Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Wróciłam i cieszę się jak dziecko z tego spotkania przy soku marchwiowym :-) KARMEL.A mnie wyściskała :-) W zasadzie to wcale o Was nie gadałyśmy. Ja jednak uwielbiam Wasze towarzystwo :-) A najlepszy numer, że ona mnie nie poznała w pierwszej chwili :-D Dziękuje Ci KARMELKO za tę chwilę radości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem moje panie 👄 zagladam tu conajmniej 2 x dziennie tylko nie mam o czym pisać nuda i tyle diabełku ja tez tesknie za wami i za tymi zwariwanymi wieczorami ;) dzieki Mee i Dudzi musiałem się odezwać ze swojej pustelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że się odezwałeś Max,człowiek lubi poczucie stałości,niezmienności,daje to przynajmniej mnie poczucie bycia u siebie,wśród swoich,no i akceptowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu ja mam takie poczucie,że mam gdzie wrócić,że w tym kątku mnie ktoś wysłuchopoczyta,doradzi.Co najważniejsze zrobią to ludzie mimo ,że mnie osobiście nie znają ,mimo ,że z 3 tyg nic nie piszę.Wesprą zupełnie bezinteresownie.Ciepły ten nasz zakątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też muszę pochwalić. Zrobiłam , to w drugim obiegu Dudzi,ale i Wam też muszę otóż dostałam promocję do następnej klasy:D Jeszcze rok i powinny skończyć się "moje" problemy edukacyjne:) I są maleńkie (choć jak dla mnie duże) postępy w zachowaniu mego młodzieńca. Ostatnia nasza sprzeczka wyglądała normalnie jak prawdziwa kłótnia małżeńska, ale najważniejsze jest, to że ten już niby dorosły człowieczek poszedł sam na kompromis i dotrzymuje słowa. Nie powiem,ale moje groźby chyba poskutkowały - z czego oczywiście nie jestem dumna, lecz inaczej nie mogłam, sam do tego mnie prowokuje... Aby tak dalej a naprawdę będą z niego ludzie:) Wracając do naszych dawnych wieczornych spotkań, to może teraz podczas wakacji nam się to uda??? Więcej luzu będzie, to i chęci pewnie też, czego nam życzę. A teraz napiszę już dobranoc i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - kolejny raz powiem, szkoda, że nie mieszkasz bliżej. A dlaczegóż to nie poznałam Dudzi? Bo spodziewałam się trampkowo-dzinsowej Dudziny, a tu kroczy do mnie wystrojona naobcasowana pani w powłóczystej spódnicy... no , jak, pytam, jak mogłam się spodziewać, że to Ona.., ale trwało to tylko kwant sekundy, bo ma dziewczęcy stały znak rozpoznawczy - wyrażony uśmiechem. Stałość nad stałościami. Dudzinko - jak tam, wykorzystałaś bilety i skorzystałaś z popołudnia dla siebie? Ja podróż z Wwy zakończyłam po 20-ej. Średnia prędkość 70 km/godz, przynajmniej nie martwię się o mandaty, ta powolna jazda ma też swoją zaletę. Tylko znużenie w takiej podróży sie pogłębia. Jak wyłączyłam silnik na parkingu, to nie miałam siły wyjść z samochodu. Nawet dzisiaj czuję dziwną zmęczeniową słabość. Popołudniu córka idzie do drugiego rodzica, więc to mój drugi dzień w m-cu, który przeznaczam na siebie. Odpoczywam. Dobrego dnia Wam życzę i odwiedzajcie W-wę, bo Dudzinkę trzeba czasem przytulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha - mój uśmiech to już jest chyba słynny na cały kraj :-) KARMELKO - z planów nic nie wyszło gdyż wróciliśmy do domu przed 18, więc zanim bym tam dortarła to pomoglabym w zamykaniu przybytku relaksu i rozkoszy ;-) U nas dziś taki skwar, że chyba nie wystawię nosa z mojego kurnika ;-) Ostatnie zdanie KARMELKI jest bardzo trafne - to kto następny przybywa żeby mnie utulić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ja wiem, ja wiem, ale nie powiem;) U nas też skwar niesamowity, byłam na opalanku,ale niebo zaciągnęło się chmurami więc wróciłam do domu. Tu przynajmniej pot mnie nie zalewa:D I jest pożytek wreszcie z chłodnego mieszkania. Ale pootwierałam już wszystkie okna, aby nieco ciepłego wpadło. Od kilku dni pobolewa mnie głowa, wzięłam dziś już dwa ibumy na raz i nadal co jakiś czas odzywa się takie ćmienie i zawsze po lewej stronie... piszę o tym, bo mnie może 5 x do roku boli głowa i to chyba za dużo podałam, a teraz zaczynam się niepokoić i nie wiem czy słusznie. Może ktoś z Was mi podpowie,bo do mojego lekarza, to ja raczej dostanę się dopiero za dwa