Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Goscie przyjechali... trzeba sie nimi zajac... obiecuje ze odezwe sie tak jak wczoraj. buziaki i trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
nie,nie ,jemu ciężko się pogodzić z niedojrzałoscią i niezaradnością dzieci ,z ich dziwactwami,z moją chorobą,musiał się wykrzyczeć,przy okazji powywlekał,co się da,w takich sytuacjach wpada w coś w rodzaju transu,ale generalnie ma rację.wykrzyczy sie,przeprosi,oboju nam robi się przykro itak smutno kończymy rozmowę.po tylu latach,to już tradycja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niby Twoje dzieci sa niezaradne? hmm.. chociaz tacy sa.. moj brat ma 32 lata i z wielka laska przeprowadzil sie do mojego mieszkania,ktore sama mu dalam, nie chcialam nawet zlotowki... kiedys utre mu ten nos... zrobilam to tylko dla mamy bo jak on napije sie i ojciec tez wiecznie pijany to tylko awantury w domu... teraz sie troche uspokoilo jak sa we dwojke,przynajmniej tak mama mowi... eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
wiesz, czasem wypowiadam się na innych tematach w kafeterii.spotkało mnie coś niemiłego,rozmawiałam z kimś,potem padło coś przykrego.podszyw-nie podszyw to nieważne,ale zastanawiam się,czy powinnysmy tu rozmawiać o poważnych,czy prywatnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam nie ruszaja glupie opinie innych. ja wiem jaka byla prawda,a inni niech mysla co chca i tak jutro zapomna co mowili i nigdy ich nie spotkam... ale jak wolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
zaraz,zaraz,napisałam-nieważne.a co myśliśz o moich obawach na temat tego,co piszemy,gdyby ktos tu "wlazł"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego?? do takich postow 'zyczliwi'nie zagladaja bo w poscie nikt nie prosi o czyjas opinie.. chociaz jakis sie pewnie znajdzie.. jestes wrazliwa osoba,kazdemu chcesz dogodzic,a tak sie nie da.. niech sobie mowia co chca. tutaj kazdy pisze o prywatnych sprawach,chyba tutaj jestes zeby z kims porozmawiac itp. a piszacym glupie teksty mozna tylko wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
fakt,jednak szczegółów postaram się nie pisać.wysłałam Ci mailika,na razie schodzę .może uda mi sie napisać maila,o którym wspominałam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
Jedna na pewno na stanowisku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
prawie wszystko za mną,ale sprzątanie jeszcze nie,trzebaby się zabrać,żeby nie warczeć w nocy(myślę o odkurzaczu,nie sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
żartujesz,do poniedziałku,to przejcia nie będzie! przelecę się na odkurzaczu i wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
czesc chetnie sie z kims spotkam pogadam chcialabym poznac fajna kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
cóż to był za lot! jeszcze czuję wiatr we włosach! witaj kolezankodokawy! No to wrócił syn ,popiszę dokąd mnie nie wygoni i niepostrzeżenie zniknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj filizankodokawy-tutaj sa same fajne dziewczyny;) Moze opowiesz nam cos o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
opowiedz,opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
jestem niesmiala osoba z lublina brakuje mi kolezanek, ucze siew szkole jeszcze a wy skad jestescie? ile macie lat? czym sie zajmujecie?podajcie swoje nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z samego centrum Lublina, studentka dziennikarstwa, przyszla mama. mam niecale 25lat. a gg nie mam bo pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
to gratuluje i jak jestes zadowolna z malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesitaaa
ja tez z lublina studiuje i ogolnie do przodu:) a miejsca gdzie bywacie w lublinie?jakies ulubione kluby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
starsza pani-45,lublin,jak trochę cofniesz,to jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
ja lubie hades najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
mogłaś tam spotkać, moją córkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
mozliwe duzo ludzi tam chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesitaaa
hades oo ja tam nie bylam odkad przeniesli....ale milo ja swego czasu preferowalam czekolade aa i place :D w ogole co to sobota a my drogie panie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filizankadokawy- tak, sa nieporozumienia i klutnie,problemy z ciaza po poronieniach,ale teraz juz chyba dobrze. maz bardzo dojrzal. do klubow chodzilismy np. do koyot,czekolada,orezada,fantasypark itp... tam gdzie wszyscy. gracha-jaka starsza pani?! starsza pania bedziesz za jakies 30-40lat i bedziesz miec 5wnuczat,a teraz? gowniara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×