Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Mamy z rocznika 87

Polecane posty

Starsza Wiktoria tez jest niezlym lobuziakiem ostatnio chciala pobic jakiegos chlopczyka bo jej zniszczyl babke z piasku w piaskownicy;)coreczka tatusia mlodsza ma na imie Kinga maly aniolek przynajmniej jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że moje dzieci to nie wpadka. Jak urodziłam pierwsze dziecko to miałam skończone 18 lat. Teraz mam 23 lata i nie wyobrażam sobie życia bez moich dzieciaczków. Wpadka to by była jakbym pierwsze urodziła mając może z 14 lat. Mam czas na wszystko, dzieci mi w niczym nie przeszkadzają. Wampirek87 mój mały jest raczej spokojnym dzieckiem, za to Dominika to mała obrażalska. A jak ci małe budzi się w nocy? Karmisz piersią czy z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka niestety musialam przejsc na butelke mialam problemy z karmieniem starsza corke karmilam piersia do 6msc malenstwo przesypia praktycznie cale noce nie liczac tego ze co 3 godz pobudka na mleczko A tak wogole to nie rozumiem dlaczego niektorzy mysla ze skoro ma sie dwujke lub trojke dzieci to wtedy niema sie czasu dla siebie przeciez to totalna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Wampirek87, jak ma się dzieci to ma się trochę mniej czasu ale nie do przesady. Moje dzieci mają 5 i 2 latka i raczej nie muszę chodzić za nimi po domu przez cały dzień. Potrafią się sobą zająć na jakiś czas dziennie. Ja mam czas na wszystko, dzieci mi ogólnie w niczym nie przeszkadzają. Moje dzieciaczki jak były mniejsze to też spokojnie spały i budziły się tylko do mleka. Krystian jak tylko skończył 8 miesięcy to śpi już całą noc. Moje dzieciaczki nigdy nie miały kolki całe szczęście. Ciekawe jak będzie tym razem jak malutka się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Wiktoria tez bardzo rzadko kolki miala Kinga jak narazie tez niema zadnych takich dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem z rocznika 87, mam synka Huberta i chcialiśmy się postarać z mężem o siostrę, a tu wyszły dwaj chłopcy, obecnie jestem w 19 tygodniu ciąży bliźniaczej, no i raczej będziemy mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i raczej będziemy mieli 3 chłopców:) Już nie mogę się doczekać, a do terminu jeszcze sporo czasu 22 październik, ale lekarz kazał wytrzymać do 37/38 tygodnia. Mam nadzieje że się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulkaaa87 jak ci się udało dwójeczkę na raz zrobić :D. Gratuluję :). A mogę spytać dlaczego miałaś cesarkę za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz, mały bawił się z nami w chowanego, raz było widać główkę, za chwile się chował i w sumie po 24h porodu zrobili mi cc, zawsze mówiłam że drugi raz też spróbuje, ale w teraz nie chce rodzić naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula jak ty wytrzymasz z tyloma facetami hehe;)oczywiscie moje serdeczne gratulacje a tak wogole to czemu cie przy pierwszym porodzie tak meczyli ze dopiero po 24godz zdecydowali sie na cc powinni wczesniej zareagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo dwójeczka
to może i ja dołącze. Justyna rocznik 87. mam Synka 10-miesięcznego i obecnie spodziewam się drugiej pociechy, oby to była dziewczynka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo dwójeczka
w 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze ci dziewczynki;)ja mam w domu dwie sliczne laleczki i na nich z mezem zaprzestajemy chcielismy miec synka ale dwujeczka maluszkow w zupelnosci nam wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo dwójeczka