tygodnie, takie są długie terminy:( Sprawiłam sobie piwko na wieczór, młody wybywa, to ja mnicure i może pedicure uskutecznię przy tych piwkach, być może soczku dołożę dla osłody... czy ktoś przyłączy się do mnie??? Mam komp wolny, także mogę sobie tu z Wami porajcować:) Czekam na długą listę ochotników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i jeszcze jedno, poczytałam sobie kilka stron wstecz naszego pisania i zauważyłam, że skutecznie się powtarzam:( Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone, bo tyle się wokół mnie dzieje(również złego), że czasami nie wiem,czy tylko o czymś pomyślałam,aby wpisać i nie zrobiłam tego wiec na szybko poprawiłam się, a z racji braku czasu wcześniej nie zdążyłam przeczytać czy są te wpisowe braki, ale jak to mówią "lepiej dwa razy niż wcale" wobec tego zostałam usprawiedliwiona, bo już miałam zamiar zrzucić ten fakt również na PESEL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... ta maLa piLa dziś i jest wstawiona..." :D No jak tam kochanieńkie i kochanieńcy??? Kurde ile to trzeba literek natrzaskać aby do Was napisać:P A listy jakoś żadnej nie widzę:( Ojjjj Dudzia, Dudzia......... nie rób już z siebie aż takiej blondyneczki :D Tak jak pisze Eweline, Ty już tam dobrze wiesz o co mi chodzi :P Coś mi komp siada, chyba musze z nim poważnie pogadać, no przecież nie zrobi mi teraz akurat takiego afrontu???? Nadal czekam na listę!!!!!!!!!!!!!!! czy mam rozumieć, że będę jedyną zadowoloną dziś w tym towarzystwie???? To też dotyczy nowalijek wszystkich, hej obudźcie się z tego letargu!!! przywoluję Was tu:D Nie będe sprawdzać błedów, bo ten moj komp zaczyna działać mi na nerwy i sa chwile, że nie wstawia mi odpowiedznich literek:( Więc liczę na Waszą inteligencję:D Jutro ma być czyste niebo i 34st, tak zapowiadają. To ja plażowanie rozpocznę od wczesnych godzin, bo nie wysiedzę na takim skwarze.... i w dodatku bez towarzystwa:( Oooo może MPE tu siciągne?? Ale w drugim obiegu na razie jej nie widzę, miała zkokończenie roku szkolnego u syna, to może teraz jeszcze świętują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię z siebie blondynki - ja nią po prostu jestem - od zawsze ;-) Zgłaszam się na wezwanie ALEBAZI tyle, że nie mam piwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do bani ze bez piwa, nie bawie sie tak:( Wskocz na rowerek i przywiez sobie choc buteleczke!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz gdzies schowanego browarka???? TY zawsze masz!!!!!!!!!!!!! ostatnio pislas, ze robilas placki (glupota, placki z piwem;D )z piwem,wiec pewnie cos jeszcze zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieknie!!!!!!!!!!! jak zwykle zostałam ze wszystkim sama:( Ale przynajmniej jest mi wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przynajmniej Ty na posterunku, bo reszta to chyba juz spi przez ten upał???? Halo towarzystwo forumowe, gdzie jesteście??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas boli mnie głowa:( nawet piwo nie pomaga:(:(:( Moze zbliża się juz moj koniec.... przyznam,ze to byłoby super rozwiazanie:) Zadnego lecznia, tylko czekanie na finał, to jest właśnie coś dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ imprezowiczki alebazi1 mocna kawa + cała cytryna wycisnieta do niej nie dobre jak diabli ale pomaga. drugi sposób z tyłu nad karkiem zaraz jak czaszka sie konczy jest dołek naciskaj tam palcem bardzo mocno druga reką kciukiem uciskaj ile sie da srodek czoła tak po 15 s powtórz z 2x musi przejsc bol glowy jesli to nie pomaga to znaczy ze to kobieca migrena :p i na was nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alebazi1 ty lepiej nie pij samotnie coś źle to działa na ciebie zorganizuj jakaś impreze wikendowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku na 200ponad km to i kaszpirowski nic nie wskura a co dopiero ja bidok :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urde Maxx nie dam rady same tego dokonać:( Dudzia ma racje, zje żdajcie do mnie na przyszly weeeken,ma juz wtedy urlop!!!! moze i glowa przstanie bolec gdy was wreszcie ujrze:D i zadne uciski nie beda potrzebne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×