Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość soszkos
Coral Travel ma bardzo dużo ofert - jest w czym wybierać i wycieczki są super zorganizowane. dla mnie to organizator bardzo dobry i dokładny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo jest miejsc jest wartych odwiedzenia. Włochy, Portugalia, Hiszpania, Grecja. To takie ciekawe kierunki według mnie. ja na poczatku czerwca byłam enterem w Grecji było bardzo cieplutko i miło. Tylko od razu mówię , że jak ktoś ma jasną karnację to wysoki filtr niech bierze bo skóra będzie piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellosummervibe
Ja w tym roku wybieram się do Hiszpanii - nigdy tam jeszcze nie byłam. Znalazłam dobrą ofertę w biurze Coral Travel i lecimy za tydzień z mężem spełniać nasze marzenie podróżnicze. Mamy bardzo ładny hotel z licznymi atrakcjami, więc na pewno będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najjka
no ja także zdecydowałam sie na to biuro bo uważam że jest pewne i bezpieczne! a np last minute mają bardzo dobre cenowo! fajne to że mają spory wybór ofert...wlasciwie w różnych przekrojach cenowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Polecam znaleźć jakieś biuro podróży i wybrać coś z jego oferty. Ja od wieków korzystam z usług biura Travelinc, więc jeśli masz okazję zachęcam Ciebie do spróbowania u nich. Pewnie tak jak ja pozostaniesz z nimi na długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bardzo dobrym poziomie robi wycieczki dla grup biuro Gryf. Nasza firma jechała akurat do Wiednia z nimi (http://gryftravel.pl/wieden, tu masz info). Miasto jest genialne, udało się pojeździć ringiem, zobaczyć operę, spłynąć Dunajem – polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3412
Ja dwa lata z rzędu byłam w Egipcie, w tamtym roku w Hurgadzie. Zawsze wyjeżdżamy z Coral Travel (dawne Wezyr Holidays). W tym roku uderzamy na Turcję, ale do Egiptu też na pewno jeszcze wrócimy, bo jest co zwiedzać, a i miejsce na odpoczynek i relaks cudowne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się odpoczywało w Chomiczówce i zamierzam w tym roku też pojechać. Absolutnie zero ryzyka, sprawna rezerwacja, nikt w tyłek nie wchodzi na miejscu, co mnie szczególnie irytowało w innych ośrodkach. U nich się nie czujesz, jakbyś była intruzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trydencie są dobre warunki zimą do narciarstwa. Rok temu znalazłem oferę w Val di Fiemme przez biuro Gryf (tutaj masz ich włoską ofertę właśnie -http://gryftravel.pl/narty/wlochy). Bardzo wygodny apartament, było ciepło wewnątrz, nie mieliśmy jakiegoś problemu z ogrzewaniem a wiem, że czasami te ośrodki to potrafią próbować jakiegoś oszczędzania na cieple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaDem
Dla mnie takich “pewniakiem” jest Grecja. Nie przypominam sobie żeby chociaż jeden pobyt tam był dla mnie nieudane - zawsze wracałam zadowolona. W tym roku pojechałam z netholiday na Korfu - kto nie był to naprawdę powinien to nadrobić. Cudowne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie w Chomiczówce w Łebie w lipcu zarezerwujesz domek, bo pokoje niekoniecznie. Mocno oblegane w sezonie. Warto tam pojechać, odpocząć, bo jak pogoda nie przypasuje to w razie czego jest bezpłatny basen i akcesoria turystyczne za friko na miejscu. Nie musisz wnosić specjalnych opłat za jakieś atrakcje dla dzieciaków i tym podobne. Bardzo porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze gdzies warto ale niekoniecznie tam gdzie wszyscy sie spodziewaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia

a macedonia już była zwiedzana? bo ja sie w niej zakochalam. Podrzucam spooko stronke, gdzie znajdzies zinfo o tym kraju https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/ceny-w-macedonii-ile-kosztuja-wakacje-w-tym-kraju/. Cenowo tez wychodzi fajnie i rzeczywiscie warto zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefanka

Będę nudna i powiem że to Egiptu. Tak wysokiego standardu za takie małe pieniądze nie dostaniecie nigdzie indziej. Szczególnie polecam hotel Calimera Akassia, my byliśmy tam z biura Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matadora
Dnia 26.01.2019 o 15:45, Gość Stefanka napisał:

Będę nudna i powiem że to Egiptu. Tak wysokiego standardu za takie małe pieniądze nie dostaniecie nigdzie indziej. Szczególnie polecam hotel Calimera Akassia, my byliśmy tam z biura Rainbow.

