Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudzia, ja dzisiaj pomyślałam sobie, że już czekam na sezon balkonowy.. tj. konkretnie chcialabym już posadzić kolorowe bratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
Dudzia - jeśli cierpisz na brak zajęć to u mnie jest ich wystarczająco dużo - mogę się podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Ja tez jestem i tez bede w międzyczasie :) Karmel wiersz o mee jest na 120 stronie forum, a trafiłam na niego jak szukałam historii o osiołku, która jest chyba na 119 stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
ostatnio wykończyłem dom tak że pracy jeszcze jest duuuużo :) wybór mebli i te sprawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo ! to ja chętnie :-) Mnie się marzy taki etap domu, w którym bym wybierala plytki, kolory, wyposażenie, meble i pełno innych pierdół. :-( Zamarzyła mi się mała szklarenka - taki regalik z półeczkami obciągnięty (za przeproszeniem) folią - na taras czy też balkon, w której będę hodować zioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
płytki, kolory ścian i częściowe meble już mam ale urządza to dwóch chłopaków więc pewnie Ty miałabyś dużo zmian do wprowadzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - dziękuję, przypomniałam go sobie czytając. Był jeszcze kiedyś o Dudzi - jak trafisz, to powiedz na której stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie - tylko nie wiem czy nie za bardzo bym się wtrącała i czy bym trafiła pod Wasze gusta i upodobania ;-) Tak - wiesz naszej nadwornej poetki KARMELI o Dudzi był przecudowny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
ok. a co trzeba zrobić żeby zasłuzyć na taki wiersz o sobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
do Ciebie, chociaż owierszowane może cos podpowiedzą :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem:D Jeśli możecie, włączcie sobie TVN, kurcze, ale mamy śpiewających talentów!!Gdzie to moje dziecię się pchało.... A Dudzi dostanie się reprymenta;) ale to za chwilke,wezmie sobie piwo-dziś nawet mam ochote-i wracam na forum, a TV juz wlaczone. Młody wybył wiec komp CAŁY DLA MNIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, z mee - to skomplikowana do krótkiego przedstawienia pozytywna relacja uczuciowa, bardzo emocjonalna. Dudzina zasłużyła całą swoją osobą, sercem, wyjątkowością, postawą, człowieczeństwem (poza tym miała wówczas osobiste święto). No i ja może byłam jakaś bardziej wrażliwa niż obecnie. Uświadmoniłam sobie, że dawno nic nie pisałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia a teraz reprymenda:) Kurcze ja rozumiem, że możemy mieć rożne,bardzo różne gusta, ale tak objechać film "Mamma mia"???????????? Toż to jest lekka komedia, na bazie miuzikalu powstał ten film i chyba nie wiesz, że aktorzy sami, bez żadnych podkładów spiewali wszystkie piosenki:) W pierwszych kilku minutach,też coś mi nie leżało w filmie,bo chiałam usłyszeć tylko i wyłącznie wykonanie oryginalne, ale wczułam sie w akcjie i było super. a co najważniejsze, ten film trzeba ogladać na dużym ekranie a nie na 21 cale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, przepraszam Cie za wczoraj, juz nie dałam rady dotrzymać Tobie towarzystwa, zwyczajnie odpłynełam a i tak dzis obudziłam sie jak w ciągu tygodnia z tą różnicą, że nie musiałam zrywać się z łóżka:) A takie dekorowanie mieszkania, to i ja lubię, ale na tą chwilę, absolutnie nie podjęłabym się tego, jeszcze mam w pamięci remont mieszkania z przed 4 lat i nadal jestem tym zmęczona:( Wobec tego Dudzia, do dzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
