Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość gość
Syria,Palestyna, wschodnia Ukraina, Iran, Irak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie macie nic do polecenia to lepiej nie ròbcie kpin z ludzi, bo czytajac ostatnie polecane kierunki moznaby tu dodac Afganistan, szczegòlnie po dzisiejszym zamachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukającym wyzwań to ja polecam Afrykę. To jest dopiero kawał świata do zwiedzania. Ja tam spędziłem prawie dwa tyg, przejechaliśmy po południowych terenach kilka, jak nie kilkanaście tyś km a mogę powiedzieć, że tylko wycinek tego kontynentu zobaczyłem. Fajne wyprawy po płd Afryce organizuje Wild Wind Safaris - www.wildwindsafaris.com. Ja z nimi podróżowałem – polskojęzyczna obsługa, dobry nocleg (jest do wyboru wariant lux dla bardziej wymagających, ja się zadowoliłem standardem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie nie na biura, tylko bardziej na kierunki i hotele. Przeglądajcie choćby http://www.odlotowepodroze.pl/ Wybór jest duży, mnóstwo kierunków, a my w tym roku mimo wszystko stawiamy na Egipt. Jest bardzo tanio, a hotele są bajkowe. A bezpieczeństwo? Na bardzo dobrym poziomie - nie wierzcie propagandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam gosciowi ktòry twierdzi, ze w Egipcie jest bezpieczenstwo na bardzo dobrym poziomie, mam kuzynke w Kairze, choc jest to rzadki wypadek , bo jej maz jest muzumaninem , ale jak twierdzi porzadny czlowiek, nie wiemy jak jest naprawde, kupila mieszkanie w Polsce , zalozyla konto w banku i jak tylko maz zamknie oczy do kraju wraca, dziwne to bezpieczenstwo skoro doktorant wloski Reggeni zostal w bialy dzien porwany, torturowany i zabity nie wiadomo za co..a wladze opwiadaja bujdy coraz to nowe kto sie tego dopuscil, jak bylem e hotelu to tam byla obstawa, gosc siedzial caly czas przy wejsciu do hotelu , a w reku mial rozaniec ....pomyslalem sobie wtedy jak latwo tu wejsc i powystrzelac wszystkich...a konwoje jak jedziesz na wycieczki to co iles autobusow jesr auto policji nie tylko prewencja to stale zagrozenie...jak komus cena nizsza niz nad Baltykiem odpowiada niech jedzie, w koncu on za swa skore odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia85
My z rodziną wybieramy się do Islandii http://iceventure.pl/ już się nie możemy doczekać, aż na własne oczy zobaczymy te piękne miejsca i krajobrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy nad polskie może, a dokladniej do ustki. rok temu byli tam znajomi z dzieckiem w hotelu Gran Lubicz i byli zachwyceni. Synek się nie nudził, dużą atrakcją był dla niego basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirok
Oczywiście że w dzisiejym dość niebezpiecznym świecie o wiele lepiej spędzać wakacje w Polsce. My w tym roku znów wybraliśmy Mazury i wiem ,że nie będę tego żałować. Hotel zarezerwowaliśmy w okolicach Giżycka ( mam sentyment do tego miasta) Marina Lester się nazywa jest na prawdę na fajnym poziomie. Do celu dotrzemy raczej pociągiem nie chce mi się ciągnąć mojego staruszka tyle km. Myślę, że wszystko się uda ;) Najważniejsze już mamy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKacprzak
Ja w tym roku żyję Hiszpanią. Z narzeczonym wycieczkę u Grześkowicza wykupiliśmy. Akurat termin mają zaraz po naszym ślubie. Za granicą jedynie w Niemczech byłam i to dawno, także to będzie dobre oderwanie. Bo jak nie teraz to kiedy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się w tym roku wybieram do Grecji. Ale nie do kurortu tylko myślałam o rejsie jachtem. Biuro http://www.globtourist.com/ organizuje takie wycieczki. Z tego co widziałam na ich stronie to pierwszy rejs jest jakoś w połowie sierpnia. Wydaje mi się, że to swietna forma spędzenia aktywnie urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin33x
Ciekawe oferty wypraw po Afrykańskiej ziemi ma firma Wild Wind Safaris. W parę osób pojechaliśmy rok temu do Namibii i nie żałowaliśmy. Świetna organizacja ze strony firmy. Przewodnik mówiący po Polsku, wygodny hotel, cały czas zwiedzaliśmy, napięty program ale to właśnie było najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy byli już parę lat temu na wczasach właśnie w Grecji z biurem Szavel Travel (www.szaveltravel.com ). Właściciel, pan Maciek zadbał o wszystko na tip top. Nocowaliśmy akurat w ośrodku Achilles, gdzie nie można się było do niczego przyczepić jeśli chodzi o komfort – pokoje z łazienkami, zadbane, czyste, cały ośrodek tuż przy morzu. Ich mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A to koniecznie muszą być wakacje zagranicą? W Polsce też można spedzić świetny urlop zwłaszcza, że upały są u nas ogromne ;) Mi ostatnio w oko wpadła oferta tego hotelu http://www.dolinacharlotty.pl Namawiam męża na tygodniowy wypad do Doliny Charlotty. Mam nadzieje, że się zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na pòlnocy Wloch, wczoraj wieczorem wròcilem z