Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmiiggoottkkaa

oswiadczyny

Polecane posty

Ja nadal czekam :P A moze jest jakis facet, ktoremu kobieta sie oswiadczyla? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiiggoottkkaa
pocieszne te wasze oswiadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
Zazdraszcam dziewczyny;) moj sie ciagle ociaga pomimo ze jestesmy razem 4 i pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiiggoottkkaa
ja tez czekam moze na lozu smierci mi sie oswiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
Nie chciala bym sie jeszcze pobrac ale milo by bylo wiedziec ze kiedys to nastapi:) i nosic dumnie pierscionek z mysla ze chce byc ze man do konca dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiiggoottkkaa
jestem tego samego zdania co Pani "nie pewna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiiggoottkkaa
jestem tego samego zdania co Pani "nie pewna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
He niestety moj sie raczej nie granie do oswiadczyn:P uwaza ze jestesmy mlodzi i mamy na to czas;/ a kochamy sie i tak i jest nam narazie dobrze bez oswiadczyn;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiiggoottkkaa
jakbym mojego chlopaka slyszala tak samo mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuschellkugel88
ja mieszkam nad morzem, więc zaręczyny o zachodzie słońca to dla mnie banał (ale rozumie, że dla kogos z południa, kto jedzie na wakacje raz w roku, to romantyczne itd). Pojechaliśmy na wycieczkę jednodniową do Poznania, pozwiedzać. Mi zawsze to maisto się podobało, mój był tam pierwszy raz. Klęknał na rynku w Poznaniu:) podobały mi się te oświadczyny:) w zyciu nie chciałabym, by to było tak sztywniacko, w jakiejs restauracji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zależy gdzie ktoś mieszka ja akurat jestem z dolnego śląska więc dla mnie morze jest romantyczne i nie wyobrażam sobie innych oświadczyn bo ja jestem typem romantyka także mój mężczyzna stanął na wysokości zadania :-) dziewczyny nie przejmujcie się na wszystkich w końcu przychodzi czas ja też czekałam prawie 4 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój półromantyk
oświadczył mi się na Moście Karola w Pradze :-) A półromantyk bo wiedziałam po co tam jadę, choć nie wiedziałam którego dnia, w której chwili. Plus cały czas mi powtarzał, ze nic z tego bo nie wyrobili się u jubilera z pierścionkiem. Oczywiście wyrobili się, było baaaardzo milo, wieczorem, przy blasku księżyca i nawet nie tak ogromnym tłumie o ile nie liczyć tłumu Chińczyków, którzy się nam przyglądali :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do - Mój półromantyk też super pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój półromantyk
:-)) Planowaliśmy wycieczkę do Pragi od dawna, potem doszedł pomysł z zaręczynami, a ze chciał (jak potem tłumaczył), żeby choć trochę było zaskoczenia to dlatego ściemniał mi z pierścionkiem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Old Trafford
w Manchesterze (stadion piłkarski)... Mówił, że to jedyna okazja mieć obie miłości naraz w jednym miejscu... Niebardzo romantycznie... Ale oświadczyny przyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać że Twój mężczyzna się starał żeby nic nie podejrzewała :-) ja miałam pełne zaskoczenie w ogóle się tego nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja tez jestem z manchesteru:) ale oswidczyn bym tam nie chciala bo nienawidze unieted;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chbm\s
z tym namiotem tez fajneee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aLAbamammnaakakaka
Piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×