Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

dosc duzo podrozuje po Polsce, ale najlepsze bajaderki sa w Kolobrzegu, tam sie wlasnie nimi zarazilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stand ja też nie jestem zwolenniczką przesadnego feminizmu. jesli moje zycie by się tak potoczylo to z wielką satysfakcją zostałabym kurą domową. dbanie o faceta, dzieci (domniemane) i dom, daje mi wiele satysfakcji. no ale ja jestem dziwna pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro, to znaczy dzisiaj schabika z pieczarkami. Husky a jak robisz? Stand ja tak po swoim wieku napisałam a jestem troszkę młodsza więc się nie gniewaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz postanowione, dzisiaj na obiad bedize schabik, ziemniaki i cos zielonego :) zona, gdzie mieszkasz, moze bym wpadl na bajaderke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
zaluje, ale facet glodny to facet zly, przekazuje arkowi paleczke i ide cos zezrec, bo zjedzeniem to juz sie nie da tego nazwac jednak jest cos w polkach, co sprawia, ze jak czlowiek mysli o zwiazku,rodzinie i najwyrazniej ...jedzeniu, to wszystie drogi prowadza do was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś zielonego to najlepiej mix sałat z ogórkiem, pomidorem, oliwkami tureckimi i sosem włoskim. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzko mi sie wdrożyć w temat::O Marna ze mnie kandydatka na żone:P Co innego jak to był by kasting na kochankę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Stand Polki sa najlepsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja też na żonę to nie bardzo, chyba że rozwód wezmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skye*
No i zrobił sie topik kulinarny a mialo byc o poszukiwaniu odpowiedniej osoby w dodatku lubiącazmainy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
a swoja droga, toan, jesli mozna spytac, ile masz lat? - tak zebym wiedzial na przyszlosc, dla jakiej grupy wiekowej jestem starym dziadem:P nie musisz dokladnie,jesli nie chcesz, mozesz podac grupe wiekowa,np 15-20,20-25,25-30..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano najlepsze, no moja siostra to taki przyklad matki polki, b, dobrze gotuje, zajmuje sie domem i dzieckiem, no cud po prostu, tylko szkoda ze to moja siostra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
nie no, to nie zadne reality show, tylko mile pogawedki o galabkach i innych bigosach z podtekstami erotyczno-uczuciowymi,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
artek, masz wiecej rodzenstwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jedynym kryterium jest umiejętność gotowania? Czyli, że chłopcy też mogą startować:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie potrafilabym tak siedziec tylko w domu o nic o swiecie nie wiedziec. bo mam taki charakter. obecnie pracuje na pol etatu, ale zajmuje sie domem i dzieckiem. skonczylam 2 kierunki studiow. lubie podroze, czasem wyskoczyc na jakas impreze, zadbac o siebie. jakos nie potrafilabym zapuscic sie tak konkretnie w domu tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stand
naprawde, wszystkie jestescie juz w zwiazkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyskie
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×