Zgadzam się z tym, Egipt cena - jakość wychodzi najlepiej. Byłam też na Lanzarote za podobne pieniądze, ale niestety nie mogłam sobie pozwolić na taki standard jak ten egipski. Co do hotelu to tak się składa, że też byłam w zeszłym roku w Calimerze, też z Rainbow i bardzo polecam, jeden z lepszych hoteli w ich egipskiej ofercie (a kilka już przerobiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111

Nigdzie nie warto tylko strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia

Jestem zakochana w Grecji i uważam, że warto ją zobaczyć. Mają tam piękną przyrodę, zabytki, jedzenie, a do tego lokalsi są bardzo przyjaźni i gościnni. Zwykle czatuję na lasta, ostatnio udało mi się niedrogo polecieć enter air z itaką co prawda nie all inc ale wolę kupować jedzenie na własną rękę żeby codziennie próbować czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akll

Można miło spędzić czas w hotelu Gryf, na stronie gryfmiedzywodzie.pl masz ich wizytówkę cennik i zdjęcia pokoi, czy basenu. Mimo że sam ośrodek jest położony przy głównej ulicy w Międzywodziu to nie wspominam pobytu tutaj z jakimiś hałasami, sam pokój też dobrze wyciszony nie było słychać sąsiadów zza ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malmika
Dnia 30.01.2019 o 22:45, Gość Matadora napisał:

Zgadzam się z tym, Egipt cena - jakość wychodzi najlepiej. Byłam też na Lanzarote za podobne pieniądze, ale niestety nie mogłam sobie pozwolić na taki standard jak ten egipski. Co do hotelu to tak się składa, że też byłam w zeszłym roku w Calimerze, też z Rainbow i bardzo polecam, jeden z lepszych hoteli w ich egipskiej ofercie (a kilka już przerobiłam).

Dziewczyny, a jak wychodzą wczasy w Grecji z Rainbow? Do Egiptu, Maroka czy Tunezji jeszczesię trochę boję, bo podróżniczka ze mnie mocno początkująca, ale na Grecję ostrzę sobie ząbki już od jakiegoś czasu. I bardzo chciałabym spędzić w tym kraju wakacje, zależy mi na pięknej i przejrzystej wodzie, nieco górzystym lub pagórkowatym terenie i pysznym jedzeniu. Czy polecicie mi jakiś dobry hotel z Rainbow, zlokalizowany w takim miejscu? I najlepiej jakby nie za miliony monet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddcccc

Ja juz bylam na 5 dni w izraelu. Na poczatku lipca planuje tydzien nad polskim morzem. A na poczatku sierpnia planuje tydzien w polskich gorach. A tak to jakies weekendowe wypady w gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie

polecam Turcję, przepiękne widoki, ciekawa kultura. Ja tam bylam już 3 razy i za każdym razem odkrywam Turcję na nowo. Polecam sprawdzić ofertę do Turcji w Coral Travel, ja latam z tego biura za każdym razem do Turcji i zawsze jest świetna organizacja i mają dobre ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessa

no wlasnie tez się z nimi wybieram ale do Grecji! i mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze zorganizowane...ale nie mam wątpliwości co do tego bo jest to biuro z doświadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

tessa ja też się wybieram do Grecji z Coral travel na majówkę 🙂 w biurze znalazłam taką fajną ofertę, że taniej chyba sie nie da już. A jedziemy z dziećmi, więc fajnie, że udało się znaleźć wyjazd na majówkę, bo boję się upałów takich jak są w lipcu 40 stopni ze względu na dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pirka

no ja wlasnie u nich byłam w zeszłym roku na last minute! i był to świetny pomysł bo w dobrej cenie miałam znakomity wypoczynek! w tym roku także będę wypatrywać jakiejś u nich oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

teraz widziałam w coral travel mega dobre ceny do Turcji dla całej rodziny. No i te ich hotele to jak w bajce, zjeżdżalnie, animator dla dzieci, tak to można wypoczywać .Chyba w tym roku postawimy na Turcję, bo w takich cenach to jeszcze nie widziałam oferty i to w sezonie wakacyjnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gauss

polecam na własną rękę wyprawę do słowenii, przepiękny kraj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataOle

Polecam Izrael a w szczególności wycieczkę Mozaika Izraela z Konsorcjum. Fantastyczny program wycieczki oraz przewodnik. Jedna z lepszych wycieczek objazdowych na jakiej byłam i z pewnością pojechałabym jeszcze raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornellka

Dla mnie wyjazd z biurem podróży to jest pewniak że odpocznę, wszystko będzie załatwione i dobrze zorganizowane. Dlatego ostatnio pare razy jeździłam z Coral Travel i nie żałuję bo świetny jest z nimi wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejra

ja też Kornelka lubię jeździć z biura podróży. Jednak nie trzeba się samemu martwić, hotel jest sprawdzony. Ja byłąm z coral travel z 2 lata temu w Turcji i super zorganizowali wyjazd. MY o nic się nie marwiliśmy tylko spokojnie leżeliśmy na leżaczkach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annse

U nas padło na Chorwację i czarter jachtu.. na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, jednak mąż mnie namówił. Nie żałuję - takie wakacje na jachcie to jest coś. Piękne widoki, spokój i tylko my we dwoje! Gdyby ktoś był zainteresowany, to odezwijcie się do www.ecomarine.pl. W naszym przypadku sprawdzili się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×