Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witajcie :) BJ jakoś się mijamy,ale może kiedyś nam się uda w końcu "spotkać" postaram się być dzisiaj ok 22 Kallipoe dobrze ze Ci już tak samotność nie doskwiera. To co napisałaś o samotnym Tacie, że był taki bezpośredni to chyba faktycznie przypadłość samotnych rodziców. Ja miałam kiedyś taka sytuacje. Będąc na pewnych warsztatach dla dzieci podczas wakacji podeszła do nas mała smutna dziewczynka. Moja córa jak to ona wrażliwa na smutek zapytała dlaczego jest smutna. Na co jej tata powiedział ze niedawno zostawiła ich mama i że jeszcze ma dwie córki. Tak się gość rozgadał, że ja "gaduła" prawie wcale nie mówiłam.Może potrzebował takiego wygadania. Kama , dni faktycznie takie jakieś smutne, ale mnie to nawet odpowiada. Świat robi się taki powolny. Jak przyjemnie, kiedy wrócimy zmarznięte do domu wieczorkiem wypić ciepłe kakao. ( W lato nie ma tej przyjemności) Jak ładnie pachną liście i jaki super jest widok jak spadają z drzew i wieje. moja mała zawsze je wtedy goni. Trzymajcie się cieplutko Miłego dnia pomimo wszystko🌼 Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł spotkania był, ale upadł, ja jestem z pomorza a biorąc pod uwagę mój nikły stopień zmotoryzowania, to pewnie prędzej pojechałbym do Wawy,ode mnie to ok. 300 km., niż na Śląsk. Ciesze się,że zdaje się być dla kogoś potencjalnie dobrym partnerem do rozmowy, ja mam dostęp do komputerka tylko w dzień, kiedy jestem w pracy. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł spotkania był, ale upadł, ja jestem z pomorza a biorąc pod uwagę mój nikły stopień zmotoryzowania, to pewnie prędzej pojechałbym do Wawy,ode mnie to ok. 300 km., niż na Śląsk. Ciesze się,że zdaje się być dla kogoś potencjalnie dobrym partnerem do rozmowy, ja mam dostęp do komputerka tylko w dzień, kiedy jestem w pracy. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jestem gaduły może jest któraś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama właśnie jutro wybieram się na śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 78
Hej dziewczyny! No no to spotkanie to bardzo kusząca propozycja choć pewnie mało realna, ale plany trzeba mieć a nuż się uda. Samodzielna mamo ja też jestem ze ślaska i do Warszawy chętnie bym się wybrała i nad morze bym też pojechała. No ale wiadomo czas czas czas a własciewie jego brak. A może ....... przy dobrej organizacji ...... wykombinujemy tylko dla siebie 3 dni ? Pomysł jest :-) Pozdrawiam was cieplutko :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 78
Czemu ja taka pomarańczowa jestem a Wy czarne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kamo a jesteś zalogowana , bo wtedy powinno być na czarno a tak swoja drogą to my chyba te czarne owce ha ha ha dziewczyny macie gg ? z tymi trzema daniami może być problem . U mnie najwyżej z 2 wykombinuję. Ale jak jesteś ze śląska to może niedaleko mamy do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____rodzice____
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Samodzielna mamo nie wiem z którego końca śląska jesteś i moja miejscowość może Ci nic nie mówić. Ale może wiesz gdzie jest Rybnik? To ja tak za Rybnikiem mieszkam. W dwa dni to raczej nad morze i spowrotem to byśmy nie obróciły. Dziewczyny znowu maja na śląsk daleko i tak się to jakoś chyba nam nie poukłada, ale pamiętajcie plany są :-) Teraz trochę z innej beczki proszę Was o jakąś podpowiedź. A mianowicie rozważam kupno psa dla mojego 9-letniego syna. To moje dziecko jest poprostu wszędzie, w szkole bez przerwy upomnienia za gadanie. Może go zwierzaczek trochę zmieni. Wiem że posiadanie zwierzatka przez dzieci może mieć na nie dobry wpływ. Macie jakieś zdanie na ten temat ? Pozdrawiam Was cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna fajna osoba spod Rybnika. Mam już dwie koleżanki, które stamtąd przeniosły się nieco wyżej na mapie Polski, ja mieszkam na pomorzu a nie nad morzem, do morza tak z godzinkę drogi mam. Pies czy inne zwierzątko to dobry pomysł na to by dziecko było bardziej odpowiedzialne, samodzielne, ale czy będzie mniej gadać , to nie wiem. Na pocieszeni, moje dzieci, to też gaduły w dodatku bardzo szybko mówią. Robimy ćwiczenia logopedyczne, by to poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych ze śląska może ogarniemy jakieś spotkanko teraz tyle dni wolnych ? Co Wy na to? mamo daj jakieś halo w ciągu dnia potem mogę nie mieć dostępu do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja mam psa i dwóch rozrabiaków strasznych mogę powiedzieć tylko tyle jest to niesamowity obowiązek i tak najbardziej to dla Ciebie dziecko pocieszy się będzie szczęśliwe, ale jak będzie trzeba z pupilem wyjść to Ty będziesz zasuwać poza tym wszelkie wyjazdy przemyśl to dobrze to jest uwiązanie na najbliższe dobre pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam prawie w południe :) oj mam dzisiaj zabiegany dzień . Praca mnie lubi. Kama, dobrze wiem gdzie leży Rybnik. Mieszkam niedaleko Cieszyna. chętnie kiedyś się spotkam. Nad morze to faktycznie mamy daleko. Ja mojej