Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰

samotni rodzice

Polecane posty

Witam was wszystkich. Dawno nie pisa艂am ale nie mia艂am jako艣 si艂y si臋 zebra膰. Chcia艂am wam oficjalnie powiedzie膰 偶e wczoraj o 12 si臋 rozwiod艂am. Orzeczony jest rozw贸d z jego winy,dziecko zostaje ze mn膮,mam powierzon膮 w艂adz臋 rodzicielsk膮,on ma prawo do kontakt贸w i decydowania w wa偶nych 偶yciowych sprawach dziecka. Koszty rozprawy600 z艂 te偶 on p艂aci,alimenty zas膮dzone 500 z艂. Dzi臋kuj臋 kochanej Dudzi 偶e wczoraj by艂a ze mn膮,cho膰 wirtualnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Aneta - dobrze, 偶e si臋 odezwa艂a艣. Nieraz my艣la艂am co tam u Ciebie. A rozw贸d poszed艂 chyba bardzo szybko, czy偶by na 1-wszej rozprawie? Dudzia, to Dobry Ludz - zawsze dla potrzebuj膮cych z sercem na d艂oni, wi臋c nie dziwi mnie to, 偶e by艂a w tym czasie przy Tobie. My nie wiedzieli艣my (ja z pewno艣ci膮 nie), bo pewno jako艣 staraliby艣my si臋 Ciebie r贸wne偶 podtrzyma膰 na duchu. Trzymaj si臋 Dziewczyno i g艂owa do g贸ry, oby teraz ju偶 bieg艂o z g贸rki. Powodzenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fiziu20
no to zazdroszcz臋 偶e jeste艣 juz po. ja dopiero 28 lutego- w ten sam dzie艅 co papie偶 b臋dzie abdykowa艂 hahahahah- to znak chyba 偶e prawid艂owo si臋 dzieje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wszystkiego dobrego Anetko

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 35 latka
Hej te偶 jestem samotn膮 mam膮. Mam dw贸jk臋ndzieci synka Wiktora ma trzyna艣cie lat i c贸re Oliwie ma pi臋膰 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was. Dzi臋kuj臋 za dobre s艂owo Karmelko i mee. Jestem w艂a艣nie w pracy,dzieciaki 艣pi膮,a ja rozmy艣lam,co dalej ze mn膮 b臋dzie. Boj臋 si臋 przysz艂o艣ci. Przed sal膮 rozpraw wda艂am si臋 w bezsensown膮 rozmow臋 z by艂ym. Jak ja mog艂am nie widzie膰 wcze艣niej,z kim ja mieszka艂am. Nie wiem co mam zrobi膰, jestem um贸wiona z adwokatem,bo musz臋 jako艣 ustali膰 kontakty z dzieckiem. Wszystkiego si臋 boj臋,najbardziej przysz艂osci. On mi powiedzia艂,偶e na wiosn臋 chc膮 wynaj膮膰 2pokojowe mieszkanie,zrobi膰 Hani pok贸j,偶eby zabra膰 j膮 na noc jak ja b臋d臋 w pracy. Hania mi m贸wi,偶e ona nie chce jecha膰 do taty domku. Ja nie wiem co robi膰. 艁zy od wtorku lec膮 mi ciurkiem. Ja tego nie prze偶yj臋,jak oni j膮 wezm膮. Boje si臋,偶e znowu b臋dzie j膮 wci膮ga艂 w k艂amstwa. On nie ma 偶adnych zasad moralnych.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej kochani :) Widz臋, 偶e u was sporo si臋 zmieni艂o... Natomiast ja dawno tu nie zagl膮da艂am i z tego wszystkiego zapomnia艂am has艂a do swojego konta, wi臋c a偶 musia艂am za艂o偶y膰 nowe :P Serdecznie witam r贸wnie偶 nowych forumowicz贸w ;) No i musz臋 przyzna膰, 偶e jednak najwi臋kszy problem tkwi艂 we mnie i chyba w艂a艣nie dlatego nie mog艂am poradzi膰 sobie z 偶yciem... 呕adne forum, 偶adne czaty i nic innego mi nie pomaga艂o... Lecz teraz czuj臋, 偶e wszystko si臋 powoli zmienia i zaczyna si臋 dobrze uk艂ada膰 :) Mi艂ego wieczoru 偶ycz臋 :) Ja to uwielbiam thrillery i horrory, wi臋c mi艂o艣nikom polecam film "Mg艂a", kt贸ry ju偶 za chwil臋 zacznie si臋 na polsacie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wpad艂am tylko powiedzie膰 wam 'dobranoc' i oznajmi膰, 偶e film by艂 do bani :P Prawie zasn臋艂am :D Tak wi臋c kolorowych sn贸w! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mama.dwojki....
Aneta przypadkiem weszlam na forum i przeczytalam Twoj post jezeli boisz sie i nie chcesz noclegow dziecka u taty to mozesz wystapic o to do sadu ja np tak zrobilam, nie chcialam aby dzieci nocowaly u taty i z czestotliwoscia co pol roku poznawaly nowa "kolezanke" tatusia ktory porzucil nas kiedy najmlodsze dziecko mialo pare miesiecy (dokladnie 5) sad przychylil sie do mojego wniosku ze nie chce noclegow, malo tego wizyty maja odbywac sie w domu moim i dzieci i tez sad tak zadecydowal, wszystko na 1 rozprawie, zadnych badan w RODK