Salerno, czuje sie psychicznie jakbym dostal porzadny cios w glowe, taka jest kolosalna ròznica, tam juz goraco, ale w miare, jasminy nie te ktòre kwitna w Polsce a te tropikalne o malych kwiatkach w rozkwicie, zapach wspanialy, buganville koloru purpurowego i czerwonego ròwniez kwitna, na drzewach cytryny, ludzie wracaja z plazy i pelno turystòw, ktòrzy oblegaja przystanki autobusòw jadacych w kierunku Pompejòw i Amalfi, tu zimno , przy tym szarzyzna deszcze etc, przy tym sarzyzna, jedyne pragnienie znowu tam wròcic, radze wam tam pojechac, niektòrzy potencjalni turysc***isza do mnie , ze jest drogo badz strasznie drogo, odpowiem to zalezy ja nie wydaje przyslowiowych bajonskich sum, o ile was interesuja moje rady prosze napisac claudio1152@tiscali.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka66
Ja rok temu byłam w Rusinowie i wynajmowałam z rodzinką w pięknym miejscu domek. Uważam, że dla rodzin z dziećmi idealne miejsce. Już same zdjęcia zachwycają http://www.adam.jaroslawiec.pl/ nad morze chodzilismy sobie spacerkiem i było wspaniale. Całe 2 tygodnie mieliśmy pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkas22
Właśnie tydzień temu wróciliśmy z chłopakiem z Wysp Kanaryjskich! Vouchery hotelowe wykupiliśmy w firmie Holiday Resorts. Polecam jej usługi, bo są nie tylko sprawdzone ale również na wysokim poziomie. Ofertę aktualnych voucherów znaleźć można na stronie pod adresem www.holidayresorts.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Rzym. Cudowne miasto, jestem w nim poprostu zakochana. Piękne i stare. Praktycznie w każdym zakątku czeka na nas historia. A ja uwielbiam historie. Tym bardziej że teraz z mojego miasta(bydgoszczy) można bezpośrednio do Rzymu polecieć! I to za całkiem małe pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja się wybieram w tym roku z rodziną do Malborka, bardzo lubimy to miasto. Zwiedziliśmy zamek już 2 razy i chętnie wracamy :) Poza tym jak będziecie w Malborku, polecam zjeść obiad w Karczmie Zamczysko , podają smaczną pierś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja bym się bała po tym co było ostatnio na tych lotniskach - żaden kraj teraz nie jest tak bezpieczny jak Polska dlatego wybieram się do http://www.gleboczek.pl/#!/hotel/poznajmy-sie żeby odpocząć od wszystkiego i turystów i telewizji, chcę być tylko z moją rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Darłowie jest naprawde bardzo ładnie. Piękny jest tam tez hotel ze swietna obsluga w http://www.hotel-lidia.pl/ - naprawde warto sie tam wybrac. Jest tam tez spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryloro
Ja myślę, o Włoszech, ale boję się wyjeżdżać gdziekolwiek. Nie wiadomo, co się jeszcze wydarzy na świecie. Uciekam na Mazury, tam zawsze jest spokojnie. Wybrałam Ryn, bo w Mikołajkach zdarzyło mi się spotykać tłumy. Razem ze znajomymi znaleźliśmy na http://nocujznami.pl/ domki, jest duży wybór, w mniejszych i większych miejscowościach. Można sobie tanio i ciekawie wakacje zaplanować :) I wcale nie trzeba wyjeżdżać z kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferssss
Ciekawe wycieczki objazdowe po Afryce ma firma Wild Wind Safaris. Raz z nimi byłem nad wodospadami Wiktorii i mogę ich polecić. Dbają o klienta podczas całej podróży, starają się, żeby niczego nie zabrakło. Ta ekspedycja w której ja uczestniczyłem trwała jedenaście nocy, gdzie przejechaliśmy kawał drogi, ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja wszystkim polecam Bułgarie! Zaje... piękny kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś park rozrywki, np. Heide Park lub Disneyland. Ten pierwszy raczej dla starszej młodzieży, ale Disneyland ten masz swoje uroki :) Do tych obu parków radzę kupić bilety na stronie parkmania.pl, duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resass
Proponowałbym nocleg w schronisku Orlica w Szczawnicy. Prowadzą swój serwis, gdzie można sobie cennik przejrzeć i gotowe pakiety. Ja się wybieram na dłuższy weekend w listopadzie z ukochaną, ale to ma być niespodzianka :) Już tam raz byłem na początku roku i było w porządku. Wygodnie, smaczne jedzenie w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszee
My z żoną jesteśmy zadowoleni z voucherów pobytowych, bo to bardzo atrakcyjna forma gwarancji luksusowego noclegu. Najczęściej korzystamy z oferty, z którą można zapoznać się odwiedzając stronę pod adresem www.holidayresorts.com.pl . Teraz wykupiliśmy za siedemset złotych voucher hotelowy dla dwóch osób na Wyspy Kanaryjskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkii
A ja wakacje wole spędzać w naszym kraju niż gdzieś za granicą :) NAjczęściej wybieram się nad morze - czy to z rodzinka czy ze znajomymi. Ostatnio byliśmyw Ustce, w hotelu Grand Lubicz. Jak ktoś z ws planuje tam pojechać, to koniecznie się tam zatrzymajcie, naprawdę świetny hotel. http://www.grandlubicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×