Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

A ja niestety wciąż jeszcze uciekam w sen przed rzeczywistością :-( Ale jutro znów tu zawitam kolorowych snów młodzieży i starszej Pani lepiącej pudełeczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA - rozumiem, ja też tak kiedyś miałam. Lubiałam dużo spać by nie myśleć... za to teraz śpię za mało. Kurcze- tak źle i tak nie dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U nas w Szczecinie piękne słońce,piękna temp - 8,no i piękna awaria -brak ogrzewania i ciepłej wody na całym lewobrzerzu. Jak tak was czytam to żałuję że nie mieszkam bliżej stolicy. Byłyby większe szanse na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doobry.. Ja mam potrzebe nakablowania na Eweline która obiecała mi ZA COŚ wyprasować koszule a sam muszę się meczyć... No i gdzie te Kobiety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dudzia - też tak mam, niestety kiedyś trzeba się obudzić :( A taki jeden KTOŚ to straszny kabel jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz EWELINA - u mnie minął rok, a ja nadal najchętniej spędzałabym czas śpiąc :-( A co Mariusz obiecał Ci za to uprasowanie koszuli ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ALEBAZI dziś milczy cały dzień. To, że mnie utłucze to pryszcz, ale ja nie zdzierżę jak ona przestanie się do mnie odzywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dudzia wiem. Szkoda, że nie można zasnąć i obudzić się jak będzie lepiej :( A Mariuszowi to nie wierz nawet przez chwilę co tu pisze :)Naobiecywał, naobiecywał, że mogę mu moje niegrzeczne (ale tylko czasem ) dziecko podrzucić :) Ja już tę koszulę jechalam prasować, a tu wychodzą takie rzeczy, ze owszem zajmie się, ale po 18 rż :) A jeszcze do tego wszystkiego jak mu dziś cos tam z ta koszulą nie wyszło :) to moja wina byla :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI zwyczajowo powinna być od rana w pracy i wlaśnie za chwilkę będzie wychodzić. I cały dzień ani słóweczkiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem:D Ktosiu, no jak możesz tak pytać, jasne że ciężko pracujemy, my kobiety. A ja dzis nie miałam nawet czasu tu luknać jak dopiero teraz. Jestem wykończona przez kompa, dzis juz chyba nie bedę na niego miała ochoty patrzeć:( A Ty Dudzia nie udawaj, że tak się mną przejmujesz:D nagrabiłaś sobie więc sama wiesz co to oznacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweline- to zależy jak na to spojrzeć :) bo czasem by się chętnie pospało a czasu brakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przeciwna NIESPANIU!!!!!!!!! Przez pięć lat miałam z tym problem,ani zasnąć, ani się wyspać,bo wstawałam w okolicach 5-5.30,to jest istny koszmar:( Topiero, gdy wyprowadziłam się od exa, to odżyłam i mam prawdziwy raj w tym temacie obecnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubię sobie pospać :) Tylko co innego jak się śpi bo się lubi, a co innego jak się chce spać żeby zapomnieć albo nie myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja właśnie spać chciałam, lecz nie mogłam zasnąć i za wcześnie się budziłam, bo myśli ciągle kłębiły się w głowie. Teraz wiem czego była to przyczyna. Dosłownie płakałam z braku snu:( Już nie chcę aby to kiedykolwiek powróciło!! Ale przyzwyczajenie związane ze wstawaniem do pracy, też nie pozwala mi spać za długo w weekendy. Tylko, że w wolne dni nie muszę zrywać się z łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba działa tak - stres -snu brak, a chęć zapomnienia, lub oderwania się od czegoś to chyba odwrotnie. Nie wiecie co sie dzieje z Chrupeczką?Nie odzywa sie dobrych pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×