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry! :) Anita, witamy ponownie :D Anetko jeste艣 dzielna, da艂a艣 z tym wszystkim rad臋 i teraz musi by膰 l偶ej! Podobno czas leczy rany, to chyba najlepsze okre艣lenie - wszystko si臋 u艂o偶y, wszystko zaczniesz od nowa ale potrzebujesz teraz du偶o czasu i 偶yczliwo艣ci ludzi. Ale czy ja wiem czy warto ojcu ogranicza膰 kontakty z dzieckiem? Ja nie pozwoli艂bym 偶onie odebra膰 mi moich dzieci, aby one nawet u mnie nie mog艂y nocowa膰 - mam nadziej臋 偶e nigdy nie b臋d臋 mia艂 takiej sytuacji. Rozumiem 偶e Wasi faceci to 艣winie i szkoda 偶e tak traktuj膮 swoje dzieci.. Przecie偶 dziecko nie jest niczemu winne, ono kocha albo przynajmniej powinno kocha膰 Was r贸wno.. 呕ycz臋 udanej i spokojnej niedzieli :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艢winie to ma艂o powiedziane.M贸j eks ma zas膮dzon膮 jedn膮 niedziel臋 w miesi膮cu od 10 do 19.Nie wzi膮艂 dzieci od pocz膮tku grudnia.A wcze艣niej? W grudniu 2 lata temu panienka,w kwietniu nowa panienka,ciekawe czy t臋 jesienn膮 pozna艂y ,bo ju偶 naprawd臋 nie dopytywa艂am,rzyga膰 mi si臋 chce. Mariusz Ty si臋 absolutnie nie por贸wnuj-Ty swoje dzieci kochasz i bardzo o nie dbasz,nowa hipotetycznie panienka nie przys艂oni艂a by Ci oczu. M贸j eks ogranicza si臋 do wys艂ania 700 z艂 na konto i na tym jego rola si臋 ko艅czy.Nie dzwoni,nie dok艂ada si臋 ,nie dopytuje o nie. I z takim cz艂owiekiem 偶y艂am 20 lat,wi臋c Anetko rozumiem Ci臋 doskonale.Pisz pozew do S膮du, w kt贸rym wypunktuj swoje stanowisko i uzasadnij a si臋 nie piernicz !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fiziu20
m贸j to inna bajka dzwoni, pisze, przyje偶dz膮 i jeszcze p艂aci za wszystko. wiem 偶e to grzech narzeka膰 ale nie wiem o co chodzi i jeszcze do mnie misiu m贸wi- wiecie jakie to bolesne- sam odszed艂 a teraz buuuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mama.dwojki....
fiziu moj tez prawie codziennie u nas jest ba nawet probowal wrocic i zaciagnac mnie do lozka pare razy, do dzis mam jego "liryczne" smsy... ;) po mojej odowie nasze kontakty "lekko" sie ochlodzily, przestal tez dokladac sie finansowo poza alimentami zaczely sie tez jazdy (moze chcial mnie ukarac nie wiem?) ze bedzie zabieral dzieci do kochanki no ale decyzja sadu troche go ostudzila jak przeszedl pierwszy foch to znowu zaczal codziennie przychodzic ja zyje samotnie, nie mialam nikogo chociaz pokus bylo duzo, studia, noclegi poza domem, adoracje w pracy itp ale samej tez mozna zyc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fiziu20
no to teraz przynajmniej wiem ze to tylko sztuczki. wiem 偶e mo偶na ja daje sobie rok na pogodzenie sobie z losem. a potem poczuje spok贸j, nawet w艂osy na kr贸tko 艣ci臋艂am hihihihih