córze kupiłam ( a w zasadzie kupiła sama za pieniążki ze skarbonki) yorka. Ma 6 lat. Co do wychodzenia to faktycznie mogą być problemy. Ja na szczęście mam ogródek. Jeździmy z nim wszędzie. Ale jaka stał się dorosła i odpowiedzialna, od kiedy go ma. BJ co do spotkania w weekend niestety ja idę do pracy - nie każdy ma go długi. ale temat jest podjęty a to już coś. miłego dzionka dla was 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Właśnie wytransportowałam moje dziecko na urodzinki a ja chciałam zrobić sobie pełny relaks. No ale że mieszkam z rodzicami to się niestety nie uda juz mi coś wynaleźli :-( Tak to jest cały czas w pracy więc jak ma się jakieś wolne to trzeba się zająć czymś twórczym a nie leniuchować. Ale i tak wykombinuje dla siebie trochę czasu a co :-) Kallipoe dziękuję za komplement :-) Samodzielna mamo faktycznie duża odległość nas nie dzieli konkretnie jestem z Żor, ale w Cieszynie to byłam chyba tylko raz. Zdaję sobie sprawę że pies to duża odpowiedzialność. , ale nie mam pomysłu na inne zwierzątko a pies jest najbardziej kontaktowym zwierzęciem. Moje dziecko też chce Yorka ale ta rasa jest trochę droga. Myślałam o cocer spanielu no ale coś widzę że sobie jeszcze pomyślę. Miłego dnia Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moje dzieci także chaciały mieć psa, więc go dostały. Pies jest kochany i posłuszny. Szaleje za dzieciakami i jest wspaniałym towrzyszem zabaw. Niestety jest też duży, strasznie gubi sierść i zostawia wszędzie ślady swojej obecności. Oczywiście na mojej głowie jest także wychodzenie z psem na spacery, bo jak puścić dzieciaka samego gdy jest ciemno za oknem. Latem jest łatwiej i wtedy syn z psem wychodzi, jednak przychodzi jesień lub zima i mama w ten śnieg, mróz, deszcz i wiatr musi wyjść z domu, bo nikt inny nie wyjdzie. Czasami mam już tego strasznie dość, ale kocham tę psiurę. Kiedy mojej dzieci mają weekend z ojcem, to pies i tak zostaje ze mną, bo nie ma kto go wyprowadzać. Ja nie mogę wtedy gdziekolwiek iść na imprezę lub wyjechać, bo co z psem. Dodam, że pies był kupiony jeszcze wtedy, gdy mąż był z nami a teraz wydaje się, że jest przypisany po prostu do mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kamo faktycznie mamy blisko do siebie. Ja przejeżdżam przez Żory jak wracam z pracy. Co do psa to ja kupiłam yorka z prostej przyczyny. Ma włosy zamiast sierści. wiec nie mam problemów ze sprzątaniem. Nie powoduje również alergii. Kiedyś miała jak samotna wyspa dużego i faktycznie był problem z sierścią. a jak wracałyśmy ze spaceru w deszczowe dni to dużo czasu zajmowało osuszenie psa. ale zabierała go wszędzie gdzie tylko mogłam. Nawet na wczasy. Samotna wyspo nie ma nic lepszego dla dzieci jak pies. Bardzo dużo się od niego uczą. Choćby nawet odpowiedzialności za kogoś mniejszego choć nie zawsze od siebie Masz też wspaniałego towarzysza jak zostaniesz sama miłego dnia trzymajcie się ciepło Mama 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kamo faktycznie mamy blisko do siebie. Ja przejeżdżam przez Żory jak wracam z pracy. Co do psa to ja kupiłam yorka z prostej przyczyny. Ma włosy zamiast sierści. wiec nie mam problemów ze sprzątaniem. Nie powoduje również alergii. Kiedyś miała jak samotna wyspa dużego i faktycznie był problem z sierścią. a jak wracałyśmy ze spaceru w deszczowe dni to dużo czasu zajmowało osuszenie psa. ale zabierała go wszędzie gdzie tylko mogłam. Nawet na wczasy. Samotna wyspo nie ma nic lepszego dla dzieci jak pies. Bardzo dużo się od niego uczą. Choćby nawet odpowiedzialności za kogoś mniejszego choć nie zawsze od siebie Masz też wspaniałego towarzysza jak zostaniesz sama miłego dnia trzymajcie się ciepło Mama 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Samodzielna mama kurcze, szkoda że nie mieszkamy bliżej siebie. . . bo byłabym chętna na częstsze takie wypady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 78 co do pieska to fajna sprawa dla dziecka ale i tez obowiązki i kłopot dla ciebie :) teraz to ja muszę się zajmować pieskiem gdy chłopakowi dziewczyny w głowie a nie pies :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z samego ranka :-) Maxx wiem że pies to duży obowiązek. Wszyscy mi tu tak podpowiadają, a szczególnie Ci co właśnie psy mają więc wiedzą jak to wygląda w praktyce. Ogólnie to raczej jestem zdecydowana, teraz jedynie zastanawiam się nad rasą. Poza tym mój syn ma jeszcze trochę czasu na dziewczyny ;-) więc jest szansa że zajmnie się psiakiem. Ja zresztą kocham psy więc nie będzie problemu żeby się nim opiekować. Tak wogóle Maxx to fajnie że zajrzałeś :-) Pozdrawiam Cieplutko i miłego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich stałych i niestałych oraz tych co tu zajrzą :D Ja jeszcze zapasem energii od soboty Megan u mnie po takim wypadzie same korzyści, nastawiają mnie pozytywnie do życia 🌼 🌼 🌼 🌼 Kama 78 jeżeli lubisz pieski jak ja to te " małe obowiązki" przy posiadaniu czworonoga nie będą miały znaczenia . Maxx Miłego dnia dla wszystkich Pozdrawiam cieplutko Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×