Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lumumbu prawiciek

Śukam biała kobieta, tzn. cista cili dziewica, chcem wziąć ślub w Afrika

Polecane posty

Gość Lumumbu prawiciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumumbu prawiciek
Ja widzieć: Polki już nie mieć błonka, ja posmutnieć, ja tu specjalnie do zimnego kraju przylecieć by poznać cista żonka bo w Afrika, w moj kraj Nigeria straśni kobieta kopulować barzio wcieśnie, Ja słyszeć zie w Polska przed ślubem nie zić z męźcizna, ta Chińcika bardzo mnie osiukać, ja sie załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumumbu prawiciek
Mój Tatuś Mbowutu, nacielnik wioski ziezireno dać mi dwa diament i powiedzieć, nie wracać bez dziewica Ja się go bać, bać ludzi z wioski, ja nie mieć szacunek bez dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz pareczka
Hej Lumumba, ja jestem dziewica!! Odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz pareczka
Nie obrażaj inne rasy niedomyty Polaku, jak was widzę te obrzygane, nalane pijackie mordy w Londynie, taki IV świat, to rzygać mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie się małpa odezwała..... nie obrażaj polaków za granicą bo byłem w paru krajach i to właśnie nie polacy a polki wolały brudnych czarnych, a nie tyrających uczciwie polaków, niejedna pojechała z chłopakiem lub z mężem a zostawiła dla brudasa albana lub nigeryjczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy czyste polskie kobiety lubiące obce rasy tak bardzo pragniecie tej pracy za granica, że nie ważne czy da sie dupy czarnemu czy albancowi czy angolowi byle robote zalatwil, bedziesz tu pier.... i nazywać polskich chlopakow chlejusami i pijackimi mordami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×