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alenazi1
馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍 MEE samych szcz臋艣liwo艣ci dla Ciebie kobieto:D i moc buziaczk贸w Ty ju偶 pe艂noletnia dziewczynko:D:D:D 馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲鉂わ笍馃尲]鉂わ笍馃尲鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 MEE samych szcz臋艣liwo艣ci dla Ciebie kobieto:D i moc buziaczk贸w Ty ju偶 pe艂noletnia dziewczynko:D:D:D 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj uroczyste fanfary dla Naszej Meegotki:) (ja 偶yczenia z艂o偶臋 niebawem osobi艣cie). Taka refleksja mnie nasz艂a - zobacz Meegotku - to tutaj wszystko mi臋dzy nami si臋 zacz臋艂o:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wzruszy艂am si臋 -dzi臋kuj臋 Kochane, o wieku nie wspominajmy taktownie :P ,a skupmy si臋 na 艣wi臋towaniu mojej pierwszej rocznicy rozwodu ,hurrraaaa r贸wno rok temu odzyska艂am wolno艣膰 ! BUZIAKI LUTOWE RYBOWE URODZNOWO-ROCZNICOWE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to ja b臋d臋 si臋 powtarza艂 i r贸wnie偶 chcia艂bym 艂adnie z艂o偶y膰 Kole偶ance Mee 偶yczenia z okazji /niestety nie wiem kt贸rych urodzin/ :D du偶o rado艣ni, u艣miechu, zdrowia, szcz臋艣cia i skoro to r贸wnie偶 rok od rozwodu to mo偶e i mi艂o艣ci ? :) DZIECKO trzecie te偶 Ci si臋 przyda! :D :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tyyyyyyy z tym dzieckiem to pojecha艂e艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuj臋 Ludziki bardzo,bardzo serdecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dobry wiecz贸r:) Meldujemy si臋 z zasypanego 艣wi臋tokrzyskiego :)Zrobili艣my sobie ma艂y wypad i zmian臋 klimatu i przy okazji otoczenia;) A co u Was?Tez Was zasypa艂o?:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Coraz mniej potrzeby, by tu pisa膰, cho膰 mo偶e i by艂oby o czym. Niebawem b臋dzie 2 lata jak znalaz艂am si臋 w tym zak膮tku, gwarnym, mi艂ym, z Wami i innymi. Tu zawi膮za艂y si臋 wa偶ne, bliskie sercu, relacje Meegotkowe i bardzo sympatyczne znajomo艣ci. Co mnie tu trzyma? - chyba sentyment. A co u mnie? U mnie ni to si臋 dzieje, ni nie dzieje. Tak jak to napisa艂am w mailu mee - og贸lnie dobrze, cho膰 z now膮 nutk膮 - jeszcze nie wiem czego, ale czego艣 (innego samego). I tak jak m贸wi艂am (mee)- zaskoczy艂a mnie moja w艂asna reakcja, z kt贸r膮 si臋 oswajam. Raz my艣l臋, 偶e nie ma dla mnie kogo艣 kto powie - jestem obok, to znowu, 偶e niepotrzebnie i pochopnie feruj臋 takie s膮dy. Poza tymi osobistymi s艂owami dodam, 偶e ma艂o ze mnie po偶ytku dla tutejszych Was. Nie odpisa艂am na powa偶nego @ Dudzi (cho膰 my艣l臋 o Niej i najpewniej zadzwoni臋) oraz na og贸lnego zdrowotnego @ Ktosiowi. Tak, tak, to niedoskona艂a ja. Nie miejcie mi za z艂e. Jeszcze przyjd膮 bardziej rozpisane dni. Ps. jak sobie pomy艣l臋, 偶e to publiczne forum, to najch臋tniej skasowa艂abym par臋 zda艅. Zosta艂 uraz. Wola艂abym, by by艂o to tylko dla nas/Was. Pozdrawiam serdecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej Hej :-) Mee Tw贸j m膮偶 cho膰 do wysy艂ania aliment贸w si臋 ogranicza m贸j od pocz膮tku nawet na to si臋 nie zdecydowa艂. Nie ma ani kontaktu z dzieckiem ani nie przejmuje si臋 czy dziecko ma co je艣膰 i w co si臋 ubra膰. Szkoda s艂贸w na takich dawc贸w nasienia !!!!!!! Teraz mo偶e 艂atwiej b臋dzie odebra膰 mu ca艂kowicie prawa rodzicielskie. Czy kto艣 z Was orientuje si臋 jak to wygl膮da bo proste to chyba nie jest? Mee tak z innej beczki czy Ty mia艂a艣 urodzinki 20 lutego? Pozdrowionka dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mia艂am , mia艂am ale bardziej 艣wi臋towa艂am 1 rocznic臋 rozwodu.Pozdrawiam serdecznie.Spokojnej nocy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×