ja z drugim chciałam troszkę zaczekać ale wyszło jak wyszło. teraz już się cieszę. też chciałabym na dwójeczce poprzestać ale zobaczymy jak to będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka tez jestem z rocznika 87 ale ja dopiero czekam na swoje malenstwo ale to dopiero polowa stycznia poczatkiem lutego bo dokladnej daty jeszcze nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Pisze dopiero teraz bo moja Dominika mi wczoraj wieczorem wyrałała końcówkę od ładowarki do laptopa i mam tak zrobioną teraz żeby działał. Kasiulkaaa to długo cię męczyli przy pierwszym porodzie. Ja rodziłam naturalnie przy pierwszym i drugim porodzie. Córkę rodziłam 3 godziny i 25 minut a synka o 15 minut krócej. Ciekawe jak będzie tym razem u mnie. Witam nastolenia mama. Jak sobie dajesz radę z dwójeczką córeczek :). No ja także niedługo dwójeczka życzę córeczki, ja tym razem bede miała córcie :). Marta2387 a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Mój synek urodził się 21 lutego a ja mam urodziny 21 stycznia, w dzień babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo dwójeczka
kamilka21-dziekuje, marzę o córci ale mam takie przeczucie że będzie syn. w sumie to i tak najważniejsze żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już jedną córkę, ale myślę że kolejna córcia też bedzie dobrze :). Już się niemogę doczekać jak mała sie urodzi. No a to że zdrowe to jest najważniejsze. Płeć nie jest aż taka ważna tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam was
Podziwiam was dziewczyny za odwagę, ja jestem rocznik 85- dzieci zero i nie wyobrazam sobie siebie jako matki. moze za jakies 5 lat, teraz... to bylby dla mnie koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzisiaj od rana zimno. Dzieciaki się bawią. Mój śpi po nocce a mi się trochę nudzi. Wieczorem zrobie małe pranko. Jestem już w 25 tygodniu ciąży, a pamiętam jak robiłam sobie test ciążowy. Dzisiaj mój Misiek, jak leżałam tak na lewym boku i byłam lekko przechylona brzuchem do łóżka, powiedział mi że nie mam tak leżeć bo gniote małą :D. Też wymyslił. Położe się na chwilę bo plecy mnie coś bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo dwójeczka
hejka:-) mój synuś właśnie śpi a ja kończę obiad robić i sprzątam troche. ale chętnie bym z nim pospała bo coś dziś wyjątkowo kiepsko się czuję. ale to chyba przez tą duszną pogodę. Kamilka opiekuńczego masz męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pogode ostatnio mamy okropna ale podobno juz niedlugo ma sie poprawic;)moj maz wlasnie wyszedl z Wiktoria do parku a ja pilnuje malego slodziaka(czytaj:mlodszej corki);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wpadki to moj synus urodzil se 2 lata po slubie i bardzo tego chcielismy:) co do rodzenstwa to niestety ale musi troche poczekac bo dopiero zaczynam prace i chce chociaz maciezynskiego sie dorobic:P ja koncze resocjalizacje w tym roku i chyba na licencjacie poprzestane bo w tym durnym kraju i tak nie ma pracy po studiach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 878787
hej dziwczyny ja tez jestem z rocznika 87 . tez chce byc mamusia staramy sie o dzidzie juz od dawna ale nam nie wychodzi i obecnie sie lecze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie dzisiaj ciepło, a ja nie mam za bardzo humoru :(. Miała być dzisiaj wypłata, a że kierowniczka bedzie dopiero w poniedziałek to kasay też dzisiaj nie bedzie :(. Muszę jakoś poradzić sobie te dwa dni jeszcze. Mam wózek już dla najmłodszej w domku :). Chyba muszę go wstawić na te 3 miesiące do piwnicy bo mój Krystian szaleje i on chce być w nim wożony. Tak spytam, jaki według was jest lepszy wózek na kółkach piankowych czy popmowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorki ze dopiero teraz odpisuje tobie Kamilko21 ale nie bylo mnie jakis czas i nie miałam jak ostatnia miesiączkę 27 marca a później wyjechałam w kwietniu na miesiąc do Niemiec i tam już nie miałam okresu i jak byłam u ginekologa to za wcześnie było coś określić wiec musiał to być początek teraz będę 23 czerwca to już coś więcej będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorki ze dopiero teraz odpisuje tobie Kamilko21 ale nie bylo mnie jakis czas i nie miałam jak ostatnia miesiączkę 27 marca a później wyjechałam w kwietniu na miesiąc do Niemiec i tam już nie miałam okresu i jak byłam u ginekologa to za wcześnie było coś określić wiec musiał to być początek teraz będę 23 czerwca to już coś więcej będę wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×