Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

ALEBAZI - jakie opalanko? Pogoda się popsula :-( Słoneczko zaszło :-( Chmurzyska zasnuły niebo :-( Zimnica na dworze :-( Ojej ..... gdzie to słoneczko :-P Całą noc miałam z głowy - burza była potworna więc musiałam pozamykać okna no i prawie się udusiłam i gotowa byłam zedrzeć z siebie skórę - bo już nic innego nie miałam. MAsakra !!! Teraz znów grzmi i zdaje się, że zaraz da czadu. A ja siedzę w puszce (mój biurowiec jest jakby z metalu) - myślicie, że jestem bezpieczna? ALEBAZI - co ja mam robić skoro Cię nie ma i nie mam z kim pogadać :-(. Nic tylko przytulić się i spać bo w oczach mam kilo piachu. No i do tego opuchlizna po komarach, ktora mi jeszcze nie zeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie, to czekam az ugotuja sie gołąbki. Pogoda u nas super,nie jest az tak goraco,młody juz poszedl na basen, wiec wiesz.... jesteś jakby z innego kraju hahaha już coś my o tym wiemy "bułeczko paryska":P Kochana Dudzia,że juz tak za mna tęskni❤️👄 A teraz wszyscy pomyślą, że jak jestem w pracy, to nic innego nie robie jak klikam przez 8h z Dudzinka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co? - nie jest tak? Ty się wstydzisz, że ze mną klikasz? :-( Ja to uwielbiam ! Niechby inni zazdroscili ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skądże!!!!!!! Jak bym mogła się wstydzić???????? Chodzi o to, że my obie wtedy powinnyśmy ciężko pracować:P No to ja już biegnę na to swoje opalanie. Bo gołąbki teraz już sie studzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym przypadku to jedno drugiego nie wyklucza - wiesz, że przy naszej blond-błyskotliwości to żadnen problem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Dudzia, że napisałaś o tym, bo to że my wiemy, nie znaczy że inni również:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, nareszcie pozawijałam sajgonki i zaraz będę smażyć :-) Jacyś chętni ? Patrzecie jacy ludzie mnie otaczają - dziecko dziś było pod opieką znajomych, którzy mają 4 dzieci i powysyłali je na wakacje, a mojego młodego sobie wzięli. Przejeżdżam po niego, a oni, że po co ja przyjechałam, żebym jechała do domu bo oni mają jeszcze różne plany i wieczorem są umówieni do fryzjera ..... z psem. Oblęd jakiś :-D Znów mam w planach wyprawę do lasu po kurki bo mi się zachciało pulpetów gotowanych w wywarze z sosem kurkowym. Dobra - składam samokrytykę - WARIATKA :-P ALEBAZI - czy Ty chcialaś mi delikatnie przekazać, że oni nas mają za takie .. ten... blondynki, które na hasło "o! zdechła mewa" zadzierają głowę do góry i pytaja "gdzie?" No to pięknie. A ja naiwna myślalam, że cieszymy się ich poważaniem :-D Nie pękaj - my im jeszcze pokażemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę..... Nie dzwoń,nie dzwoń do mnie, kiedy będę stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dudzia, Ty już pokazujesz..... ja przy Tobie wymiękam... Zobacz tylko, sajgonki, kurki z czymś tam a ja tylko biedne gołąbki upichcialam,a chwalę się na cały świat :D Zaraz usnę... muszę szybciej pić tą 3 kawę, bo padne głową na klawiaturę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo. Nie ma jak Alebazi, Maxxowi, Mee czyli urlopowiczom. Zazdroszczę zasiadając do pracy. Dobrego dnia. Maxxi, jak tam agitacja spotkaniowa? Ja popieram (byle, nie w terminie 28go lipca, bo idę wówczas na wesele). A jak pasuje reszcie spotkaniowiczów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMEL.A - popracujmy więc razem ;-) Dla możliwy tylko 20-22 lipca. Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delektuję się urlopem.Młodsze dziecko na koloniach ,starsze u psiapsiólek.Dostała się do liceum ,jestem z niej dumna.W przyszłości myśli o prawie,oj przydałby się prawnik w tej rodzinie ;-). Mogę nadrobić zaległości netowe,popisać z Wami,poczytać inne historie na kafe. Karmelek pracuje dziarsko .W wakacje możemy częściej pić herbatę i to jest cudne. Słoneczka Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze być 20-22 mi tam każdy pasuje termin :D mam blisko :P narazie mamy kilka osób Dudzia ,Alebazi,Karmelek i Mee karmelek jak mee bedzie marudzić uspij herbatka i w bagażniku przywieść może inne osoby sie odezwą i postanowią dołaczyć do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha w bagażniku jeszcze nie jechałam,no ok ale poproszę towarzystwo lodówki turystycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witai Mee wiedziałem ze tym sprowokuje i cel osiągnięty jest nas juz pięcioro :) ok masz miejsce z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ,ja się z przodu przydaję -jestem dobrym pilotem wycieczki,nie dość ,że posiadam dobrą orientację w terenie to jeszcze paplę i paplę ,kurczę ale teraz tak myślę-byle nie nudno bo kierowca zaśnie... ja muszę upchać dzieci dziadkom i mogę jechać,jak mnie Karmelek weźmie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek nie zasnie jak jedzie nie ma obawy spiewa całą droge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wiem- to jest głos stworzony do opery hehe ,choć ćwiczy na takich prostych kawałkach cyt" a teraz spadam stąd ,tak będzie lepiej już to wiem i żal mi tylko twoich nóg",to jest jej przebój samochodowy ;-),całe Tychy słyszą jak Karmelek jedzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie sobie tak tutaj gawędzicie :-) Widzę, że w kwestii zlotu została już podjęta decyzja odnośnie mojej osoby ;-) Ciekawe ... Ciekawe ... :-P. Dziwna jakaś ta lista - ani alfabetycznie, ani co do pewności w kwestii obecności, ani według wzrostu. Ja jestem skromną Dudzinką i nie powinnam figurować zaraz po Organizatorze. MEE - czy "zgrzyt" się wyjaśnił bo ja do dziś cała w nerwach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu jeśli chodzi o moje osobiste sprawy to minus 1o,zima,mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam siły. Toczę wojnę z byłym, jestem załamana i zmęczona. Na zlot nie jadę, do końca miesiąca nie wychodzę praktycznie z pracy, wszystkie wekendy zajęte. Jutro napiszę coś więcej, bo dziś nie mam już siły. Dobrze,że moja siostra przyjeżdża na 2 tyg. w czwartek, bo nie będę musiała oglądać tego ,pożal się Boże, tatulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×