Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość Biska

Ja polecam Coral Travel, fajne biuro, jestem zadowolona. Dobra organizacja i wszystko odpowiednio przygotowane. Dla mnie to był fajny wypoczynek, jestem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoria

To zależy na ja długo, ile możesz wydać, jaką formę wakacji wolisz (zwiedzanie, chodzenie np po górach, plywanie), zwiedzanie jakich miejsc (muzea, zamki, , czy np spacery). Jaką pogodę wolisz. Dużo jest znaków zapytania. I wiele ciekawych możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minna

a ja własnie wybrałam zagranicę z Coral Travel - pojechałam z biurem podróży ale bardzo dużo z nimi zwiedzałam! warunki miałam zapewnione doskonałe co tylko poprawiło mój komfort wypoczywania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to lubie ze sprawdzonym biurem jechać - Coral Travel taki wlasnie jest dla mnie i tego sie trzymam. bardzo fajnie mi się z nimi wypoczywa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niby tak gdziekolwiek ale jak już będzie możliwość żeby jechać gdzieś za granicę to chciałabym bezpiecznie. I fakt, Coral Travel to dobre i sprawdzone biuro i myślę ze jak już to z nimi bym pojechała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria jest piękna i dość niedaleko, polecieliśmy w tamtym roku w sierpniu enterem i w tym również powtórzymy taki trip bo kraj nam się bardzo spodobał pod wieloma względami np. gościnności, krajobrazów, czy kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Cypr  byliśmy rok temu i jesteśmy zachwyceni i zakochani w tej wyspie, a koniec września to gwarancja super pogody.

My w przyszłym roku lecimy na Kos.

Polecam wybierać hotel dla dorosłych - naprawdę robi robotę!

https://parkingi.pl/pl/ - jeśli jedziecie samochodem na lotnisko, zerknij sobie tutaj. Można przejrzeć sobie tutaj ceny parkingów strzeżonych przy największych lotniskach w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×