Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
Nie trawie disco polo, a to mi nie przypomina z zadnej strony muzyki z pola;) Trzeba sie wsluchac. Dla mnie bomba. Juz szukam nastepnych kawalkow:D Interesujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 to niech Ci sie tam przysni ta pani z teledysku...:P;);D Pozdrawiam cieplo... Mam nadzieje ze jutro bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Hmmm... Nie wiem co rzec po przeczytaniu tego co jest w linku... Na pewno smiac mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ogórek powiedz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->maxx-66 Chłopie!! Z czego się śmiać?? Że kochasz?? Pięknie jest kogoś kochać. Wiesz ile kobiet chciałoby byc tak kochanych....?? Masz serce i się go nie wstydź!! Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. 2 Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił. a miłości bym nie miał, byłbym niczym. 3 I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. 4 Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; 5 nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; 6 nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. 7 Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. 8 Miłość nigdy nie ustaje, [nie jest] jak proroctwa, które się skończą, albo jak dar języków, który zniknie, lub jak wiedza, której zabraknie. 9 Po części bowiem tylko poznajemy, po części prorokujemy. 10 Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe. 11 Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce. 12 Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno; wtedy zaś twarzą w twarz: Teraz poznaję po części, wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany. 13 Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. Nikt nigdy nie napisał piekniej o milości i chyba już nie napisze... Jestem ateistą, ale dzięki tym słowom byłbym skłonny uwierzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Milcze, bo rozmyslam nad tym... W takim razie naleje sobie jeszcze wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem powiedziec koledze dobranoc... Cóż przeczytasz to pewnie jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A kolega po 30-tce jak z tamtego forum wynika:) A Ty Ogórek ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Nooo nieee Czeslaw jest tylko 3 lata starszy ode mnie, a wyglada na jakas czterdzieche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czolo coraz wyższe i wzwód już nie ten... :-) A tak na serio właśnie wszedlem w piękny 30 rok życia i wiem, że ten rok jak i każdy przyniesie mi wiele radości z życia :-) Widzisz nawet do siebie z luzem podchodzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
He he;) Widze wlasnie ze luzacki facet jestes, i bardzo dobrze:D A ja tam sie tez mlodo czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie starzeję-ja dojrzewam jak wino :-) A wino jest jedną z rzeczy, które bardzo lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Cwaniura... Nie starzeje sie. Ja rowniez nie zauwazam u siebie oznak starzenia sie. Wrecz moj pan maz zrobil duuuze oczy jak zobaczyl ze zaczelam chodzic w krotkich spodnicach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Nie mylic z zakrotkimi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehe zaraz wpadniemy w samozachwyt... chociaż mnie nie łatwo jest się ogolić... zawsze jak spojrzę w lustro to mdleje z zachwytu.... buuuuhahahaaaa Widzisz jacy pozytywni jesteśmy... Tylko czy to nie tragiczne że się sami smiejemy z siebie a do tego usmiechamy do monitorow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ha ha ha ha ha! To jest wlasnie piekne, nie ma nic fajniejszego niz usmiech:D Jak napisales tam kilka postow wczesniej to malo brakowalo a dziecko bym obudzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A myslalam, ze Ty juz nie pamietasz co to znaczy wzwod... He he he;) Nie no ale przeciez to jasne jest... Skoro mowisz ze mdlejesz z zachwytu gdy patrzysz w lustro...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami o tym wzwodzie przeczytam niechcący i coś mi świta... ale ręki sobie nie dam uciąć jak wygląda :-) A tak nawiasem mówiąc moją wielka pasją są książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Moze... Ale tak na forum? Obnazac sie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Czasami o tym wzwodzie przeczytam niechcący i coś mi świta... ale ręki sobie nie dam uciąć jak wygląda Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeszcze raz cos napiszesz a przyjedziesz uspac moje dziecko, he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Oj dawno mnie tak osobnik plci przeciwnej nie rozbawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz tak zastępczo-skoro już nie potrzebujesz faceta to chociaż na forum się poobnażaj-taki ekshibcjonizm internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wesolym człowiekiem jestem :-) A, że umiem z siebie się śmiać to jeszcze poteguje efekty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×