Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

też prysznic i w kimono o 4 jadę na grzyby:) miłych czarujących senków;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Jesień, owszem, jest piękna, bogata, bardzo urozmaicona i pełna kolorów. Ale gdzie, gdzie jesieni do lata, do lipcowych, sierpniowych wieczorów! Już niedługo i zima przyleci, pełna śniegu, zawiei, zamieci. A mnie w głowie poziomki i głupstwa, jakiś koncert i Wisła, i las. A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień... Milego dnia kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie ranny ptaszek, a z pozostałych nocne marki... czy da się jeszcze dopisać do tego wyjazdu? zakres pierwszej pomocy mam dobrze opanowany, niejednokrotnie musiałam wykazać się tymi umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
kallipoe tak wyszlo ze dzis jestem o tej porze... Widze, ze spotkanie raczej dojdzie do skutku. Fajnie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten słoneczny dzień A jednak słonko dotarło też do mnie Evela piękny ten wiersz Kallipoe do wyjazdu możesz się dopisać tylko jeszcze nikt nie zaproponował kiedy jedziemy Miłego dnia dla wszystkich Mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D Evela777 kallipoe tak wyszlo ze dzis jestem o tej porze... Widze, ze spotkanie raczej dojdzie do skutku. Fajnie Wam. nie wyminasz od wyjazdu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret95 maxx pełnego koszyka życzę... dzieki wląśnie skończyłem mękę czyszczenia wiaderko i reklamówka pełna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje pełnego kosza! mam dobra pamięć, ale krótka, ten wyjazd to z dzieciakami, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za duże dzieciaki :) starszy wyjechał a młodszy to niejadek grzybów tak że z przyjaciółmi byłem w sobotę znowu jadę ale na dłużej teraz tylko 3godz zbierałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D to przyjedz pojedziesz z nami w opolskim naprawdę jest wysyp grzybów;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie które kawałki są wiecznie młode i dobre tak jak wino i kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Wróciłem z pracy i dzisiaj niestety zostaję w domu... las na mnie czeka, ale zimno a dzieci mi szkoda na taką pogodę ciągnąć... Jak się czujecie?? Takie wspaniałem humory macie jak ja?? no mam nadzieję, że tak :d :d :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodzielna mama 35 ale wino im starsze tym lepsze tylko prawdziwy facet wie że najpiękniejsze są dorosłe i dojrzałe jak wino kobiety.nie podlotki czy 20-paroletnie dojrzewające emocjonalnie kobiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja humor mam fantastyczny a sprzątanie na mnie czeka.... Czasami mam wrażenie, że moje życie polega na praniu i sprzątaniu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem kobieta do 30-35(nie reguła) sama nie wie czego chce ani co potrzebuje nie wie co wżyciu najważniejsze.:) nie wie jak być szczęśliwą i dać szczęście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie znalazłem i właśnie zaraz będę rozwieszal pranie a wieczorem jak usna maluchy to zacznęprasować... sam :-) Ja na obiad dzisiaj serwowałem żeberka i frytki. Pyrów mi się nie chciało obierać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×