Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lola_xD

Stephen King

Polecane posty

Gość bla bla45t53t
wszystkie;) ja teraz czytam Christine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko filmy nie zawsze oddają klimat grozy zawarty w książkach :) Mimo wszystko filmy oparte na dziełach Kinga też wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny zestaw
Lsnienie najlepsza ! i zielona mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnusnialy_czytelnik
z zamierzchlych czasow pamietam "To" ostatnio czytalem "Rece mistrza" ale im blizej konca tym bardziej autor byl wypalony :( chyba sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydma piaszysta
jak sie poczyta Kinga - to przynajmniej ja odnioslam wrązenie - że waszystko jest połączone jednym schematem . Njabarziej lubie jego wczesne powiaści - takie wląśnie jak Christin , czy Lśnienie - tam jeszcze są elementy zaskoczenia - i naprawe wciagające - ale pod kopułą - to już zjada własny ogon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydma piaszysta
cujo - został zekranizowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniAA
worek kosci dobry horror, mroczna polowa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklepik z marzeniami- z przesłaniem, szybko się czyta, super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horror Fan
Dziwię się, że nikt nie wymienił książki "Cmętarz Zwieżąt". Uważam ją za jedno z najlepszych dzieł Stephana Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmętaż zwierząt, jako jedno z pierwszych jest jeszcze powiewem świezości. U mnie od dawna wraca co rok "To", i Talizman.Cykl "Mrocznej wiezy" nudzi w pewnych momentach, zaczyna sie z tego robić neo punk, Ręka Mistrza moim zdniam elepsza od "Pod kopułą". Teraz ściągam " Dallas 63,", okaże sie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 328372873
Ja czytałam prawie wszystkie jego ksiazki, za najlepsze uwazam: To Bastion Pod kopuła Wielki marsz Lśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
328372873 dzięki za polecenie, osobiście własnie chciałam poczytać coś jego a zastanawiałam się którą książkę wybrać, wybiore na początek cos z tych co proponujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę starsza niz świat
Oprócz tych, które juz wymieniliscie, warto przeczytać też; "Pokochała Toma Gordona" i "Blaze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraźniaRLZ
Wydmo, tak, "Cujo" został zekranizowany. Chyba w latach 80. o ile się nie mylę. Właśnie skończyłam czytać książkę i chyba sama zabiorę się za film. Może być straszny... ;) W ogóle, ostatnio wpadła na kosmetycznym forum na temat o Stephenie Kinkgu http://www.sekreturody.com/forum/viewtopic.php?f=47&t=253&sid=35368a3ae58f3c5973ebe3c6a8ec2260 Jakby ktoś chciał zerknąć to zapraszam :) Sama nawet coś dodałam. Jako Encra :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasteczko salem . Mógłbym to czytać parę razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lśnienie jest raczej najlepszą jego książką. Smętarz dla zwierzaków jest za to najbardziej horrorowaty. Bardzo poruszające są Zielona mila i Skazani na Shawshank, to ostatnie to chyba bardziej nowela, niż powieść. Wielki marsz - chyba jedno z pierwszych jego wydawnictw. Bardzo warte przeczytania. Cała reszta zresztą też jest warta przeczytania, ale te powyższe najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do sprzedania książkę Kinga - Zielona Mila, zainteresowanych proszę o maila iwonato@o2.pl Książka świetna, aż żal się z nią rozstawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king-a
"Wielki marsz" - wspaniała "Zielona mila" - lepsza od filmu "Skazani na Shawskank" - gorsza od filmu "Smętarz zwieżąt" - groza, jaką rzadko można spotkać - zajebisty "Miasteczko Salem" - miałam 16-17 lat i wydanie tej książki, na którym z tyłu napisano "Nie czytajcie po zmierzchu" - przeczytałam po zmierzchu :) potem bałam się chodzić po własnym domu - zajebiste nikt nie podał "Carrie" - jedna z pierwszych, wspaniała (jak i film) "Christine", "Misery" - świetne i to tyle, następne knigi Kinga to już nie to... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misery - widziałam film, który jest rewelacyjny natomiast nie wiem jak książka. Jest równie dobra? Bardzo lubie też książki Mastertona, bardziej brutalne niż King ale równie klimatyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam niezbyt swoją szkołe
Sklepik z marzeniami jest najlepszy moim zdaniem, również poleciłbym lsinienie i zieloną milę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam niezbyt swoją szkołe
Sklepik z marzeniami jest najlepszy moim zdaniem, również poleciłbym lsinienie i zieloną milę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×