Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

maxx nie zazdraszczaj. tylko bywaj ! wrocilam z koncertu PIESZO ! godzinny spacer mam za sobą, nic tylko walnac sie do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten raczej pochmurny dzień:) miłej niedzieli;-) Gan ania łatwo powiedzieć lubię wycieczki i imprezy ale jak mam z kim chodź jestem raczej domatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wróciam z zakopanego, weszłam na Kondracką Kopę ( 2005 m n.p.m.) pobawiłam się śniegiem ale przemoczylo mi spodnie i wierzchnią kurtkę totalnie, zmarzłam, zero widoczności ale jestem pozytywnie naładowana na caly tydzień, czekam na nasz wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Chyba mało się uśmiechaliśmy bo nam słoneczko uciekło. U mnie jeszcze rano trochę z za chmur wychodziło GanAnia , tekla 1000 witajcie u nas, Ja dzisiaj zaliczyłam kino, repertuar oczywiście dla dzeci Biała i strzała w kosmosie 3 D, polecam dla dzieciaków super zabawa. Film jak by się nie patrzyło oparty na faktach Ja zaczyna się już uśmiechać , może jak pomożecie to słonko chociaż na weekend wróci do nas :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez sie pousmiecham.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D maxx - ja czasem lubie sama isc w cholere; a dlaczego nie masz z kim? ja dzis mimo deszczu palilam ognisko z chlopakami i kolezankami byla cytrynoweczka a teraz Polacy wygrali mecza z Niemcami hurra !!!! [hura}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten deszczowy dzień Ja nadal walczę uśmiechami:) z deszczem, choć trochę smutno z powodu wypadku autokaru koło Berlina , żal tych ludzi i ich rodzin słonecznego dnia w serduszkach pomimo nie najlepszej aury na dworze. Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba przyznać ze macie dziewczyny siłę perswazji czytając już się śmieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodzielna mama 35 serduszko chodz nie całe to mam wesołe i świeci w nim słonce :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis (i caly tydzien) na popoludniu w pracy masakra... znow chlopcy sami w domu i jak tu ich przypilnowac zeby odrabiali zadania i sie uczyli???? a potem nauczyciele maja do mnie pretensje ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ta pogoda przygnębia, i chce mi sie spać:( kto mnie rozweseli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mosew - dzis poniedzialek, poczesz sie w przedzialek jutro wtorek - podrap kogos w worek.... zrob sobie salon urody - jakas maseczka, cieply kocyk potem i dobra ksiazka z ciepla herbatka :) maxx- na koniec zeszlego roku dostalam ochrzan od nauczycielek, moje starsze dziecko z zadnego przedmiotu nie odrabialo zadnych zadan... dlatego mialo po kilka 5,4, nawet 6 i do tego po 5-6 JEDYNEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama1234
"podrap kogos w worek...." Po prostu nie warto tu zagladac, rozmowy zeszly na bardzo niski poziom. Wspolczuje. A tak bylo tu fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama1234
Niewatpliwie jest raczej zerowy... Ale wyglada na to ze raczej jestes lekkich obyczajow... Zenujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bawilo mnie jak na necie ludzie potrafia pieknie oceniac innych po 2,3 napisanych zdaniach :) kobieta lekkich obyczajow - to ladnie okreslona prostytutka nie zarabiam cialem i uslugami sexualnymi na zycie... samotna mamo... przykro mi ze tak negatywnie patrzysz na zycie, i nie potrafisz czasem posmiac sie z rzeczy przyziemnych... worek mozna miec pod oczami, worek mozna miec z kartoflami.... ;) wiecej dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna mama1234
Ale to chyba raczej ku uciesze tych panow z tego forum, niby pioracych, prasujacych, gotujacych obiady, sprzatajacych itd..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek z fabryki kredekkkkkk
Kobiecie? -nie przystoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mama 1234 niski poziom?? zerowy??? CZYJ;) bez komentarza musiałbym się zniżyć do twojego poziomu a tego nie zrobię. wole się przywitać cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się kto nie wytrzymał i podszywa się pod to coś samotna mama 1234.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna mamo 1234, moze powiesz cos błyskotliwego zeby podnieśc poziom, zobaczymy i ocenimy czy go jednak nie zaniżysz bardziej!! a humoru to ty nie masz za grosz więc nie wchodź wiecej na to forum, to dla ludzi którzy potrafią się śmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×