Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tuman językowy

Szkoła językowa...która najtańsza?

Polecane posty

Gość tuman językowy

Hej muszę podszkolić swój angielski ale mam problem z kasą. Ile mniej więcej kosztuje jeden poziom w waszych szkołach? Wydzwaniają do mnie z empiku, ale wydaje mi się, że jest tam drogo. Zresztą nic nie wiem o cenie. Mam przyjść na spotkanie, to się dowiem. Ale szkoda mi mojego czasu jeśli okaże się, że mnie nie stać. Może się ktoś podzielić informacjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuman językowy
upupup nikt się nie uczy angielskiego??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slims bbbb
Polacy to tępy naród. wasz zasób słówek ogranicza się do sorry i fuck you. nie oczekuj tu porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuman językowy
no cóż ja tak nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuman językowy
ponawiam.... może dziś się ktoś wypowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, ze nie jest zła ta szkoła. Ale jeśli chodzi o ceny, to nie wiem. Wydaje mi się, że drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuman językowy
dzięki za odpowiedź, ale nadal żadnych konkretów. Gdybym chciała wiedzieć jakie majtki są lepsze, czarne czy czerwone, to byłby odzew, ze hoho:) a tak to widzę, ze chyba nudny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astoreth
chcesz tanio czy chcesz się jednak nauczyć? Bo jedno z drugim w naszej rzeczywistości w parze nie idzie. Empik to raczej kombinat. Lepiej wybrać małą szkołe i jak najmniejszą grupę, max 4- 5 osób. Ja się tak uczyłam od poziomu zero ale tempo mieliśmy zabójcze, w zasadzie wystartowałam z poziomu pre-intermediate. Po 1 roku całkiem nieżle się angielskim posługiwałam. ale tak maprawdę sukces jest pochodną zaangażowania i umiejętności językowych . powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfaronada
no i co bylas na spotkaniu??? czy ten empik to nie to samo co speak up???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmadeusz
Empik to nie to samo co Speak Up, jedyne co ich łaczy to wspólny właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persefonae
najtaniej chyba wychodzą prywatne korepetycje, zawsze możesz zdecydować ile godzin potrzebujesz i masz lektora dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsbethhh
nie wiem, czy to dobry trop, korzystac z najtanszej szkoly jezykowej. przejechalam sie raz na tym. chodzilam do dwoch szkol - do Speak Up, gdzie uczyli naprawde dobrze i wiele stamtad wynioslam, a potem po zmianie miejsca zamieszkania poszlam do innej szkoly, niedaleko mojego liceum. tania byla, i ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsbethhh
nie wiem, czy to dobry trop, korzystac z najtanszej szkoly jezykowej. przejechalam sie raz na tym. chodzilam do dwoch szkol - do Speak Up, gdzie uczyli naprawde dobrze i wiele stamtad wynioslam, a potem po zmianie miejsca zamieszkania poszlam do innej szkoly, niedaleko mojego liceum. tania byla, i niestety nie za dobra. niska cena to czesto nmarni lektorzy, krótszy czas lekcji, mniej zajec itd. teraz wracam do SU, przynajmniej sprawdzona szkola w porownaniu z tamta firma krzak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam do profi-lingua
Tak naprawdę, to zależy od lektora...ja chodziłam do profi-lingua ostatnio, może nie jakiś cud, ale uważam, że za tą cenę jest ok. Empik jest drogi, no od wielu osób już słyszałam, że jakość nie zależy od ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam do profi-lingua
Płaciłam jakoś ok 800 zł za semestr, więc dość tanio...mówię o Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfghfg
wszystko zalezy o lektora chodzilem do szkoly jezykowej jak i bralem prywatne lekcje jedno i drugie h... warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodziłam do profi-lingua
Nie no można się nauczyć, tylko trzeba mocno chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjklgjkl
ja chodziłam do everesta około 750 za semestr, 2 razy w tygodniu po półtorej godziny. raz w tygodniu miałam z lektorem, raz z native speakerem. szkoła fajna, naprawdę dużo się nauczyłam, chociaż może wszystko zależy od nauczycieli, bo ja akurat trafiłam na świetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakamila
w speak up płacisz gdzieś 200zł miesięcznie za kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też raczej jestem zwolenniczką mniejszych szkół i mniejszych grup - chociaż nauka w grupie tez ma swoje zalety :) Oprócz szkół, które wymieniliście dodałabym jeszcze axona - szczególnie jeśli chodzi o kurs języka angielskiego ;) Ale nie można też moim zdaniem patrzeć na cenę - chociaż jestem zdania, że języka nauczyc się mozna w każdej szkole byleby tylko mieć chęci i trafić na dobrego nauczyciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssszasa
nie rozumiem tylko po co najtańszA? nie lepiej najlepsza? Jak takiej ktoś szuka to polece tfls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darnaaaaaaa
ucz sie sama z neta jest pelno str do samodzielnej nauki.. ja sie sama nauczylam duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkołą językowa to przede wszystkim lektorzy. Warto więc zasięgnąć o nich wcześniej opinii:) Co do kursow, widzialam na Facebooku, ze Leader School organizuje konkurs, w ktorym do wygrania są dozywotnie kursy jezykowe. Warto wiec sprobować, bo nagroda jest calkiem konkretna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy w jakim mieście. Jeśli chodzi o Warszawę to zdecydowanie polecam szkołę tfls na ulicy boduena. Tak kurs angielskiego jest już od 599zl. za 70 godzin w semestrze w południe lub popoł.za 750 zl za semestr. Ta szkoła jako nieliczna ma też akredytację ministrestwa oświaty, także wiemy że uczą tam wykwalifikowani nauczyciele. A i najwazniejsze - można rozkładać płatność na raty 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka77
Chodzi Ci o Warszawę? Jak sprawdzałam to najtańsza była szkoła tfls. Tam kurs kosztuje ok 600zł. za 70 godzin. Można rozkładać na raty i miesięcznie wyjdzie to ok.150-170 zl. ZAdzwoń do sekretariatu i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad667788
w warszawie sa różne ceny. Jeśli chodzi o angielski to sa od 600 zł - szkoła tfls (za semestr ) do 2400 zł - archibald. Także róznice są duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnudomis
po co wybierać najtańszą jak można też wybrać po prostu dobrą. Myślę tutaj np o tfls, w ktorej kursy nie są też specjalnie kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annndok
No i w TFLS są przeciez promocje, jak dodatkowy darmowy kurs itp. dlatego warto sprawdzać te lepsze szkoły też a nie tylko najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirys
z tego co obczajałem, ceny w wawie są chyba mniej więcej podobne, zarówno jak za korki, jak i kursy w szkołach.. ja z kumpelą idę chyba do speak up, ona już tam chodziła i chwali sobie sposob prowadzenia zajec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatka
kirys, pełna zgoda. Szkoły w większości mają podobne ceny, a jeżeli jakaś się znacznie wyróżnia, ma zbyt atrakcyjną cenę, to raczej należy omijać ją szerokim łukiem, bo owa cena to jedyny jej atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×