Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimi2425

kto jechał autokarem z polski do niemiec???

Polecane posty

Gość NERD99
Ja też śmigałem ECOLINES i super mi się podobało podróż przemkęnła błyskawicznie do tego miałem dostęp do neta więc wszystko było spoko na prawdę na wysokim poziomie. Dodatkowo wszystko załatwiłem online co mi sie szczególnie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekkk
dzięki za odp:) sprawdziłem i faktycznie można zabrać mój majątku prawie hehe :P 90 kg to sporo zwłaszcza przy samolotowych ograniczeniach także kupuję bilety i będzie Berlin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiiza
no właśnie nawiozłam siostrze polskich przysmaków tak mnie mama obładowała.. :D podróż jak zwykle bez zastrzeżeń i opóźnień. widziałam też, że na granicy Panie na pokładzie pomagają w razie czego także w ogóle bez żadnego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunia1
Widzę, że ten ecolines jest coraz bardziej na topie. Fajne jest to tak jak mówicie, ze dużo ze sobą można zabrać no i dodatkowo wszystko załatwiasz online nie muszę latać po jakiś dziwnych biurach tylko wszystko załatwiam w domku. Wybieram się do siostry do UK i też jej zawiozę sporo polskiego żarcia więc podróż ecolines chyba najbardziej będzie wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja standardowo Ryanair do Grecji za 116 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz jeszcze polskibus.pl tam chyba jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorka polskibus.com miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Judyta
Widze, ze tutaj moje ulubione ecolines sa omawiane, jezdzilam po Europie wzdluz i wszerz i dopoki nie trafilam na nich to kazda podroz musialam odsypiac pol dnia, a jak zaczelam z nimi jezdzic to sie okazalo, ze podroz wcale nie musi byc meczaca, tylko, ze juz w autobusie mozna sie wygodnie usadowic i wyspac przez droge, a nie pozniej marnowac czas urlopu na dochodzenie do siebie po podrozy. Jak autobusem to tylko takim, ktory ma duuuzo miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiiza
no dokładnie, oni właśnie obalili u mnie przekonanie, że jak autokar to masakrycznie mało miejsca, niewygodnie itp. a tutaj bardzo pozytywne zaskoczenie :) pewnie jeszcze kiedyś polecę samolotem ale na razie cena skłania mnie zdecydowanie bardziej na drogę lądową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też podróżowałam Ecolines i polecam wam bardzo, szczególnie jak ktoś lubi podróżować to można upolować super promocje, wystarczy śledzić fejsa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo02
zawsze mi się wierzyć nie chciało, że autokarem podróż może być przyjemna do czasu aż wczoraj na lotnisku pani nie spodobał się mój 3cm większy plecak niż standardowo. dopłaciłem oczywiście bo miałem tam najpotrzebniejsze rzeczy ale następnym razem chyba wybiorę inną drogę podróżowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jazda autobusem to meczarnia, scisk, smrod, ludzie sie nie myja, ogolnie nie polecam. Lec samolotem, jest szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorka
samolotem leca tacy sami ludzie, tez mozesz trafic na nieciekawych towarzyszy, a w samolocie gorzej bo nie przewietrzysz sie w medzyczasie, a poza tym gorszy scisk niz w autobusie, a zaplacisz duzo wiecej, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często jeżdżę do Niemiec bo tam pracuję, co prawda sezonowo ale przez ten czas jeździłem z różnymi przewoźnikami i według mnie najlepsza firma to www.sprintbus.eu. Wygodnie, kierowcy sympatyczni i punktualni, no i ceny tez mają przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę busem do Niemiec z www.logobusexpress.pl, jest komfortowo, w dobrej cenie i całkiem szybko jestem na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróże autokarowe są dobre, szczególnie długie są bardzo dobre. Zawsze można się zakochać w pasażerce:) Poza tym podróże kształcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co prawda nigdy nie jechałam autobusem do Niemiec ale znalazłam ostatnio fajną stronkę z połączeniami https://busfor.pl/ sprawdź może uda ci się znaleźć coś tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila30p
Ja jechałam busem max 9 osobowym z Perfect Tour i na prawdę polecam. Dużo szybciej, w lepszych warunkach nowymi samochodami z klimą. Dodatkowym ubezpieczeniem pasażera i rozwożą wszystkich door to door. Warto ich sprawdzić jak ktoś przed świętami na wyjazd się szykuje jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autokarem zawsze będzie wolniej dlatego ja jeżdżę busami. Mam sprawdzoną firmę - Buspol i z nimi jeżdżę. Nie są drodzy a busy mają komfortowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola8843
Istnieje wiele firm, które oferują przewóz do Niemiec. Korzystają z takich firm głównie osoby, które wyjeżdżają tam do pracy. Dobre opinie znalazłam na temat strony http://www.brylkabus.pl/ Mają oni również bardzo korzystne i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tanie i dobre przejazdy na linii Polska-Niemcy znajdziesz tutaj http://safe-bus.com.pl/busy-do-niemiec-z-gdani.html . Wygodnie i z klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×