Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość 1-2-3-ktoś
Nie wiem jak Ty Eweline ale ja idę spaaać. Jutro niestety o 4 trzeba wstać a noc coraz krótsza :) Spokojnej nocy - i nie łap doła. Jak pójdziesz spać bez to będą kolorowe sny :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie chyba będę zbierać bo co mi zostalo :( Mam nadzieję, że bedą kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
Dzień dobry Kobiety :) Wstaaajemy! Eweline48 - załączniki poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2-3-KTOŚ - o tej porze to ja już dawno w pracy ;-) witajcie poniedziałkowo i dużo uśmiechu i energii na cały tydzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też z bólem serca muszę przyznać że od dawna w pracy :) Kobieeety! Potrzebuje partnerki na wesele - może którą będzie chciała się pobawić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w żałobie więc odpadam. Dzięki -jak wrócę ze spacerku z małym to będę sie pocieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-2-3 Ja już kiedyś miałam okazję być na takim weselu, że partnera wcześniej na oczy nie widziałm. Ale to było baaardzo dawno temu i mam wrażenie w innym życiu :( Tak czy inaczej - uważaj bo z tego rózne rzeczy mogą wyjść hihihi A załączniki jeszcze nie dotarły Moje dziecko juz pokazuje swoj charakterek. Zazwyczaj o tek porze nie ma szans na spanie, a dzis jak mamy iść na spaser to śpi twardym snem i muszę czekać az się łaskawie obudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:D Jak tu wesoło od samego rana:) No ja też, za stara buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gdyby nie to, juz bukowałabym sobie termin na to weselisko;) na takie imprezki jestem pierwsza :P A może Chrupeczka??????????? hej dziewczyno, wypowiedz sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne - nie jestem wyższa od Ciebie nawet jeśli masz 158 cm wzrostu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności. (jak zwykle :) )ale tak będzie póki nie kupie drugiego kompa bo tak to już jest z moim młodym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MARGARET - oj wstydź się ! Czy Ty wiesz ile masz stron zaległości do przeczytania ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. gotuję obiad na jutro, wiec latam do kuchni, bo kom jest u młodego w pokoju:) Jak tam Wasze humorki??? Widząc w pracy za oknem to słoneczko myslałam, że mamy +15 st, ale gdy tylko wyszłam na zewnątrz okrutnie zostałam rozczarowana:) Ale przed chwlką w wiadomościach słyszałam ze po nadchodzącym weekendzie będziemy zbliżać sie wielkimi krokami do wiosny HUUUUUURRRRRAAAAA:D I to mi dopiero poprawiło humor. Zawsze przed nadchodzącą wiosną mam jakieś niezrozumiałe łaskotanie (niczym motylki)w brzuchu, wydaje mi się że spełnią się wszystkie moje nadzieje.... Może tym razem własnie to nastąpi??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margaret ale ja nie wiem, czy Ciebie pamiętam, bo nie pamiętam nic o Tobie:( Chyba i ja musze ponownie przkartkować te strony:(:(:(:( A niby tyle tego magnezu ostatnio łykałam i co??? i nic, nadal pamięć mnie zawodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój humor nie bardzo bo ktoś mi obiecał poprawwiacza humoru i się nie doczekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Eweline... tak to jest z meżczyznami, najpierw naobiecują, a później czekaj tatka latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest alebazi :) Ha ha Myślę, że kawałek drogi ma to może jeszcze idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam do domu. Jestem padnięta więc zaraz kierunek łazienka i łóżeczko :-). A młodzież niech się dobrze bawi nawet do północy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×