Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Hejka :) Wiem wiem , trochę was ostatnio zaniedbuję, ale postaram się poprawić :) Miłego weekendu dla wszystkich Ja jutro pije kawkę w miłym towarzystwie a tak na marginesie , forumowym :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz KARMELKO - przez jedną osobę odeszło tyle innych i wszystko nam się rozleciało. Jednak te Pomarańcze nie pisały bez sensu ;-) SM - zapewne już wiesz, że przegwizdałam szansę wypicia tej kawki z Wami :-( KAMA - dzięki za wczorajsze wsparcie :-) Witam Adam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Oj Dudziu przegwizadałaś i to bardzo :D , ale wiesz ta nasza koleżanka to już mnie kusi że jak Ty nie , to my musimy kiedyś zahaczyć o Twoją okolicę :) Karmela , wiesz mnie też chyba sentyment tu trzyma, ale mam nadzieję że jeszcze trochę to forum pożyje Witam chyba nowego kolegę :) A kawka była pyszna , choć towarzystwo chyb z nią wygrało Kama do następnego kawowego, i mam nadzieję że nie zaraziłam cię moim spojrzeniem na płeć przeciwną :D dobrej nocy tym co tu zajrzą dzisiaj, a reszcie dobrego dnia pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmijcie życzenia baby kochane, od innej baby z samego rana. Niech dzień dzisiejszy będzie radosny, trzymajcie się baby, byle do wiosny. Niech żyje cellulit i kurze łapki bo mu lajtowe jesteśmy babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - :) Adam - dzięki, złapałam trochę refleksji przy odsłuchiwaniu i odczytywaniu tego co na linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kooobiety, wszystiego najlepszego! abyście zawsze były szczęśliwe! :) wie. adam - zapraszamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mogłaby się ta sobota już kończyć, abym mogła się położyć i zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka co się dzieje? Ja spędziłam bardzo milo to nasze święto:) Najpierw mała imprezka w miłym gronie u mnie,a potem wyjście do kina :)I muszę Wam szczerze przyznać,że nie pamiętam tak fajnego Dnia Kobiet:) A film "Drogówka" na, którym byłam na długo pozostanie w mej pamięci pomimo swej dość ciężkiej fabuły i dość hmm..drastycznych,a jednocześnie bardzo realistycznych scen:) Pozdrawiam Was kochani i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękować, dziękować.... Ja na Waszym forum od niedawna, na razie staram się troszkę Was poczytać. Trafiłem raczej przez przypadek. Tak się zastanawiam - dużo jest tu mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam - z Tobą 200% męskiej normy. Dotychczas na obecne parę miesięcy, Ktoś123 sam wyrabiał całą setkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani :-) Dudzia polecam się na przyszłość ale nie chcę Cibie pocieszać chcę się z Tobą cieszyć :-) Samodzielna ma rację my coś wymyślimy i wpadniemy do Ciebie :-) Ktoś jeszcze nas zaprasza??? Zrobimy objazdówkę ;-) a Samodzielnej dwa razy mówić nie trzeba ona uwielbia takie wyskoki taka kobita z jajami :-) I witamy kolejnego rodzynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samontamamakilkulatka
Mam pytanie: ojciec dziecka nie utrzymuje z nim kontaktów. Przesyła jedynie alimenty, nie ma ograniczonych praw rodzicielskich. Dziecko idzie do zerówki i nie wiem czy powinnam podać dane ojca, skoro de facto się dzieckiem nie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas_ja00
Przeczytałam tylko ostatnią stronę, już tu zbyt często nie zaglądacie, ale muszę napisać, bo jestem w rozsypce. Pewnie nie będę samotną mamą, ale właśnie wywaliłam mojego faceta z domu, bo wódka była dla niego ważniejsza:( A on śmiał mi się w twarz... Wie że sama nie poradze sobie z malutkim dzieckiem... Mały na szczęście zasnął, a ja siedze i rycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt nie za często :( ale jeszcze tu zaglądamy witam koleżankę :) możesz tu pisać jak tylko masz ochotę , znajdzie się ktoś kto pomoże a nawet same napisanie pomaga , nie jest się samemu z problemem jak już wywaliłaś z domu , to wielki krok do przodu a radę dasz , jak jest taka potrzeba to dajemy sobie radę nawet w sytuacjach w których wydaje się że nie mam wyjścia trzymaj się i do przodu , jak co to pisz pozdrawiam S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas_ja00
Po jakiejś godzinie przyszedł jak gdyby nigdy nic... Nie miałam odwagi go wyrzucić... Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Robercie
Czy ktoś ma kontakt z Was jeszcze z Roberthem38??Albo jego córką??? Bardzo się martwimy o niego po operacji nie ma z nim kontaktu z góry dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zostawić tu coś miłego bo pierwszy dzień wiosny , ale tak ponuro na dworze że nie jej nie widać :( Zostawię chociaż mój szczery :) dla was jak tu ktoś zajrzy :) S.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna dziękuję za uśmiech zostawiam pozdrowienia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGEL58
Hej, jeśli są tu samotni rodzice z trojmiasta i okolic to zapraszam na pogaduchy :)))) Ja jestem mamą 7 letniej dziewczynki. piszcie na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGEL58
Tylko mój adres to missya@poczta.gdynia.pl !!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) zaczęliśmy nowy tydzień a tu taaaaka cisza :) My jesteśmy po chrzcinach córki, wczoraj skończyła 3 miesiące.. Czas leci, ale łatwo nie było.. Święto rodzinne, a pół nocy w glowie pierwsza żona i to wszyscy z myślą 'co by było gdyby'.. Ehh, jeszcze zepsułem przez to nastrój Ewelinie :) Tu wszyscy zapracowani, sprzątają przed świętami! Miłego tygodnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×