aaa nic się nie dzieje :) ja się na dziś powoli wyłączam - gorszy wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Ja też jestem tuz po remoncie i wracają wspomnienia z tym związane więc tez nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Dwa miesiące się tym cieszyliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline, ja myślę,że jesli regularnie bedziesz tu zagladała, to twoj żal i smutek oraz tęsnota,nieco sie zmniejszą jak i Ktosia. Nie piszę, że calkiem znikną, ale uważam, że kontak z ludzmi z podobnymi problemami, bardzo dobrze na nas działa. jak juz wczesniej pisałam, jest mi tu bardzo dobrze!!!!! Zdarzają się jeszcze trudnie chwile, to jest nieuniknione,bo życie trwa, ale jednak zdecydowanie o mniejszym nasileniu i jakoś krócej trwające.Jedynie, żałuję, że nie korzystałam ogólnie z żadnego forum,bo byc może nie popełniłabym aż tylu błędów. Przeżycia i doświadczenia innych pewnie pomogłyby mi w podjęciu bardzo trudnych decyzji(teraz to widze) na które dosłownie "położyłam laskę". No ale człowiek uczy sie na błedach i teraz dziewczyny bardzo mi pomagają(konsultujemy sie w drugim obiegu), gdy mam jakieś dylematy. Za co im BARDZO DZIĘKUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
alebazi - tak jest i wlasnie to forum bardzo mi pomaga na takie gorsze dni, a zwłaszcza wieczory. Też się cieszę, że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nadziwić się nie mogę ile nieszczęścia jest na świecie i dlaczego tak się dzieje.... Od pewnego czasu zaczęłam wszystko dosłownie każde zdarzenie z mojego życia analizować i rozkładać na czynniki pierwsze(czego nie nawidziłam w szkole i co jest mi czasami zarzucane). Niestety ta analiza, daje mi odpowiedzi na wiele pytań jak również trafna ocenę zachowań ludzkich i jestem z tego dumna,bo przynajmniej umiem teraz rozdzielić ziarno od plew... Już nie żyję w takiej ufności i naiwności jak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
wiem, wiem - kurczę nawet nie przypuszczałam jak zycie może bolesnie doświadczyć, nigdy lekko nie bylo, ale cos takiego nie miesciło sie w glowie, przecież my stajemy się zupełnie innymi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
A co Ci wychodzi z tej analizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, to jest bardzo rożnie,bo przyjaciele okazuja sie byc teraz niemalze wrogami a obcy mi ludzie bardzo przyjaznie nastawieni... Wiesz, to jest bardzo dziwne, ale tak wlasnie dzieje sie ostatnio w moim zyciu... A ja mam w sobie pewien dar przwidywania i on takze bardzo mi pomaga:)To nazywa sie rownież intuicją, ale nie zawsze moge sobie coś tak dokladnie przepowiedzieć, to przychodzi nagle, ale czesto wtedy wiem czy dobrze postepuje i innym tez mowie co sie zdaży lub jesli na cos czekaja potyrafie powiedziec, czy to nastapi... Ale to jest po za mna, nie umiem tego wytlumaczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
O kurczę alebazi!!! Powiedz co Twoja intuicja widzi dla mnie za jakieś 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewleline, BŁAGAM, bez takich pytań(choc spodziewalam się takiej reakcji hihihi) Powiem tyle co juz wczesniej napisałam, widzę, że mimo wszystko dajesz sobie świetnie rade(myslisz zupelnie inaczej)ale cos mi mowi, ze ... Nie wybacz,nie moge na forum publicznym,bo gbyby to sie nie sprawdzilo,bede miala wyrzuty,ze tak jawnie pisze, sorki.... jeśli posiadasz skype lub gg to ja jestem do dyspozycji:) Jeszcze dodam, ze to sie dzieje wbew i po za mna, wiec nie zawsze moge kazdemu odpowiedziec:( Ale niektore dziewczyny wiedza, ze pisze teraz prawde, zaswiadczyc moze MPE,tyle,ze ona teraz nie ma dostepu do neta. A ja wiem,ze powinnam kształcic ta umiejetnośc w sobie,bo to mnie pociaga ale niestety brak mi funduszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
Alebazi - to mi też! to mi też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle, cos mnie blokuje:( Chcę i życzę sobie tego,aby te wszystkie blokady wreszcie mnie opuścily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×