Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Wlasnie wieczorem zaczyna wariowac,ja spac,a om dzie tam... boje sie co to bedzie jak sie urodzi.. aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaabc
Gosia pewnie bedzie wesolo:D nowe zycie w koncu z Ciebie wyskoczy, to musi byc cudowne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaabc
ja to sobie szczerze nie wyobrazam takiej sytuacji. zazwyczaj sama bylam... teraz znowu jestem:( ech rodzina chyba nie mi pisana, ale najwyrazniej tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz zartuje ze jak go nie udusze w czasie porodu to bedzie mi bardzo wdzieczny. wszystko juz zapiete na ostatni guzik-procz lozeczka. rodze bez znieczulenia.. duzo cwiczylam w czasie ciazy wiec moze nie bedzie tak zle... wychodz maly,wychodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
Wiesz Gosiek,trochę sie denerwowałam,ale nie tak bardzo.Co do męża...jak chciałam mu powiedzieć o pierwszej ciaży,wrócił tak zalany,że nie załapał,co mówię...na porodówkę zawiózł i był wściekły,ze musi wracać po dowód,którego zapomniałam.gdy przszła pora rodzić drugie dziecko,też tak się zalał,nie mogłam go obudzic.wezwałam karetke,pojechałam sama.bolało. teraz nie zachowałby się tak,jest inny i bardzo żałuje,ze taki był.twój jest taki opiekuńczy,piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezankaabc
Gosiek dasz rade, z takim wsparciem nie masz co sie martwic, troche na pilce poskaczesz, porobisz pare glebszych i sloneczko swoje ujrzysz:) a tym czasem zycze milej nocki , bo sen mnie zmorzyl:) buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nim tez nie bylo latwo... mialam nawet wystapic o rozwod... stracilam wiare ze moge zajsc w ciaze i zaczelo sie sypac, a tu nagle niespodzianka-poranne nudnosci,placz bez powodu i w koncu 2kreski.. zmienil sie o 180stopni.. kolezankaabc- jeszcze masz czas, nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
już sama nie wiem,ale komuś dziekuję za mile słowa,komuś odpowiadam dobranoc,dzieje się ,dzieje -to dobrze , ale nie nadążam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
syn sie kończy myć,zaraz zniknę,dobranoc na zapas,na razie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
jak tylko się zwlekę,ale u mnie to różnie,raczej nie wcześnie,kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane lublinianki! jak u was minela nocka i ten sloneczny poranek? u mnie wszystko dobrze. maly juz spokojny,brzuszek chyba osunal mi sie troszke na dol... chyba niedlugo przybedzie nam nowy obywatel naszego miasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
właśnie się zwlekłam... apropos dzisiejszej pogody;wychodzi góral przed chałupę,przeciąga się i woła -jaki piękny dzionek! a echo z przyzwyczajenia odpowiada-mać,mać,mać... komputer jest oblegany przez młodzeż,będę ok.14.00,jak się dopcham.szykuję wam niespodziankę. Gosiek ,trzymaj się,dawaj znać,co z brzusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede tak o 14. jestem na ostatnich zakupach i do lekarza. ciekawe jaka to niespodzianka... buska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
po drugiej stonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
niespodzianka-chcę wam wysłać kilka zdjęć swoich ostatnich prac,ale to dopiero jak dzieci będą miały czas mi pomóc, sama nie potrafię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
tak troche "bezpłciowo',długo spałam,poszłam się pomodlić,teraz syn gotuje obiad(chwała mu za to) więc wpadłam pogadać,a co u ciebie i u tych,co tu zagłądają i milczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
jest tam kto? nie wiem jak długo dadzą mi posiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
wszyscy mnie opuścili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! grecha przepraszam ale bylam u lekarza,nie mialam jak pisac. a co tu tak pusto? kazdy powyjezdzal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
hej ja wroilam, mialamdzisiaj troche nauki a co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chociaz jedna. ja bylam u lekarza. okazalo sie ze jestem w 38 tygodniu ciazy! lekarz pomylil sie o miesiac...teraz termin mam na piatek-sobote.. a gdzie sie uczysz? do liceum zaocznego chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
to na kiedy masz termin? no do liceum jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filizankadokawy
o boze to juz niedlugo nie martw sie bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×