychodni i na zakupy i usmazylam mielone:) W przychodi zarejestrowali mnie na 29 czerwca do mojej lekarki rodzinnej:) i powiedzieli jak to bedzie wygladac, wiec wiem na czym stoje i na razie moge sobie spokojnie czekac, moz w ten sam dzien pojde na 1 usg do polskiego lekarza:) o bedzie juz 8 tydzien:) nie mam zadnych dolegliwosci raczej:) jak cos sie zaczie to dam Wam znac....a teraz czekam na ekipe do naprawy okna w salonie....i poczytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×